Dermika, Meritum, Peeling enzymatyczny

Dermika, Meritum, Peeling enzymatyczny

Delikatnie działający peeling do twarzy, przeznaczony do każdego typu cery łącznie z wrażliwą i delikatną, źle znoszącą peeling mechaniczny. Polecany szczególnie dla osób z cerą tłustą i łojotokową lub cerą z rozszerzonymi naczynkami.

Krem zawiera:

Aktywne enzymy - proteazy otrzymywane na drodze fermentacji, które delikatnie i skutecznie usuwają obumarłe komórki zewnętrznych warstw naskórka

Glinkę białą - która działa ściągająco, głęboko oczyszcza, usuwa nadmiar sebum

Alantoinę o własnościach łagodzących

b.dobry

+ oczyszcza, pielęgnuje, nie podrażnia
+ b.wydajny (używam 2 razy w tygodniu)

Polecam, naprawdę b.dobry za taką cenę i przede wszystkim starcza na b.długo.

Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

Delikatny

Bardzo dobry i delikatny peeling enzymatyczny. Delikatnie usuwa martwy naskórek i oczyszcza pory. Skóra jest po nim przyjemnie gładka. Nie podrażnia. Jest wydajny.

Używam tego produktu od: ok. roku

tez sobie chwale

Ja tez jestem zadowolona z tego produktu.Skora po za stosowaniu tego pilingu wydaje sie gladsza,pory jakby zwezone.Juz podczas masazu ma sie wrazenie gladszej skory.Tak poza tym nie podraznia chociaz zawsze mam go na twarzy dluzej niz jest zalecane.Polecam.

Używam tego produktu od:3lata

Enzymatyczny KWC

Uwielbiam ten peeling. Zawsze usuwa mi skórki. Wyrównuje przebarwienia, rozjaśnia skórę. Nigdy mnie nie zawiódł.
Jest wydajny i nie specjalnie drogi.
Polecam każdemu, mi pomógł walczyć z trądzikiem.

Ilość zużytych opakowań: wiele

nie dla mnie

Z uwagi na mą wrażliwą skórę nie mogę używać peelingów mechanicznych, dlatego też za "dobrą" radą pani z drogerii, zaopatrzyłam się w Dermikę Meritum. Jest to niesamowicie wydajny kosmetyk, rozjaśniający cerę! - i to byłoby na tyle z jego plusów ;)
Ciężka konsystencja, zapach również. Dla mnie jest za delikatny - rezultaty prawie niezauważalne, a używam regularnie! Nie sądzę, aby miał właściwości oczyszczające.
Skończę to opakowanie i NIE kupię ponownie!

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

Delikatny

Używam tego peelingu od roku, ale nieregularnie. Stosuje, gdy moja cera sprawia duże kłopoty i nie chcę jej męczyć peelingami mechanicznymi.

To mój pierwszy tego typu produkt. Jest bardzo delikatny. Nie podrażnia i nie pogarsza stanu cery. Me gęstą kremową konsystencję. Jedyne,co mi w nim przeszkadza to mdły zapach, ale da się wytrzymać.

Właśnie kończy mi się opakowanie. Chętnie spróbowałabym czegoś innego, ale z racji dostępności, ceny i tego, że nie trafił do kosza kupię ponownie :)

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1-go

Skuteczny i dobry

Mimo, że jestem alergikiem peeling nie powoduje u mnie wysypki rodem z innego świata, czy podrażnienia skóry.
Bardzo fajnie działa. Trzymam go nawet trochę dłużej na twarzy, niż w instrukcji obsługi zalecają. Radzi sobie z suchą skórą. Jak dla mnie, to mógłby być trochę mocniejszy.
Zapach w ogóle mi nie przeszkadza, ale może to kwestia przyzwyczajenia.
Jakiś czas temu nie można go było dostać w sklepach i przepróbowałam kilka produktów innych firm, ale żaden mi tak nie pasował, jak dermikowy.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5-6

godny polecenia

Kończę pierwsze opakowanie, stosując raz w tygodniu. Peeling jest bardzo delikatny, nie podrażnia, ale już po jednym zastosowaniu moja twarz była gładka i promienna. Przy regularnym stosowaniu, moja mieszana cera mniej się świeci i jest znacznie gładsza, nie tylko w dniu użycia. Zdecydowanie polecam!

fajny

całkiem fajny peeling, polecila mi go kosmetyczka i jestem mile zaskoczona, bo cera po nim jest gładsza i oczyszczona (dodam, ze mam tłustą cerę ze skłonnościami do trądziku)
Co prawda jest to mój pierwszy peeling enzymatyczny więc nie mam porównania, ale z tego jestem bardzo zadowolona :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Delikatny

Szukałam peelingu enzymatycznegi i padło na Dermikę :)
Peeling bardzo przyjemny w użyciu, kremowy, dobrze się nakłada. Po zmyciu cera rzeczywiście jakby jaśniejsz i wygładzona, ale... minimalnie. Jest on bardzo delikatny i spektakularnym efektem nie powala ;)
jeśli nie znajdę lepszego to kupię jeszcze raz, a co ;)

Bez rewelacji

Niby dobry, jest faktycznie delikatny. Uzywanie go jest dosc przyjemne, nakładamy jak maseczke, po paru min zmywamy i gotowe. Ładnie nawilza i chyba nawet troche sciaga pory. Natomiast nie radzi sobie z suchymi skorkami. W sumie nie siegam po niego chetnie, raczej wybieram peelingi mechaniczne.

Używam tego produktu od: paru miesiecy

Delikatny-aż za bardzo...

Mam wrażliwą skórę, reagującą histerycznie na mocne ścieranie i złuszczanie, więc delikatność tego peelingu to dla mnie jak najbardziej zaleta. Mam jednak nieodparte wrażenie, że jest on aż nazbyt delikatny ;). Nie podrażnia w ogóle, ale też nie ma co oczekiwać bardzo widocznego efektu. Owszem, skóra jest gładsza, miękka, trochę jaśniejsza i pory jakby mniejsze - ale na krótko. Peeling nie poradził sobie z łuszczącą się skórą i suchymi, odstającymi skórkami.
Nie jest zbyt przyjemny w stosowaniu - pachnie okropnie, zdeptanymi, przywiędłymi pokrzywami, dosyć trudno się zmywa, mimo przyjemnej, kremowej konsystencji.
W sumie to używałam tego peelingu bez specjalnego przekonania i żelaznej systematyczności. Jakoś mnie nie zachwycił, ale krzywdy raczej nie zrobi, działanie jakieś tam jest i cena niewysoka, więc można spróbować.

Używam tego produktu od:kilka m-cy