Auriga, Auriderm Corps (żel do ciała z witaminą K)

Auriga, Auriderm Corps (żel do ciała z witaminą K)

Zgłaszająca osoba: mala-czarna

Auriderm Corps to pielęgnacyjny żel z witaminami K, E i C. Zapobiega powstawaniu sińców oraz sprawia, że szybciej się wchłaniają. Eliminuje rozszerzone naczynka (tzw. "pajączki"), zaczerwienienia i podrażnienia im towarzyszące.
Należy stosować 2 x dziennie aż do momentu wchłonięcia sińców. Może być również używany profilaktycznie (np. przed operacją) przez okres 6-8 dni.
Producent tego nie podaje, ale można z powodzeniem stosować go również do pielęgnacji twarzy z rozszerzonymi naczynkami - skład obydwu żeli (ten do twarzy nazywa się Auriderm K2) jest identyczny.

Skład: Aqua, Propylen Glycol, Alcohol, Panthenol, Triethanolamine, Phytonadione, Lecithin, Carbomer, Ethoxydiglycol, Ascorbic Palmitate, Retinyl Palmitate, EDTA, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Cena: 80-90 zł / 120 ml

raczej kiepski

Kupiłam go - pomimo nieadekwatnej ceny - ponieważ miałam już dość zapachu Venescinu a ciagle boję się o powiększenie się na moich nogach "pajączków" w czasie ciąży.
Niestety, wyróżnia go tylko cena, zapach i przyjemna konsystencja.
Daję jeszcze gwiazdkę za wydajność.
Nie tylko nie obkurczył już istniejących "pajączków" na udach, ale wręcz dopuścił do ich powiększenia się! :(
Na szczęście w porę przyszedł mu z odsieczą (z powrotem) Venescin. :)
Zaryzykowałam jeszcze raz - tym razem z rozszerzonymi naczynkami na buzi.
Tutaj spisał się nieco lepiej - nieznacznie (ale jednak) rozjaśnił je i jakby spłycił (?).
Stosowałam na noc, więc nie przeszkadzał mi jego kolor, ale niestety, efekty były raczej doraźne, ponieważ po skończeniu tubki naczynka powróciły do dawnej formy. ;)