Neutrogena, Formuła Norweska, Optymalne Nawilżenie, Krem na dzień z aktywną soją SPF15

Krem na dzień specjalnie przeznaczony do pielęgnacji suchej i bardzo suchej skóry. Intensywnie odżywia, nawilża i przynosi ulgę. Doskonale regeneruje zmęczoną skórę.
Lekka konsystencja kremu sprawia, iż kosmetyk natychmiast się wchłania, nie stanowiąc obciążenia dla porów - tak, iż skóra może swobodnie oddychać. Krem zapewnia delikatną pielęgnację skóry, nawilżając ją aż do 12 godzin po zastosowaniu i odżywiając przez całą noc. Jest doskonały do stosowania po długotrwałym przebywaniu w zbyt silnie ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach.
Skuteczność kremu zapewnia połączenie Formuły Norweskiej i Aktywnej Soi: naturalne ekstrakty z soi są znane ze swych właściwości odżywczych i odgrywają ważną rolę w procesie regeneracji skóry.
Efekty stosowania kremu są doskonale widoczne: wypoczęta, odżywiona, gładka skóra. Po przebudzeniu towarzyszy nam długotrwałe uczucie komfortu - miękkiej, zrelaksowanej skóry.

Udany Produkt

Warto spróbować.

Jak do tej pory nie znalazłam dla siebie lepszego kremu, gdy znajdę zweryfikuję recenzję.
Cerę mam mieszaną, trądzik na tle hormonalnym leczony farmakologicznie + różnymi środkami, które cerę przesuszają koszmarnie. U mnie krem sprawdza się świetnie.
Skóra jest:
*nawilżona
*odżywiona
*wygładzona
*świetnie chroniona przed warunkami atmosferycznymi.

Zapachu i opakowania nie biorę pod uwagę przy wystawianiu oceny. Osobiście zapach mi się nie podoba, jednak ważniejsze jest dla mnie to jaki wpływ ma krem na cerę, a nie jak pachnie i w co go zapakowano.

P.S.: Uważam, że warto go wypróbować, nawet jeśli się okaże, że czyjąś cerę podrażni i trzeba będzie go zużyć do rąk. To cena nie jest wygórowana (20zł promocja w Rossmanie), a może się okazać genialnym kosmetykiem.

Używam tego produktu od:6 m-cy

Elegancki kremik

--> Krem jest bardzo delikatny
--> ma miły, przyjemny zapach
--> świetnie się nadaje pod makijaż
--> idealny dla cery suchej

Polecam!Używam tego produktu od: 3 miesiące

Już do niego nie wrócę, jest całkiem fajny, ale ma zbyt mały filtr ochronny, dlatego się pożegnamy.

chroni, odżywia, nawilża i koi

Używam tego kremu na dzień od jakiś dwóch lat. Właściwie nie wychodzę bez niego na zewnątrz - jest jak tarcza ochronna :)

Nakładam go rano i przez następne 16 godzin zapominam, że mam suchą cerę, która kiedyś tam potrafiła przy klimie nieźle dać znać o sobie pieczeniem i ściagnięciem. Pewnie działałby jeszcze dłużej, ale na szczęście mam też przyjemność używać jego wersji na noc :)

Używam tego produktu od: 2
Ilość zużytych opakowań: 8?

faworyt na zimę!

Idealny krem na zimę i nie tylko! Używam go również w ciągu roku na przesuszone części policzków, co mi się niestety często zdarza! Dosyć dobrze, jak na tłustawy krem się wchłania i lekko nabłyszcza, dzięki świecącym się drobinkom buzię.
Dałabym maksimum punktów, gdyby nie fakt, że czasami mnie trochę podszczypuje, ale napewno nie jest to dla mnie powód do rezygnacji :)

podrażniał skórę

Uparcie próbowałam używać go przez parę tygodni (z drobnymi przerwami), ale za każdym razem podrażniał skórę. Nie zauważyłam też aby nawilżał.

Dla mnie był fatalny i żałuję tego zakupu.

Używam tego produktu od:0,5 roku
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Dobry, ale nie do twarzy.

Kupiłam go rok temu na zimę. Uczulił mnie strasznie. Nie dość, że dostałam okropnego wysypu pryszczy i jakiś dziwnych krostek, to jakby tego było mało byłam cała czerwona (nie mówiąc już o tym, że strasznie swędziało). Wrzuciłam go do szuflady i zapomniałam o nim. No i w tym roku skończył mi się krem do rąk i z braku czasu na kupienie czegoś do rąk postanowiłam użyć tej Neutrogeny. Na ręce okazuje się całkiem dobry. Nic mnie nie uczuliło. Dłonie są ładnie nawilżone i gładkie. Jedynie zapachu nie mogę znieść. Jednak nie kupię go więcej, bo jak na krem do rąk dla mnie jest zbyt drogi a na twarzy robi mi krzywdę.

dobry na zime

Kupiłam go w lecie ale okazał się zbyt ciężki,zostawiał tłustą warstewke co sprawiało, że twarz się swieciła.Ale kiedy nadeszły chłodniejsze dni okazał się idealny.Dobrze chronil i nawilżał.Polecam

uczulił :-(

Dosyć dobrze nawilża, ale na zimowe mrozy za słaby. Ostatecznie po kilku dniach spowodował wysyp malutkich swędzących krosteczek. Nie dla wrażliwców.

****

dla mnie świetny! doskonale poradzil sobie z presuszona skóra na policzkach
jestem szczesliwa posiadaczka cery mieszanej, wiec lubie sie swiecic, ale ten krem swietnie sie wchlania, pozostawia niezwykle mile uczucie nawilzenia.
+filtry.
dla mnie super!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Rewelacja

Bardzo dobry krem, który świetnie poradził sobie z moją przesuszoną i nieco zmarniałą (zima + kwasy) cerą. Pierwsze efekty były widoczne praktycznie od razu - cera zaczęła być podobna do ludzi ;).

Wchłania się bardzo szybko, nie zostawia tłustego filmu tylko taki jakby leciutko (jak go określiła Koko) satynowy.

nic specjalnego

Na początku byłam nawet zadowolona z rezultatów stosowania, dobrze nawilżał, jednak po kilku miesiącach stosowania będę musiała go odstawić. Największym defektem jest okropnie święcąca sie cera po nałożeniu, poza tym krem nie wchłania się prawie w ogóle, pozostawiając tłustą maź. Nie nadaje się pod makijaż. I co najważniejsze zaczął mnie uczulać, dlatego osoby z wrażliwą cerą powinny zastanowić sie dwa zanim po niego sięgną. Ogólnie rozczarowanie.

bardzo dobry

nie ma wad. nawilża, ale nie jest tłusty, nie uczula, szybko się wchłania. bardzo dobry krem nawet do skóry atopowej. używam go razem z kremem na noc i mleczkiem z tej samej serii. polecam