Helena Rubinstein, Prodigy, Global Anti-Ageing Concentrate

Helena Rubinstein, Prodigy, Global Anti-Ageing Concentrate

Krem PRODIGY to kompleksowa pielęgnacja przeciwzmarszczkowa dla kobiet, które chcą zapobiec lub skorygować zmiany spowodowane upływającym czasem. Formuła koncentratu opiera się na kapsule BIO-SAP. Zawiera najsilniejsze substancje aktywne, dostępne w pielęgnacji p/zmarszczkowej, zastosowane w bardzo wysokich stężeniach.

Doskonały !

Ten krem wyjątkowo mi przypasował :) Gdy zaczęłam go stosować miałam zamiar potraktować go jako kurację i po jednym opakowaniu wrócić do poprzedniego kremu. Jednak komfort użytkowania i efekty skusiły mnie na kontynuację.
Mam cerę mieszaną, ze skłonnością do przesuszenia. Wybrałam wersję do suchej cery ponieważ w momencie rozpoczęcia kuracji byłam po dłuższym pobycie w ciepłych krajach i cera wymagała regeneracji. Krem widocznie odżywia i nawilża skórę, poprawia jej kondycję i odporność. Skóra staje się jędrna i gładka.
Generalnie krem polecałabym osobom, których cera wymaga silniejszego dzialania niż zwykłe nawilżanie. Natomiast dwudziestolatki o jędrnych buziach raczej nie bedą miały możliwości docenić Prodigy :)

Ilość zużytych opakowań: drugi słoiczek