Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (stara wersja)

Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder (stara wersja)

Puder bardzo skutecznie matuje buzię i to na długie godziny. Występuje w wersji transparentnej (i rzeczywiście JEST transparentna) i dodatkowo w pięciu naturalnych kolorkach. Jak na puder prasowany - dość drobny. Wzbogacony w substancje nawilżające, nadaje cerze miękkość, gładkość i elastyczność. Opakowanie trwałe, ale zakręcane więc średnio poręczne.

niezły

używałam go kilka lat temu,miałam odcień najjaśniejszy.Fajnie matował moją buzię,był raczej mało widoczny ...Denerwowało mnie opakowanie,zwłaszcza wieczko-pękło zaraz na początku.Trochę też wysuszał skórę i pozostawiał nieprzyjemne uczucie ściągnięcia.Ale miło go wspominam :D...

tak

zaskoczył mnie. w KWC nie ma najlepszych opinii, mimo tego kupiłam go i bardzo dobrze:) mam kolor 003. Jest lekutki, prawie niewidoczny, ładnie stapia sie ze skórą, wygładza. nie wysusza. Nadaje naturalny, matowy efekt. na opakowaniu napisano ze trzyma sie do 5 godzin, u mie trochę mniej ale nie narzekam. Minusem rzeczywiscie jest brak jakiejkolwiek rzeczy do nakładania, ale ja w domu uzywam pędzla, a w drogę zabieram puszek który został mi z innego produktu. dobrze ze w opakowaniu jest na niego miejsce:)

w porządku

W porządku - tyle można o im powiedzieć.
Matuje, zgodnie z jego przeznaczeniem, choć na niedługo i nie wysusza. Po nałożeniu trochę widać, że twarz jest upudrowana. To właśnie ten najpoważniejszy mankament.
Zapach przyjemny, ale jakoś ucieka po kliku tygodniach i puder przestaje pachnieć.
Co mogłoby być lepsze - opakowanie, zawartość nie powinna sprawić większego zawodu.

ilość zużytych opakowań: jedno i drugie w trakcie

dosyć fajny

Używałam go dość długo, ale ostatnio zdradziłam go dla Lentheric'a :) Jest dosyć fajny, transparentny rzeczywiście nie ma koloru (w przeciwieńtwie do pudrów niektórych innych firm). Ładnie się rozprowadza i matuje, chociaż wymaga kilku poprawek w ciągu dnia, ale przy mojej tłustej cerze to normalne. Minus za opakowanie, ktore wygląda niesamowicie tandetnie (zwłaszcza ja zetrą się napisy), no i za to, że odkryłam dużo lepszy puder :)

mniej niż przeciętny

Taki sobie puder, nie jestem zachwycona, chociaż ostatnio znowu go kupiłam i to chyba z przyzwyczajenia, bo wiem, czego się mogę po nim spodziewać, a na nowe niespodzianki nie mam czasu. Jak dla mnie, a mam cerę mieszaną, jest conajmniej przeciętny. Niestety widać go na twarzy (nakładam pędzlem), nie matowi na zbyt długo, ale tego akurat aż tak mi nie potrzeba i jakoś tak szybko znika. Ma paskudne opakowanie, bez aplikatora, co może być uciążliwe dla tych, którzy nie nakładają pudru pędzlem. Ale jego podstawowa wada, to to, że nie da się go zużyć do końca, ponieważ kiedy już zaczyna być widać dno, strasznie się kruszy i nie da się go nijak nabrać na pędzel, dlatego ląduje w koszu. Niemniej jest dość wydajny (poza tą końcówką) i tani.

fajny :)

Fajny ten puderek. Ładnie matuje, na około 6 godzin. Cera po jego użyciu jest gładka i delikatna. Nie odznacza się na skórze, nie ciemnieje. Troszkę wysusza, dlatego polecam go tylko i wyłącznie do tłustych cer. Aha, no i przy zakupie dostałam do niego kosmetyczkę. Podsumowując- dobry kosmetyk za 15 zł. :)

przypadł mi do gustu

Kupiłam go kiedyś z 'braku laku' i przyznam, że mi się nadał. Występuje w wielu odcieniach, nie ma więc też problemu z 'trupim' ;). Ładnie wszystko maskuje, matuje na parę godzin, czasem zdarzyło mu się wysuszyć mi facjatę, ale to były sporadyczne przypadki. Minus za nieciekawe opakowanie bez żadnej gąbki. Bardzo wydajny - miałam go ponad rok.

nie podoba mi się

Chciałam czymś zmatowić moją tłustą buźkę wiec go kupiłam, matowi fakt, ale co z tego skoro bardzo go widać na twarzy, po nałożeniu tworzy efekt maski, i bardzo ale to bardzo wysusza, po nałożeniu wygląda tak jak dgybi mi schodziła skóra :( (boje się pomyśleć co by było gdyby ten puder zakupiła posiadaczka np cery normalnej, albo przesuszonej). Fatalne opakowanie, w dodaku bez puszka :(

Tandeta

Mam kolor transparentny,i tylko kolor jest o.k niestety.Mimo że nakładam go pędzlem efekt jest tandety,widoczna tapeta.A po jakimś czasie robi się na twarzy jakaś mazia-a cerę mam normalną,nie tłustą.Owszem jest tani ale za tą cenę znam doskonałe inne pudry-polskie- a nawet tańsze,które nie dają tak sztucznego efektu i dłużej matuja choć nie mają w nazwie "matujący"

oj...

zachęcona pozytywnymi opiniami, zakupiłam ten puder jakieś dwa tygodnie temu. nie mogę powiedzieć że bardzo żałuję - dobrze matuje, udało mi się dobrać taki jasny odcień, jaki mi pasuje (pomimo fatalnego oświetlenia w sklepie).tak do końca jednak też nie jestem zadowolona - za szybko schodzi z buzi, po drugie - jakoś tak mi zszarzał w pudełeczku, a po trzecie - wysusza skórę! tak więc nie jest to rewelacja.

wysusza

Przeczytawszy 1,5 misiąca temu powyzsze recencje tego (przesuszającego) pudru kupiłam go...i żałuje!!!Mam tłustą cere wiec stwierdziłam ze bedzie w sam raz ale okazało sie ze nawet poskromił moj sebum.Gdy go nakładam musze zaraz potym nakremowac twarz bo wygląda jakby mi skóra schodziła.Cena-hmm w jednym sklepie 22zł a w innym 17zł(i za tyle go kupiłam co jest jedynym atutam jego).

Kupiłam go, bo sie spieszyłam, zupełnie bez przekonania. Ale bardzo szybko sie do niego przekonałam. Puder naprawde dobrze matuje. Bardzo dobrze naklada sie go pedzlem. Matowy efekt utrzymuje mi sie ok. 6 godzin. Bardzo wydajny. Jak dla mnie rewelacja!!! Jezeli ktoś jest przyzwyczajony do nakładania pudru np. puszkiem, wadą bedzie to ze nie ma w pudełeczku zadnego aplikatora. Na wykonczeniu puder zaczyna sie kruszyc, ale to raczej normalne.