Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (stara wersja)

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (stara wersja)

Puder bardzo skutecznie matuje buzię i to na długie godziny. Występuje w wersji transparentnej (i rzeczywiście JEST transparentna) i dodatkowo w pięciu naturalnych kolorkach. Jak na puder prasowany - dość drobny. Wzbogacony w substancje nawilżające, nadaje cerze miękkość, gładkość i elastyczność. Opakowanie trwałe, ale zakręcane więc średnio poręczne.

Za tę cenę bardzo dobry

Uzyłam już 2 opakowań w ciągu pół roku. kupuję go tylko na porę letnią, gdyż jest lekki, nie zatyka,nie osypuje się... lekki,delikatny, idelanie dopasowuje się do kolorytu cery.. ja mam 001 transparent, czyli nie nadaje koloru! idealny na lekki makijaż... średnio kryjący.Jak na puder z drogerii uażam ,że jest idealny!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Złe wspomnienie

Uzyłam go kilka razy, ale potwornie się osypywał z twarzy. Nie utrwalał cieni na powiece, w ogóle do niczego się nadawał. Kolory tez takie - niewydarzone. Skusił mnie ceną. W końcu gdzieś leżał zapomniany... I dobrze !

Używam tego produktu od: kiedyś krótko
Ilość zużytych opakowań: jedno - zaczęłam

kiedyś mój ulubiony!

Bardzo lubiłam ten puder będąc nastolatką, zawsze miałam go przy sobie. Używałam go wtedy solo i bardzo dobrze matowił skórę (jakieś 5-6 godzin). Nie krył, jedynie delikatnie ujednolicał kolor cery. Tani, wydajny + duży wybór odcieni. Jedyne czego w nim nie lubiłam to beznadziejne opakowanie, zawsze po jakimś czasie wieczko mi się łamało od noszenia w torebce :P Noi brak puszka w środku. Pozatym bardzo miło go wspominam, nowsza wersja wg mnie nie jest już taka dobra.

Używam tego produktu od: używałam przez parę lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

sredni ale dobry za ta cene

Kupowalam bedac nastolatka z ograniczonym funduszem. Zawsze najjasniejszy odcien, bo jestem bladoszkiem.
Opakowanie bylo troche beznadziejne, po czasie wieczko sie lamalo albo nie domykalo,tak jak kiedys. Moim zdaniem to maly skandal, jesli chodzi o opakowanie kosmetykow.
Kolorek jest jasny, nie za zolty i ani troche pomaranczowy :), niewielka ilosc wystarczyla, by przypudrowac buzie. Nie zakrywa on oczywiscie zaczerwien tak dobrze jak np drozsze pudry, ale i tak dam mu kredyt za cene i odcien. Trwalosc- nie calodniowa, ale cos jakos 3,4 godziny mat. Mysle,ze sprawdzilby sie lepiej, jesli nalozymy go na dobrego gatunku fluid. Sam w sobie nie robi zadnego wrazenia, nie jest az taki trwaly ani nie maskuje nic wiekszego, po prostu matuje skore na jakis czas (zwykle 3-4 godziny). Nie probowalam go jeszcze nalozyc na podklad i wtedy sprawdzic jakosc i trwalosc, ale gdy bede bez grosza, to zapewne znowu spotkam sie z pudrem Rimmela : -)
Nie polecam w celu zakrycia,bo nie kryje az tak dobrze, wg mnie jest taki transparetny.

Używam tego produktu od: nastoletnie lata
Ilość zużytych opakowań: pare

puder jak puder

Puder Rimmel jest dość dobrym pudrem jednak największym jego minusem jest zbyt krótkie działanie matujące. Trwa to tylko chwilę. Sam puder jest bardzo lekki , nie zapycha, jest nie wydajny. Posiadam kolor 006 champange . Jest dobry do jasnej cery. Teraz spróbuje nową wersję tego pudru i zdam relację.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

ŚREDNIAK DOBRZE ŻE GO POPRAWILI

Używałam go kiedyś i nie był zbyt rewelacyjny i co w nim najgorsze to ta olbrzymia ilość talku na pierwszym miejscu w składzie co na pewno wysusza cerę nadmiernie.Kupiłam jakieś 7 mies. temu nową wersję tego pudru z zielonym listeczkiem na opakowaniu jest lepszy od tego... nie zawiera talku to na plus lepiej matuje...

Używam tego produktu od: 7 mies. temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

Genialny

Jeden z naprawde niewielu produktów, o którym mogę napisać bez dwóch zdań, że jest to KWC. Puder długo trzyma się na skórze, długo matuje buziaka, kryje też super, jest wydajny.

Jedyną wadą jakiej mogłabym się doszukać jest to, że nabiera się go dość sporo na pędzel/puszek. Ale dla mnie ta mini wada nie przesądza o jakości produktu. Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od:2mcy
Ilość zużytych opakowań:3/4

Jak dla mnie bardzo dobry :)

Jak dla mnie ten puder jest świetny!:) Używałam wiele innych, jednak z czystym sumieniem zawsze do niego powracam ;) Mam cerę tłustą, a on świetnie ją matuję, jednak kilka razy w ciągu dnia muszę robić poprawki :( Ogólnie polecam, jak za taką cenę jest OK :)A i strasznie się kruszy, jak spadnie na ziemię to nic już z niego nie zostaje!:(Używam tego produktu od:1,5 rok

Przeciętny.

Słaba jakość pudru, za każdym razem kruszył się (przypuszczam, ze to były skutki beznadziejnego opakowania). Słabo kryje. Zapach taki sobie. Matuje do 2h maksymalnie. Zatyka pory.
Mimo tego jest bardzo wydajny i są od niego znacznie gorsze ale także i lepsze.
Uważam, że na pewno sprawdzi się u osoby z gładziutką normalną cerą. Odradzam wszystkim ze skłonnościami do zaskórników i ze strefą T.

Używałam tego produktu: 2 lata

Wspaniały

Z miłą chęcią bym go zakupiła ponownie, ale znów go wycofali i zamiast niego jest nowsza seria i niestety badziewna.
Ten puder był delikatny i świetnie mi się go nakładało pędzlem. Nie miałam po nim suchej cery. Delikatnie matował.
Miałam odcień brzoskwiniowy.
W ogóle to strasznie jasne były odcienie z tej starszej serii co dla mnie było na plus :)

Używałam tego produktu od: 2006

Mój faworyt

Dla mnie najlepszy. Jest tani, dobrze kryje i ujednolica cerę, zapewnia satynowe wykończenie makijażu. Nie wysusza, nie podrażnia i nie podkreśla skórek. Odcień transparentny jest odpowiednio jasny i nie ciemnieje na twarzy. Moją cerę matuje na godzinę, ale nie mam mu tego za złe, bo żadne pudry sobie z nią nie radzą. Ma jednak olbrzymią zaletę- tak jak obiecuje producent- optycznie zmniejsza pory. Są naprawdę niewidoczne, czego nie doświadczyłam przy żadnym innym pudrze. Jego wadami są słaba wydajność, brak puszka i nieco płaski efekt. Od czego są jednak rozświetlacze?
Na pewno wypróbuję jego nową wersję, bo lepszego pudru dotąd nie spotkałam.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Kiedys go uwielbiałam

Przyznam szczerze ze mam spory sentyment do tego pudru.Kiedys go uwielbiałam i kupowałam ciągle jeden za drugim.Odpowiadały mi bardzo jego jasne odcienie.Byłam wtedy jeszcze troche niedoswiadczona i nie dostrzegałam pewnych wad wiec nie jest to napewno KWC jednak nie jest zły:)
-kolory idealne dla bladolicych
-dobrze matował ale solo w połączeniu z podkladem trzeba było robic poprawki po ok 3 godzinach
-delikatnie ujednolicał kolor cery
-bardzo tani
Minusy:
-podkreslal suche skórki
-opakowanie niezbyt wytrzymałe czasami sie otwieralo samoistnie
-scieraly sie napisy z opakowania
-kruszyl sie
-dosc niewydajny

Zaznaczylam ze juz nie kupie poniewaz jest teraz nowa wersja tego pudru tej juz nie widziałam w sklepach

Używam tego produktu od:około 5 lat
Ilość zużytych opakowań:niezlicze, około 25