Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (stara wersja)

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (stara wersja)

Puder bardzo skutecznie matuje buzię i to na długie godziny. Występuje w wersji transparentnej (i rzeczywiście JEST transparentna) i dodatkowo w pięciu naturalnych kolorkach. Jak na puder prasowany - dość drobny. Wzbogacony w substancje nawilżające, nadaje cerze miękkość, gładkość i elastyczność. Opakowanie trwałe, ale zakręcane więc średnio poręczne.

lubię go

Bardzo go lubię. Jak go nałoże nawet za duzo to moe go zebrać wacikiem. Moim zdanie dość dobrze kryje. Nie ma nie miłego zapachu. Jak się dokupi do niego fajny puszek to jest prawie idealny. Może po paru godzinach twarzyczka się troszkę świeci, ale nim moge opruszać twarz w ślepo.

Matuje?????

nabyłam go w promocji i powoli zaczynam tego żałować.MAm wersję transparentną,ale sprawia że po użyciu jestem blada jak trup.A z tym matowaniem... to nic spejalnego.

bardzo dobry

bardzo dobry puder, porownywalny z drogimi produktami. Mi najbardziej podoba sie wersja transparentna, ten jest wrecz idealny. Bardzo ladnie "siedzi" na roznych podkladach, byle nie matujacych, bo to juz za wiele. Moja cere (mieszana) matowil na ok 3-4 godziny. Wada jest to, ze nie dolaczono do niego nic do alpikacji i ze czasem strasznie sie kruszy. Ale wydaje mi sie, ze jest godny polecenia.

porządny

Bardzo dobrze matuje, u mnie efekt zmatowienia utrzymuje się ok. 6-7 h. Jak na tłustą cerę - świetny efekt. Zdradzam go co jakiś czas z nowościami, ale zawsze pokornie wracam. Dla mnie bezkonkurecyjny. Odejmuję 1 gwiazdkę za niespecjalną estetykę opakowania.

Oceniam na 4.00

Testuję go codziennie i sprawdza się naprawdę świetnie. Jak zmienią opakowanie na wygodniejsze i dołączą puszek, to dam pięć gwiazdek.