Avon, Planet Spa, Dead Sea Minerals, Facial Mud Mask (Maseczka błotna do twarzy)

Bogata maska o kremowej konsystencji głęboko penetruje pory, by usunąć wszelkie zanieczyszczenia oraz suche, martwe komórki naskórka. Wyrównuje koloryt, wygładza i pomaga pozbyć się toksyn. Dzięki niej cera jest zdrowa, jędrna i pełna blasku.

Kupiony w: U konsultantki

Warto!!

Jest to niewątpliwie jedna z lepszych masek jakie dane było mi używać. Nie jestem entuzjastką kosmetyków Avon, ale mają kilka perełek, w tym w/w maskę. Nie jest tania, ale można ją taniej kupić na Allegro lub na promocjach.

Konystencja: taka jak lubię- gęsta, trochę klejąca, ładnie zastyga na twarzy, ale łatwo się spłukuje. Ma kolor ciemnego grafitu.

Działanie: po nałożeniu maski oczekuję jakieś 10 minut by ją zmyć. Łatwo spłukuje się pod strumieniem nawet zimnej wody. Po jej usunięciu oczom ukazuje się dokładnie oczyszczona, gładka, miękka i delikatna twarz. Widzę dużą różnicę przed i po, co nie zdarza się często po maskach. Czasami odczuwałam delikatny swąd w okolicach nosa lub nad ustami, ale ustępował. Mam cerę mieszaną z tłusą strefą T i u mnie sprawdzia się idealnie, z pewnością wrócę do niej za jakiś czas.

Zapach: mi się podoba, bo jest mocniejszy, lubiłam gdy towarzyszył mi przez te 10 minut na twarzy. Wiem, że nie wszystkim się spodoba, bo jest intensywny, jako balsam byłby za mocny, ale jako maska do twarzy czy żel pod prysznic spradzi się :)

Opakowanie: zawiera 75 ml, jest miękkie, bez problemów można go rozciąć i mieć kosmetyk jeszcze na około 4 użycia. Tubka ma ładny kolor z elegancką szatą graficzną.

Dostępność: u konsultantek Avon, ale też Allegro- czasami po tańszej cenie.

Plusy:
- widocznie oczyszcza i odżywia
- bardzo ładny zapach
- wydajna
- gęsta konsystencja
- opakowanie można przeciąć
- dosyć ławto można ją spłukać

+/- standardowa cena jest trochę wysoka, ale maska bywa na promocjach, na Allegro można taniej dostać

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 75 ml.

Cudo!

Zakupiłam i nie żałuję!

PLUSY:
- wydajna jak dla mnie
- daje efekty
- przyjemnie się rozprowadza
- skóra jest oczyszczona
- wysusza niedoskonałości. Wręcz się ich pozbywa
- niezły skład

MINUSY:
- Nieprzyjemny zapach. Trochę męski :/
- Cena (można ją czasem dostać w promocji za jakimś 10-13 zł)

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Słabiutka

Kupiłam tą maseczkę podczas promocji. Moim zdaniem cena regularna jest mocno przesadzona. Ogólnie raczej nie przepadam za kosmetykami z Avonu, no ale, jednak dałam sie skusić. Opis i rzekome działanie mnie przekonały.

Na plus mogę wymienić:

+ oczyszczanie - jakieś tam jest, dla mnie jednak nie wystarczające
+ matowienie - z tym już radzi sobie zdecydowanie lepiej
+ wygładzenie - skóra rzeczywiście jest bardziej wygładzona

Wady:
- zapach, który z początku mi się nawet podobał, z czasem jednak zaczął mnie strasznie drażnić
- gęsta konsystencja przez co ciężko sie nakłada
- problematyczna w zmywaniu
- skóra sprawia wrażenie wysuszonej i jest wysuszona
- nie zmniejsza porów
- nie nadaje blasku
- nie redukuje suchych skórek
- nie wyrównuje kolorytu cery
- cena - zwłaszcza bez promocji
- nawet regularnie stosowana nie wpływa znacząco na stan skóry

No cóż, miała zdziałać cuda, a nie zrobiła praktycznie nic. Zawiodła mnie bardzo.

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy

całkiem przyjemna maseczka

Kupiłam ten produkt w duecie z maseczką do twarzy z glinką, taką w brązowym opakowaniu. Były na przecenie, dwie w cenie 15,99zł więc się skusiłam.
Nie żałuję zakupu. Obie maseczki są fajne :) Jednak gdybym miała wybierać to wybrałabym brązową, bo w szarej po nałożeniu dość mocno czuję alkohol, dlatego zapach nie przypadł mi do gustu.

+cena w promocji
+wydajność
+oczyszcza twarz
+niesamowicie gładka twarz po zmyciu maseczki

-zapach

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie, 75ml

o tak!

Kupuję od lat i zawsze w promocji, więc porównuję stosunek ceny do jakości jako rewelacyjny.

Oczyszcza skórę (wcześniej zawsze robię peeling). Daje szczególne uczucie czystości na buzi, szczególnie w lecie po całym dniu kiedy zmyję makijaż. Zauważyłam, że zamyka pory, dlatego ja stale kupuję.

Plusy za dostępność, ładny zapach, przyjemną w nakładaniu konsystencję i ładne opakowanie.

Wielkich efektów nie robi, ale nie mam szczególnie wymagającej cery.

Używam tego produktu od: kilku lat

Ilość zużytych opakowań: kilka

Ok!

Uzywam jej raz na jakis czas, gdy urzadzam sobie domowe spa. Nakladam jak na opakowaniu, czyli na oczyszczona skore na kilka do kilkunastu minut po czym zmywam, usuwanie maseczki w porzadku, nie ma problemu ze zmyciem. Zapach neutralny, odpowiada mi nawet. Kolor intensywnie szary. Ogolnie za ta cene mysle ze ok.

Uwielbiam!

Nie przepadam za kosmetykami z Avonu, ale ta maseczka jest absolutnie rewelacyjna. Spełnia obietnice producenta, tzn. zmiększa skórę, wygładza ją (efekt pupci niemowlaka gwarantowany!), zmniejsza widoczność porów. Skóra jest pełna blasku. Stosowanie jej to dla mnie czysta przyjemność. Zapach kojarzy mi się z męskimi perfumami :D Maseczka przynosi ukojenie po ostrym peelingu stosowanym bezpośrednio przed jej nałożeniem. Czas kiedy mam ją na twarzy naprawdę stanowi dla mnie chwile relaksu i odprężenia :)
Pół gwiazdki odejmuję za to, że nie przeciwdziała wypryskom, ani nie zmniejsza tych już istniejących.

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugie (trzecie czeka już w zapasie)

Rewelacyjna

Świetna maseczka oczyszczająca.
+ wspaniale oczyszcza skórę twarzy
+ zwęża pory
+ pięknie wygładza
+ delikatnie ujędrnia i nawilża
+ poprawia kondycję skóry
+ ładnie pachnie
+ nie szczypie, nie podrażnia, nie uczula
+ łatwa w stosowaniu

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: około 4

Jest świetna :)

Polubiłam ją, jest naprawdę świetna i warta wypróbowania :)

Plusy:
- oczyszcza
- wygładza
- nie podrażnia skóry
- fajna konsystencja
- wydajna

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

super !

uwielbiam tą maseczkę, jest idealna na poprawienie wyglądu cery, odpręża, relaksuje, ujędrnia skórę. Używam jej już parę ładnych lat i nie zamienie jej chyba nigdy.

Ilość zużytych opakowań: 6 pełnowymiarowych

Rewelacja

Zdecydowane plusy:

- skutecznie oczyszcza cerę
- odświeża
- nie podrażnia
- nie ,,ściąga"
- może być używana nawet dla nieco delikatniejszej skóry
- po użyciu skóra jest delikatna, odświeżona, nawilżona i co najważniejsze - oczyszczona - nawet głębokie pory są oczyszczone i zredukowane

Minusy:
- niezbyt poręczne opakowanie - pod koniec używania zdarza mi się, że wylot wokół tuby jest zaschnięty, nieco zbrudzony
- gdy zostawia się zbyt długo - zasycha i trudno zmyć

Używam tego produktu od: - używam od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 10? bardzo długo już jej używam

Zachwyt

Zalety:
-oczyszcza
-nawilża
-regeneruje
-ma ładny kolor na buźce :P
-nie podrażnia
- nie ściąga skóry po zmyciu

Jedynym minusem jest zbyt intensywny wręcz alkoholowy zapach.

Ilość zużytych opakowań: pół tubki