MIYO, Clever Brow (Stylizator do brwi)

MIYO, Clever Brow (Stylizator do brwi)

Kategoria
Marka

Stylizator do brwi w formie żelu. Przyciemnia, rozczesuje, nabłyszcza, optycznie reguluje brwi, modeluje je i utrzymuje w idealnej formie przez cały dzień. Składniki aktywne, pielęgnujące: ekstrakt z korzenia imbiru i hydrolizat protein pszenicy. Testowany dermatologicznie. Dostępny w dwóch wersjach: Brown i Black.

żele do brwi

taki sobie

Z tego produktu będą zadowolone posiadaczki gęstych brwi, o regularnym kształcie. Żel nieznacznie przyciemnia włoski i jeśli opadają to żel pomoze je zdyscyplinować. I to tyle jesli chodzi o działanie.
Jeśli brwi są rzadkie i wymagaja korekty kształtu to ten żel w niczym nam nie pomoże. Każdy cień do brwi poradzi sobie lepiej.
Szczoteczka jest okrągła, najprostsza z możliwych, nabiera losową ilość żelu, dla mnie niestety zazwyczaj za dużo. Niestety nie mogę jednym pewnym ruchem zaaplikować żel na brwi, bo będzie go za dużo.
Żel jest bardzo tani, ale z uwagi na jego niewielką funkcjonalność nie wiem czy kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

GENIALNY!!!

Po korektorzy do brwi z delii, który był za rzadki ten jest idealny. Kupiłam go w drogerii jaśmin za 9,79zł w kolorze czarnym.

+ idealnie rozczesuje brwi
+ lekko je przyciemnia
+ nie jest za rzadki i nabiera się go na szczoteczkę tyle, ile dokładnie potrzeba
+ wydajny
+ cena
+ brwi trzymają się idealnie ułożone przez cały dzień

Dla mnie ideał, jedynym jego minusem jest dostępność, u mnie jest tylko w drogerii jaśmin, a przynajmniej tylko tam go widziałam:))

Używam tego produktu od: od 2 miesiący

male odkrycie

moj pierwszy korektor do brwi..wybralam bo akurat napatoczyl sie w dorgerii bylam ciekawa a na henne dostalam uczulenia wiec szukalam zamiennika.wybralam braz jako ze mialam wtedy platynowy blond.kolor dla blondynek super idealny,nie za ciemny nie za jasny.fajna szczoteczka bo troche ciensza niz stanardowa szczoteczka w tuszu do rzes, przez co aplikacja byla latwiejsza i bardziej precyzyjna(teraz uzywam korektora eveline i szczota jest za duza).produkt rownomiernie sie rozprowadza po brwiach nadaje ladny ksztalt utrzymuje sie caaaly dzien nawet przy moim dosc czestym przecieraniu palcami brwi.ogolnie jest ok.minus to ze zasycha po nalozeniu i jak zaaplikujemy za duzo to robi sie skorupka i zaby tak w pelni sie doczepic to moglby byc troszke gestszy :) teraz poszukuje dalej idealu ale wiem ze ten produkt jest takim dobrym planem b.