KWC LogobyWIZAŻ logo

AgatkaRr
    24 czerwca 2019 o 23:46
    2 / 5
    Bez szału
    Maseczkę kupiłam spontanicznie w trakcie zakupów w drogerii internetowej. Skusił mnie opis i naturalny skład. Maska zamknięta jest w wygodnej miękkiej saszetce, co pozwala wykorzystać ją do końca. Problemem jest zamknięcie- to mała zakrętką, której nie da się zakręcić do końca, bo kiedy próbuję mocniej dokręcić, to z kliknięciem przeskakuje i maseczka jest spowrotem otwarta. Szkoda, bo to dyskwalifikuje maseczkę jako kosmetyk na wyjazdy, a dzięki kompaktowym wymiarom byłaby super. No, ale nie zabiorę czegoś, czego nie da się zamknąć... W miękkiej saszetce zamknięta jest malinowo czerwona tłustawa gęsta masa o to obłędnym owocowym zapachu (i smaku...). Mamy w niej troszkę ziarenek, pewnie pestki poziomki. Po rozprowadzeniu na twarzy maseczka nabiera mlecznego koloru malinowego shake i rzadszej konsystencji, ale nie spływa ze skóry. Dalej u mnie było dziwnie, mam już za sobą ⅔ opakowania, więc dobrych parę razy jej użyłam ale działanie było różne. Najlepiej wspominam pierwszy raz- wtedy skóra była faktycznie stonizowana, nawilżona i gładka. Byłam nią tak zachwycona, że mało co nie napisałam pochwalnej recenzji od razu. Dobrze, że zaczekałam, bo dalej zaczęły się schody. Maseczka nigdy nie dawała mojej skórze uczucia rozgrzewania jak typowe maseczki termoaktywne. Za to dwa razy po spłukaniu jej skóra była czerwona i gorąca, a pory rozszerzone i efekt ten utrzymywał się 2 godziny. Zawsze miałam wrażenie, że przeciążyłam nią skórę. Dwa razy skóra po niej była szorstka w dotyku. Za to zawsze była po niej sucha i ściągnięta, tak, że tonik i dobry krem to po niej konieczność. Poza pierwszym razem nie uzyskałam z nią pozytywnych efektów. Podsumowując to dziwna maseczka- kameleon, w której działaniu dominuje wysuszenie skóry z różnymi dodatkami również nie koniecznie dobrymi. Wykorzystam ją do końca, może jeszcze choć raz da mi coś dobrego, ale nie kupię ponownie
    Zalety:
    • Zapach, konsystencja, smak, zajmuje mało miejsca, skład
    Wady:
    • Nie da się jej do końca dokręcić
    • Wysusza i ściąga skórę
    • Za każdym razem działa trochę inaczej, nie wiem czego mogę się po niej spodziewać, a uzyskałam: wysuszenie, szorstką skórę, gorącą i czerwoną skórę po zmyciu, rozszerzone pory
    Używa produktu od:miesiąc
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

11 osób uznało tą opinię za pomocną
    Hotaru90
    8 maja 2018 o 10:49
    3 / 5
    Może być
    Maseczkę kupiłam sobie jeszcze w zimie i tak powoli dochodzę do jej końca. Stosuję ją zazwyczaj raz w tygodniu, i najczęściej rano. Maseczka ma charakterystyczne dla marki Babci Agafii opakowanie - saszetka z grubej folii zamykana zakrętką. To opakowanie jest bardzo wygodne i dobrze chroni produkt przed wyschnięciem. Maseczka ma bardzo ładny malinowy kolor i wygląda, moim zdaniem jak malinowy sorbet :-) również zapach jest bardzo przyjemny, taki owocowy i jak już było tu wspomniane przy zmywaniu można poczuć słodki smak. Zazwyczaj trzymam ją na twarzy 10 minut. Produkt daje na twarzy uczucie ciepła i moja cera po zmyciu maseczki jest często lekko czerwona, ale to szybko znika. Skóra po zastosowaniu maseczki jest gładka, miękka i nawilżona, ale nie jest to efekt jakoś długo utrzymujący się. Dlatego najczęściej robię ją rano i później na taką gładziutką buzię nakładam makijaż. Ogólnie ciekawa maseczka, ale spodziewałam się po niej trochę więcej.
    Zalety:
    • + maseczka ma ładny kolor i zapach
    • + daje przyjemne uczucie ciepła po nałożeniu
    • + wygładza i nawilża skórę
    Wady:
    • - efekty maseczki utrzymują się raczej krótko , do pierwszego mycia

9 osób uznało tą opinię za pomocną
    Kamka_rdm
    6 lutego 2019 o 9:18
    Najlepsza
    Mam kilka maseczek z tej serii. ta jest zdecydowanie najlepsza. Ma niesamowity zapach malinowy. Maseczka po nałożeniu na twarz rozgrzewa skórę, to daje mi wrażenie działania :) Konsystencja jest nieco lepka, nie spływa z twarzy. Jest to produkt to zmywania, nie zasypiamy w niej. Skora po zmyciu jest jędrniejsza i nawilżona.. ja po niej nabieram kolorów - może od rozgrzania ;) Cena maseczki powala - niska cena super jakość. Jest dośc wydajna.
    Zalety:
    • + zapach
    • + efekt rozgrzania skóry
    • + nawilżenie
    • + kolor
    • + konsystencja
    • + opakowanie
    • + cena
    Wady:
    • brak :)
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    moni2022
    15 lutego 2023 o 21:11
    5 / 5
    Bogaty skład i dobra jakość
    Od dawna gustuje w produktach które są mieszanką składników naturalnych i właśnie ta maseczka idealnie wpasowują się w ten gust. Jest to maseczka nietypowa ponieważ ma dość duża pojemność więc wystarczy nawet na kilkanaście razy przy czym jest tak przemyślana jeśli chodziło zamknięcie,że możemy ją trzymać jeszcze długi czas bez obaw o zepsucie. Maseczka doskonale sprawdzą się na mojej tłustej cerze, napewno nie powoduje żadnych alergii ani wyprysków przy cerze z niedoskonałościami. Szczerze polecam
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Inna drogeria

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Netili
    2 kwietnia 2022 o 18:53
    Maseczka Babuszki Agafii
    Maseczka występuje w takiej formule, że mam wrażenie jakbym nakładała na twarz mus z poziomek, malin, dzikiej róży i jagód. A jak pachnie... Przecudowny owocowy zapach, który sprawia wrażenie dotyku natury dla naszej skóry. Podczas nakładania na twarzy pojawia się przyjemne uczucie ciepła, jakby ta maseczka miała działanie rozgrzewające. Dlatego uwaga, nie polecam jej osobom z naczynkami. Natomiast dla mojej skóry działa, jak owocowy kompres. Na twarzy nie zasycha, cały czas się mocno błyszczy, natomiast jej czerwono-malinowy kolor sprawia, że wygląda na skórze, jak poparzenie. Po jej użyciu zaczerwienienia są złagodzone, skóra bardzo dobrze odżywiona, nawilżona, ukojona. Uwielbiam ją
    Zalety:
    • Nawilża
    • Odżywia
    • Koi
    • Łagodzi
    • Skład
    • Zapach
    Wady:
    • Nie ma żadnych
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie