Soraya, Body Diet24, Serum do ciała `Zapobieganie rozstępom`

Soraya, Body Diet24, Serum do ciała `Zapobieganie rozstępom`

Innowacyjny mechanizm działania bezpośrednio na komórki tłuszczowe.
Połączenie 3 skoncentrowanych składników aktywnych, aby działać intensywniej niż zwykle:
Fat Burner (keton malinowy) + Adipobloker + dieta komórkowa.
Ograniczenie komórkom tłuszczowym kalorii i pobudzenie ich do spalania tłuszczu,
Działanie w każdej sytuacji - gdy śpisz, pracujesz, ćwiczysz.
Fat Burener - aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach podczas spoczynku, czy snu oraz podczas stresu i wysiłku. Oznacza to, że komórki spalają tłuszcz non-stop.
Adipobloker - hamuje adipogenezę, czyli dojrzewanie komórek tłuszczowych, zapobiegając wzrostowi ich liczebności.
Dieta komórkowa - blokuje wchłanianie glukozy do komórek tłuszczowych, dzięki czemu ogranicza im kalorie i hamuje proces powstawania nowych trójglicerydów po posiłku.
Serum to kosmetyk do pielęgnacji partii ciała narażonych na utratę elastyczności skóry i powstawanie rozstępów. Szczególnie polecany osobom szybko przybierającym lub tracącym na wadze.
Formuła z efektem chłodzenia oparta jest na technologii PRO-ELASTIC, która skutecznie poprawia jędrność i elastyczność skóry, w celu ograniczenia ryzyka powstawania rozstępów. Ekstrakty ze skrzypu polnego i Centella asiatica stymulują i wspomagają syntezę kolagenu i elastyny w skórze, poprawiając jej jędrność, elastyczność i zapobiegając wiotczeniu.
Frambinon - otrzymywany z anyżu, istotnie poprawia elastyczność skóry.
Ekstrakt z guarany - zawiera kofeinę, minerały i flawonoidy. Pobudza krążenie krwi i stymuluje spalanie tłuszczu w komórkach.
Witamina E - odżywia naskórek, wygładza i uelastycznia skórę. Działa antyoksydacyjnie.

na rozstępy, ujędrniające
zapachowa
w tubie
lekkie
normalna, z defektami
serum

niestety nie działa

Nic a nic nie działa ten produkt. Używałam sumiennie, wg zaleceń producenta i efektów nic a nic nie było. Szkoda mojego czasu na pielęgnacje tym kosmetykiem i szkoda wydanych paru złotych.
Brak efektów
łatwo się rozprowadza, wchłania się szybko, nie brudzi ubrań, nawilża ale poza tym nie było efektow

ciężko stwierdzić

Trudno ocenić mi efekty działania - wiadomo, że sam krem nie zlikwiduje juz widocznych rozstępów, nie pomoże schudnąć, może tylko zapobiec powstawaniu nowych zmian. Używałam chyba zbyt rzadko tego kremu, żeby zobaczyć porządne efekty. Dobrze się wchłania i nie lepi się, bardzo mocno chłodzi - czuć działanie aktywnych składników. Czy zapobiegł powstwaniu rozstępów? Ciężko stwierdzić, może to być efekt placebo..

Na lato może być

Ten balsam na lato naprawdę sie sprawdził, ponieważ ma w sobie efekt chłodzenia ;) Co to zapobiegania rozstępom, ciężko określić ponieważ nowych nie miałam a ze starymi nie zrobił nic. Ale dobrze ujędrniał skore ud. Więcej zastosowania nie znalazłam dla tego produktu.

OK

Dosyć silna konsystencja zapachowa, przy korzystaniu 2x dziennie starcza na ok.1,5 miesiąca. Używałam od 3 miesiąca ciąży i rozstępy się pojawiły ,ale tylko delikatnie na udach i dopiero były widoczne po wszystkim :) Brzuch , pośladki, biust są w stanie nienaruszonym. Nie wiem do końca czy to zasługa kremu czy genów :) ale na wszelki wypadek lepiej użyć niż nie.