Luksja, Lush, Shower Cocktail Dragon Fruit (Żel pod prysznic)

Luksja, Lush, Shower Cocktail Dragon Fruit (Żel pod prysznic)

Żel pod prysznic Luksja Lush Dragon Fruit to połączenie pielęgnacyjnego mleczka ryżowego z soczystym zapachem dragon fruit tajemniczego owocu Ameryki Południowej. Poczuj jak skóra zostaje nawilżona i staje się jedwabiście gładka już w momencie mycia. Właściwości nawilżające produkty zostały potwierdzone w badaniach laboratoryjnych.

Uzależniający :)

Odkąd spróbowałam pierwszy raz tego żelu miałam juz chyba każdy zapach i każdy mnie zachwycał. Gdy tylko przyjeżdżam do polski robię jego duży zapas żeby nie musieć używać innych. Jest boski. Świetnie się pieni, pachnie i nawilża. Najlepszy kosmetyk myjący jaki miałam!
Polecam spróbować każdemu!

lush

Wygładza i nawilża skórę, rewelacyjnie pachnie. Polecam! AleZuc- szukasz inspiracji, zajrzyj na mój blog www.alezuc.pl

Jeden z lepszych!

Super żel! Kiedyś jakoś nie miałam zaufania do produktów tej marki. Polecony przez koleżankę (która zaaaaaawsze wierna była "Jednemu z tych droższych" i nigdy nie dała się przekonać do żadnego innego, a tu proszę jakie zaskoczenie) postanowiłam spróbować.
No i przez przypadek znalazłam mój kolejny KWC =)

+nawilża na serio (delikatnie, ale nawilża)
+piękny zapach, który się nie nudzi,
+nie wysusza skóry, nie podrażnia (mam wrażliwą skórę ramion, która jest wyznacznikiem dla mnie jeśli chodzi o żele pod prysznic)
+super się pieni,
+ myślę, że dla mnie jest znacznie lepszy niż "wiodący nawilżający",
+cena- często można go spotkać w promocjii.

Tani a dobry.... No nawet bardzo dobry! =)

Polecam.

Używam tego produktu od: 4ch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Super!

Zalety:
- cena (kupiony w promocji)
- zapach !
- wydajny
- konsystencja
- nie wysusza skóry
- pojemność
- wygodne opakowanie
- dobrze się pieni i myje

Wady:
- mógłby lepiej nawilżać

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500ml

Jak zawsze Luksja na 5!

Bardzo często sięgam po produkty Luksji, bo są po prostu dobre. Przemawia też za nimi aspekt ekonomiczny.

Zalety:
- dostępność
- cena
- pojemność
- szata graficzna opakowania
- bardzo ładny i trwały zapach
- gęsta, kremowa konsystencja
- bardzo dobrze się pieni
- nie podrażnia i nie wysusza skóry
- bardzo dobrze oczyszcza skórę
- wydajny
- skóra po jego użyciu jest gładka, miękka i długo pachnie

Wady:
- brak

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 10 a może i więcej

Jest ok :)

Fajny, przyjemny żel.
Konsystencję ma kremową, przyjemnie rozprowadza się na ciele, nie spływa z dłoni. Żel ten nieźle się pieni i łatwo się spłukuje.
Zapach ma przyjemny. Troszkę słodki, na szczęście nie mdlący.
Żel spełnia swoją rolę, to znaczy dobrze myje. I nawet nie przesusza skóry. Producent obiecuje nawilżenie, no tego u siebie nie zauważyłam. Ale przynajmniej nie wysuszył skóry na wiór, co już jest jego plusem.
Dodając do tego dość niską cenę, to mogę śmiało polecić. Kiedyś się pewnie skuszę na drugie opakowanie.

Używam tego produktu od: ok miesiąca

Pozytywna

Bardzo przyjemna konsystencja - kremowa, niezbyt gęsta. Ładny, delikatny zapach o wyczuwalnej nucie. Raczej na wieczór - mnie zrelaksował ten zapach. Świetnie oczyszcza i nie przesusza. Minus za opakowanie - nie przepadam za różowym :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Poprawny.

Żel spełnia swoje zadania, może nie powala zapachem, bo po chwili znudził mi się i jakoś przeszkadzał. Miał idealną konsystencję, dobrze pienił się i starczył na miesiąc.

Konsystencja: lekko różowa, perłowa, gęsta. Nie spływała, żel bardzo dobrze się pienił, nie pozostawiał lepiej warstwy.

Działanie: mył, odświeżał i relaksował. Czego chcieć więcej od żelu? Dodatkowo nie przesuszał skóry, nawet jeśli nie użyłam po myciu balsamu. Po rozprowadzeniu go na skórze powstawała lekka pianka, która nie zapychała, sam żel nie uczulał i nie pogorszył stanu moich niektórych zmian na skórze. Spokojnie nada się do codziennej pielęgnacji, higieny. Nie wierzę w cudowne zapewnienia producenta o wpływie mleczka ryżowego, bo jednak Luksja to taka średnia półka kosmetyków (wg. mnie). Jeśli będę miała okazję to wrócę do niego, bo nie był zły a poprawny.

Zapach: z początku podobał mi się podczas mycia jak i w opakowaniu. Jednakże wydaje mi się być sztuczny, słodki i mało podobny do innych. Mimo wszystko nie zapycha pod prysznicem i nie utrzymuje się na ciele.

Opakowanie: w ładnym różowym kolorze, grafika nie jest przesadzona. Łatwe w użytku, klips nie zacina się, nie wylewa produktu, nie ulega zniszczeniu. Butelkę można postawić do góry dnem.

Dostępność: widziałam na pewno w Carrefourze, Laboo i innych supermarketach. Ja kupiłam go z gazetą.

Plusy:
- dobrze myje i relaksuje po męczącym dniu
- nie podrażnia
- ładnie się pieni i szybko spłukuje
- poręczne opakowanie
- gęsta konsystencja

-/+ zapach, jakoś go nie polubiłam.

Używam tego produktu od: Około 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 250 ml.

+cena
+wydajny
+dobrze się pieni
+idealna konsystencja
+przyjemny zapach, pozostający dość długo na skórze
+delikatnie nawilża

Jeden z lepszych żeli pod prysznic, jakich używałam... Minusów nie znajduję.

Pół gwiazdki odjęłam tylko za to, że zapach jest "przyjemny", a nie "powalający".

Chętnie powrócę do tego i wypróbuję inne produkty z tej serii :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Od żelu pod prysznic nie wymagam nic więcej

+ dobrze się pieni i oczyszcza skórę
+ nie wysusza
+ bardzo ładny, słodki owocowy zapach. Po użyciu pozostaje na skórze oraz w łazience
+ przyjemna konsystencja, nie za gęsta ani nie za rzadka
+ duża pojemność
+ stosunek cena-wydajność
+ dostępność, znajdziemy go w większości drogerii i marketów

+/- opakowanie jest średnio poręczne, ale na plus zasługuje fakt, że pod koniec możemy postawić je na zakrętce

Z chęcią skuszę się na pozostałe zapachy :)

Dobry żel

Po miłych przeżyciach z wariantem z kiwki sięgnęłam z ciekawością po wersje ze smoczym owocem i nie zawiodłam się.

Plusy:
-cena i pojemność, za 500 ml płacimy ok. 10 zł, a często można go dorwać w promocji za ok. 6.50, więc jak tu się na niego nie skusić
-ładny orzeźwiający, ciekawy zapach, jednak po kąpieli bardziej pachnie nim łazienka, niż nasze ciało
-konsystencja, nie jest ani za rzadki, ani za gęsty, dobrze się pieni i rozprowadza po ciele
-nie podrażnia, ani nie wysusza, skóra jest po nim gładka i odżywiona

Minusy:
-wydajność, dość duży otwór sprawia, że wylewa się nam go zdecydowanie więcej niż chcemy, przez co jego wydajność spada

Podsumowując jest to dobry żel w dobrej cenie, idealny do codziennego stosowania. Jeśli naszymi jedynymi wymaganiami są by zeł dobrze mył i nie zrobił naszej skórze krzywdy to warto po niego sięgnąć.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

lubię ten zapach

Lubię ten żel, nie jest może jakoś bardzo nawilżający, ale też nie wysusza. Ma ładny zapach i dobrze się pieni. Spełnia moje oczekiwania.

Zalety:
- piękny zapach
- myje, jak każdy żel
- nie wysusza
- bardzo dobrze się pieni
- łatwo dostępny
- cena (szczególnie w promocji)

Minusy :
- nie mam zastrzeżeń

Używam tego produktu od: przez około miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka