Neutrogena, Formuła Norweska, Optymalne Nawilżenie, Krem na dzień z aktywną soją SPF15

Krem na dzień specjalnie przeznaczony do pielęgnacji suchej i bardzo suchej skóry. Intensywnie odżywia, nawilża i przynosi ulgę. Doskonale regeneruje zmęczoną skórę.
Lekka konsystencja kremu sprawia, iż kosmetyk natychmiast się wchłania, nie stanowiąc obciążenia dla porów - tak, iż skóra może swobodnie oddychać. Krem zapewnia delikatną pielęgnację skóry, nawilżając ją aż do 12 godzin po zastosowaniu i odżywiając przez całą noc. Jest doskonały do stosowania po długotrwałym przebywaniu w zbyt silnie ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach.
Skuteczność kremu zapewnia połączenie Formuły Norweskiej i Aktywnej Soi: naturalne ekstrakty z soi są znane ze swych właściwości odżywczych i odgrywają ważną rolę w procesie regeneracji skóry.
Efekty stosowania kremu są doskonale widoczne: wypoczęta, odżywiona, gładka skóra. Po przebudzeniu towarzyszy nam długotrwałe uczucie komfortu - miękkiej, zrelaksowanej skóry.

Dla mnie ok

To dobry krem nawilzający. Polecam do skóry suchej. Nie jest lepki. Doskonały pod makijaż. Pachnie dość łagodnie. Nie mam do niego zastrzeżeń :-). Z czystym sumieniem polecam

idealny

Rewelacyjny krem dla mojej wrażliwej i naczynkowej cery. Pierwsza zima z tak dobrze nawilżoną skórą. Szkoda że dopiero teraz go odkryłam. Nie pozostawia tłustej powłoki ale głęboko nawilża co widać po aksamitnej cerze. Nie zatyka porów a nawet pomógł zlikwidować dziwne grudki na twarzy. Moim zdaniem rewelacja. ...

idealny na zimę

Znowu zaznaczam, że nie wiem czy kupię, bo taka już jestem, że ciągle czegoś nowego próbuję, a i moja skóra ma ciągle inne potrzeby.Nie umniejsza jednak ta odpowiedź zasług tego kremu. :)
Mam cerę naczynkową i zawsze miewałam z nią problemy zimową porą.Aż do czasu, gdy zaczęłam używać kremu Yves Rocher, tego zimowego.Niestety krem wycofali, ale na szczęście ja przypadkiem stałam się posiadaczką tego.I dobrze się stało.Uważam go za równie dobry, jeśli nie lepszy(chociażby ze względu na zawartość filtrów).
Krem jest bardzo komfortowy w użyciu.Ma fajna konsystencję, dobrze się wchłania.Na skórze zostaje delikatny film, ale zupełnie się nie świeci.Skóra jest satynowa,ale czuje się na niej kremową kołderkę. :) Mnie nawilża wystarczająco, poza tym przyjmnie koi skórę.Makijaż rozprowadza się na tym kremie bajecznie.Ale co najwazniejsze- w mroźne dni twarz nic a nic nie była zaczerwieniona, policzki nie piekły od wiatru.Naprawdę dobrze chroni, nie mam żadnych zastrzeżeń.:)
Jestem bardzo zadowolona, sprawdził się tej zimy.Skórę mam w świetnym stanie.Na noc stosuję teraz kwasy, więc jest delikatniejsza i należy jej się lepsza ochrona.Neutrogena się wywiązała z tego zadania na 5.:)
Aha- ważna wiadomość:nie zatyka porów!

niezły

Krem ma przyjemny zapach tylko jest przyciężki, to znaczy mimo że szybko się wchłania, pozostawia na twarzy błyszczący film. Na szyję i dekolt wprost idealny.

sredni

coz, dla mnie ten krem jest za slaby. To znaczy - za malo odzywia. Nawet gdy nakladam trzy warstwy buzia wola "jesc i pic!!!". Szkooooda.
Poza tym jest dobry, ladnie pachnie, dobrze sie wchlania (niestety pozostawia subtelny blysk jak wszystko co ma filtry). Moze gdy odstawie kwasy (o ile sie na to w ogole zdecyduje) sprobuje raz jeszcze.

super

Bardzo dobry dla mojej atopowej skóry, mimo, że w jednym miejscu mam skóę bardzo suchą w innym tłustą to doskonale sobie z tym radzi. Doskonale sie wchłania, jeszcze lepiej nawilża, posiada filtry.
Bardzo dobrze sie na nim spisuje podkład.
Polecam oba kremiki i ten na dzien i na noc.

Całkiem niezły

Krem dla cery suchej, ale przy mojej mieszanej i wrażliwej cerze sprawdza się naprawdę dobrze. Przede wszystkim ma wysoki filtr 15, co jest ogromną zaletą. Wchłania się dosyc powoli, szczególnie jeśli więcej nałoże i zostawia lekką warstwę ochronną. To akurat jest plusem, ponieważ podkłady często wysuszaja moja skórę.
Cera przez cały dzień jest dostatecznie nawilżona, nie zatyka porów i nie powoduje powstawania zaskórników.
Co prawda w ciągu dnia musze pudrowac twarz, troszke sie świece, ale tak jest przy każdym kremie. Natomiast kremy matujące to dla mnie porażka i odradzane przez dermatologa.
Nie mam zamiaru stosowac więcej kremów bez filtru min. 15, nie mam lepszego kandydata, dlatego raczej przy nim pozostane.
Serdecznie polecam, nie jest drogi, kupiłam go za 21 zł.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

Warto spróbować

Dobrze nawilża. Mam wrażliwą skórę ale nie wywołał podrażnienia. Ma lekki zapach.

Mam mieszaną cerę ale w partiach suchych dobrze nawilża a tłuste stały się normalne.
Właściwie póki co nie mam do czego sie przyczepić.