Biotherm, Source Therapie [Pure Spa Concentrate Skin Perfector] stara wersja

Biotherm, Source Therapie [Pure Spa Concentrate Skin Perfector] stara wersja

Source Therapie można stosować codziennie rano i wieczorem zanim nałoży się ulubiony krem. Kosmetyk ma lekką, jedwabistą konsystencję, bardzo przyjemny zapach, w kilka sekund likwiduje drobne niedoskonałości skóry, doskonale ją wygładza, koi drobne podrażnienia. Koncentrat obiecuje efekt silnego nawilżenia już po 5 sekundach po nałożeniu a wyraźnie można ten efekt zobaczyć już po 5 dniach, bo oprócz obowiązkowego w kosmetykach tej marki wyciągu z planktonu termalnego serum zawiera siedem ważnych dla regeneracji skóry minerałów - wapń, magnez, sód, potas, cynk, mangan, miedź . Koncentrat zawiera o 20 procent więcej wyciągu z planktonu termalnego niż pozostałe kosmetyki tej marki . Po tygodniu zmęczona cera jest zregenerowana, dobrze nawilżona i odżywiona.

Ukojenie dla suchej skóry

Dołączam do wszystkich pozytywnych opinii :) To serum to prawdziwe ukojenie dla mojej suchej skóry :D Szybko się wchłania, ie pozostawia tłustej warstwy, twarz mięciutka, dobrze nawilżona, zero suchych skórek <REWELACJA> Poza tym makijaż bardzo dobrze trzyma się na samym serum. Bardzo wydajne . Buteleczkę 30 ml używałam ponad pól roku (2-3 razy w tygodniu):ehem: Bardzo lubię wszystkie kosmetyki Biothermu, ale serum to nr 1 :D

Minus:
Cena- ponad 200 zł za 30 ml to trochę dużo :(

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:skończyłam 1sze

dla mnie super

bardzo dobry krem-rewelacyjne nawilza-wygladza-szybko sie wchłania-odrzywia skóre-nie pozostawia "filmu" na twarzy-dla mnie super,rewelacyjnie sprawdza sie w letnich miesciacach,niezastąpiony po "wypadkach" ze słoncem,na moja naczynkowa cere ma zbawienne działanie(lepsze od niejednego kremu na naczynka)

Używam tego produktu od:2miesiecy

nawilżacz

Dobry nawilżacz - sam na upały, w duecie, pod krem - normalnie. Świeży, delikatny zapach, błękitny kolorek, lekka konsystencja. Sam produkt mi odpowiada, gorzej z ceną. Może upoluję go na allegro...?

Sam lub pod krem :)

Uzywam tego fluidu teraz czasem pod krem na dzien lub na noc, lub sam w "suchych sytuacjach awaryjnych", gdy nakladam go grubsza warstwa na noc. Gdy mialam bardziej tlusta skore to uzywalam go normalnie 2 razy dziennie jako zwykly krem. I jestem zachwycona.
Plusy:
+ NAWILZA nawet najbardziejsuche parkie skory
+ wygladza
+ ciut maskuje malutkie niedoskonalosci (ale tylko troszeczke)
+ wydajny
+ jest w butelce z pompka

Wady:
- cena

****

Bardzo lubię ten koncentrat ( w ogólę wiekszość produktów tej marki ; ) ) . Przyjemnie wygładza cerę , ale w przeciwieństwie do Idealista zdecydowanie bardziej ją nawilża ( Idealist czasami podsuszał moją buźkę ) . Świetna baza na tzw. szybkie wyjścia , w kilka sekund po nałożeniu koncentratu można wykonać makijaż ( który zresztą świetnie trzyma mi się bez poprawek na tym koncentracie ) . Łagodzi podrażnienia , stosowany regularnie utrzymuje skórę w świetnym stanie , utrzymuje poziom nawilżenia - ,, walczy skutecznie z ogrzewaniem '' ; ) . Ma świeży zapach i jest bardzo wydajny . Wystarczą dwie , trzy krople by skóra czuła się naprawdę komfortowo .

dla mnie super !

spełnia obietnice producenta, buźka jest świetnie nawilżona i nie jest to efekt na parę minut ! Twarz wygładzona :) jak u niemowlaczka, bardziej promienna, nie mam już w ciągu dnia problemów ze "ściągnięciem skóry" przez klimatyzację czy ogrzewanie (kaloryfery ). Jestem b.zadowolona, szybko się wchłania, daje uczucie ukojenia nawet podrażnionej, odwodnionej skóry. Cena mi sie nie podoba, ale ... :) zapłaciłam 38 euro ale za 50 ml.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: używam od 1 miesiąca

minęły już 2 miesiace używania i....zmieniam ocenę na kosmetyk wszechczasów. Cera mi sie znacząco poprawiła, już mam normalną nie suchą :) a warunki zewnętrzne coraz gorsze, bo ogrzewanie , zmiany temperatury, wiatr i ..same okropieństwa dla skóry. Warto chociaż raz na jakiś czas wydać pieniądze na ten specyfik i traktować go jako ostatnią deskę ratunku. Bardzo wydajne, mam jeszcze prawie połowę butelki ( 50 ml) a buźka ekstra. I dodam tylko, że nie bardzo wierzyłam, że taka poprawa będzie, bo za Biotherem nie przepadam ( tak co do zasady :) )

17.11.2005
kosmetyk który MUSI stać na mojej półce i przez ten czas od kiedy go odkryłam żaden inny nie był w stanie go zastąpić , chociaż łudziłam się że znajdę tańszy odpowiednik ;( ....ale nie znalazłam, więc dalej kupuję, bo naprawdę jest świetne !!

niezly ...

jak ktos lubi silikon. Wygladza wrecz ekspresowo, buzia robi sie aksamitna jak pupa niemowlaka, skora jest slicznie napieta. Efekt utrzymuje sie okolo 24h.
Ma zelowo-polplynna konsystencje i szybk sie wchlania. Wydajny - probka starczyla mi na bodaj 5 razy.
Daje jednak tylko *** albowiem:
a) cena zabija
b) nie kocham silikonow (w nadmiarze).
Odpuscmy sobie prosze historyjki o tych wszystkich cudownych skladnikach w tym serum - to co <b> naprawde </b> daje efekt to olejki silikonowe.
Ale polecam wszystkim ktore lubia gladka skore i stac je na Biotherm. Mnie ten kosmetyk zauroczyl i przez krotki moment bardzo bylam zdecydowana go nabyc (cena okazala sie byc czynnikiem skutecznie odstraszajacym)

TAK nawilza :))))))

Dziala..nawilza, nie podraznia, koi.
Nadaje sie pod makijaz(pod baze Chanel'a i podklad DP)Nie uzywam na niego kremu, chyba ze mam szczegolna potrzebe.Poboda mi sie ze widac ..ze naprawde nawilza.Uzywam go nawet do 4-5 razy dziennie(kiedy jestem w domu, w weekend kiedy obywam sie bez makijazu).Odstawilam Idealist'a, bo po tym widac dlugofalowe skutki.Moja kaprysna cera uspokoila sie.Doskonaly na kuracje nawilzajaca po zimie spedzonej w klimatyzowanych pomieszczeniach.