IsaDora, Dynamic Lash Growth Mascara (Odżywczy tusz do rzęs)

IsaDora, Dynamic Lash Growth Mascara (Odżywczy tusz do rzęs)

Technologia oparta jest na formule i składnikach aktywnych, dzięki którym substancje przenikają do rzęs. Peptydy i ekstrakty powodują, że po 30 dniach codziennego stosowania rzęsy stają się dłuższe nawet o 20% = 169% większej objętości. Regularne używanie wzmacnia i poprawia kondycję rzęs.
Mała, precyzyjna szczoteczka doskonale rozdziela rzęsy.Stosować codziennie jako normalną maskarę, przez co najmniej 30 dni.
Dla uzyskania szybszego efektu (15 dni) używać na przemiennie z serum przyspieszającym wzrost rzęs.
Serum Dynamic Lash Growth stosować na noc.
Zawiera: polipeptydy, wyciąg z alg morskich i laminarii, apigeninę oraz kwas oleanolowy.
Efekt wzrostu rzęs został udowodniony klinicznie pod kontrolą lekarzy okulistów. Średni wynik wydłużenia rzęs to 20% w porównaniu do zwykłej maskary.
Wyniki testu pokazują, że po 30 dniach regularnego użytkowania, rzęsy osiągają nawet 169% wzrost objętości.

Bardzo lubię!

Namówiła mnie kobietka w drogerii i kupiłam...
Skusiła mnie szczoteczka-lubię takie silikonowe z króciutkimi wloskami!
A póżniej siadłam przed kompem i zaczęłam szukać opinii.
Nie znalazłam :(

Pomyślałam, że dałam ciała.
I dopiero rano okazało się, że:

WSPANIALE POGRUBIA
BARDZO DOBRZE WYDŁUŻA
IDEALNIE ROZCZESUJE.
Ma czarny, smolisty kolor.
Żałuję jedynie, że nie podkręca.

Jestem bardzo zadowolona, że ją kupiłam.
Acha-nie umiem nic powiedzieć nt obietnic producenta dotyczących wzmożonego wzrostu rzęs...

Pomimo tego, bardzo polecam zakup tej mascary!