Rituals, Fortune Oil, Sweet Orange and Cedar Wood Caring Shower Oil (Olejek pod prysznic)

Olejek pod prysznic Rituals z serii Fortune Oil,w skład którego wchodzą słodka pomarańcza oraz drzewo cedrowe. Olejek nawilżający zmieniający się w pianę i pozostawiający skórę naprawdę gładką.
Przedłuża także trwałość opalenizny,dba o opaloną skórę podczas prysznica i zapobiega powstawaniu plam słonecznych. Dzięki niemu można dłużej cieszyć się opalenizną.

Cudowne działanie i zapach ekskluzywnych perfum

Skusiłam się od razu na 2 sztuki tego cuda,po tym jak pianka do mycia ciała Happy Buddha mnie oczarowała.Cóż mogę napisać,na pewno nawilża ciało juz podczas prysznica,nie jest to wydajny produkt ale ja go po prostu sobie nie żałuje.Zapach to poezja słodka pomarańcza+drzewo cedrowe tworzą mieszanke ekskluzywną.Po wyjściu z kabiny prysznicowej skóra nie domaga się balsamu/masła/kremu.Uprzyjemnia te szaro-bure zimowe wieczory.Takie domowe SPA.

Wspaniały :-)

Dostałam w prezencie kilka miniaturek tego kosmetyku od koleżanki z Holandii. Jest zachwycający. Przede wszystkim zapach, po prostu wyjątkowy i nie do pomylenia z niczym innym. Jak oglnie nie cierpię pachnących kosmetyków, bo wolę zapach wcieranych potem olejków w skórę lub perfum, tam ten po umyciu się, nie jest ani męczący, ani mocno narzucający się. Nie mam tylko pojęcia, czy te kosmetyki są dostępne w Polsce, ale jeśli tak i w rozsądnej cenie, to w ten olejek kąpielowy na pewno się zaopatrzę w duży zapas. :-)

Ilość zużytych opakowań: 10 miniaturek