Pierre Arthes, Nail Polish (Hypoalergiczny lakier do paznokci)

Pierre Arthes, Nail Polish (Hypoalergiczny lakier do paznokci)

Pojemność 12,5 ml

Hypoalergiczny lakier do paznokci, który nie zawiera szkodliwych substancji takich jak toluen czy formaldehyd, bogata gama kolorystyczna.

Cena: 7,50 zł / 12,5 ml

średni

Mam dwie buteleczki tego lakieru.
nr 56 - biel z odrobiną różu
nr 51 - fioletowy

Lakier jest średniej jakości. Niestety szybko odpryskuje na końcach (nawet tego samego dnia po pomalowaniu). Przy jasnym kolorze nie jest to bardzo widoczne, ale przy tym ciemniejszym już bardzo.
Kolejną jego wadą jest zbyt słaby kolor tzn. trzeba nałożyć nawet trzy warstwy, żeby kolor był taki jak w buteleczce. Potem lakier nie chce wysychać, a tak grubo pomalowane paznokcie po prostu źle wyglądają.

Ale ma też zalety. Bardzo fajny, wygodny pędzelek. Jak zużyję lakier na pewno go sobie zostawię. Duża pojemność, ale nie wysycha w buteleczce. Jest tani, mamy duży wybór ładnych kolorów. Niektórym bardzo pasują te lakiery więc chyba najlepiej samemu się przekonać.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:dwa napoczęte

odpryskuje konkursowo:/

kupiłam zachęcona super opiniami na temat trwałosci...niestety, lakier odpryskuje mi najchętniej już na drugi dzień, co mi się nie zdarza z zadnym innym. MOze pechowe opakowanie, ale nie mam ochoty męczyć kolejnej 12 ml buteleczki czegoś, z czego nie jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze i ostatnie

Rewelacja!!! naprawdę rewelacyjny lakier, łatwo sie rozprowadza, a trwałość jest niewiarygodna i co najważniejsza nie odpryskuje to mój WSC wśród lakierów do paznokci!! polecam!!!! bardzo wydajny!!! szkoda ze jest tak słabo rozpowszechniony ja znam tylko jeden sklep w którym go dostane!!

Używam tego produktu od:nie wiem jak długo
Ilość zużytych opakowań:

mój ulubiony :)

ten lakier jest poprostu wspaniały. ma ładne kolory (mam jeden z jaśniejszych i wygląda pięknie naturalnie), nie jest drogi, trwałość mnie zaskoczyła (pozytywnie!), wysycha dosyć szybko. nie ma sie człowiek do czego doczepić ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2 (2 kolory po połowie)

nie

Nie ma pojecia skad tyle dobrych opini na jego temat!!! Zuzylam go ledwo polowe a zgestnial niemilosiernie co uniemozliwia rozprowadzenia go tak by wygladal przyzwoicie, kolejny minus to jego wielki smrod ktory wzera mi sie w gardlo, po czym funduje mi bol glowy na okolo 40 min po tym jak go juz dawno zkrecilam, co do jego schniecia poprostu brak slow! zjmuje mu to chyba z pol godziny nawet wiecej! totalna masakra!

Używam tego produktu od: 3miesiecy

Plus za trwałość

Dziwna sprawa z tymi lakierami. Mam trzy różne kolory i jeśli chodzi o trwałość, zachowują się bardzo podobnie, czytaj: naprawdę przyzwoicie. Na moich naturalnych paznokciach, nałożone dwukrotnie bez żadnego podkładu, trzymają się w bardzo dobrym stanie 3 dni, co w moim przypadku jest dużym osiągnięciem. Trwałość jednego - jasnomlecznego - testowałam nawet w basenie: wytrzymał! Gdyby nie moja mania mycia rąk oraz ciagłe stukanie pazurkami w klawiaturę, pewnie byłoby jeszcze lepiej. Lakiery te są też wydajne i długo zachowują dobrą konsystencję w buteleczce, nie gęstniejąc.

Za to jeśli chodzi o efekt estetyczny, to są od Sasa do lasa. Wspomniany mleczny: piękny i uroczy, wygląda elegancko i subtelnie. Ciemny bordowy - jak to ciemny: nałożony starannie też robi dobre wrażenie, choć już nie to co jego jasny kolega. Fatalny jest ciemnoróżowy: trudno go gładko nałożyć, robi smugi i wygląda tandetnie. Poszedł w odstawkę. Tak więc, stosując zasadę odpowiedzialności zbiorowej, wystawiam czwórkę, choć ten jasny zasługuje na więcej.

Ilość zużytych opakowań: po trochu każdego

rewelacja

Tani, wydajny, nie niszczy paznokci, długo się trzyma, łatwo się rozprowadza- dla mnie ideał :) Używam kolorku bezbarwnego albo 57- bardzo jasny, rozbielony róż. Lakier i tusz do rzęs tej firmy to moi faworyci. Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Za taką cenę rewelacja!

Kupiłam lakier w mlecznym odcieniu (nr 09) za cenę ok. 10zł. Nie spodziewałam się zbyt wiele, ale akurat potrzbny mi był taki właśnie odcień. A tu proszę - bardzo miłe zaskoczenie! Lakier rewelacyjnie się rozprowadza, nie tworzy smug , szybko schnie. Jest dość wytrzymały, ale wiadomo - po kilku dniach wymaga poprawki. Bardzo ładnie wygląda na paznokciu, błyszczy, kolejne warstwy lakieru idealnie do siebie przylegają i nie "wałkują" się. Przy cenie 10zł i pojemności 12,5 ml - gorąco polecam!

Używam tego produktu od:pół roku

po prostu KWC

razem z moją siostrą kosmetyczką przetestowałyśmy lakiery do frenchu ze wszystkich mozliwych firm-allesandro,loreal,max factor-wszystkie mogą się schować!Lakier trzyma się u mnie ok 6 dni mimo ze mam wstret do zakładnia gumowych rękawic podczas różnych prac.Mam m.in kolor nr 52 i 54 piekinie wybielają płytkę,nadają połysk jakby na wierzchu były 2 warstwy nabłyszczaczy.Do tych achów i ochów dochodzi cena-w mojej drogeri w Środzie kupuje ją za niecałe 6 złotych.Zdecydowanie polecam dziewczyny i dla mnie jest to po prostu KWC.Polskie kosmetyki góra!!!

Całkiem dobre

W swojej kolekcji lakierów mam dwa kolorki z tej firmy (53,04) beżowy i bezbarwny z mieniącymi się drobinkami.Obydwu używam do frencha.Na moich paznokciach trzymają się bez zarzutu ok.6 dni.Podejrzewam ,że jest to związane z ogólnym stanem paznokci.Gdy były słabe praktycznie każdy lakier wytrzymywał góra 3 dni.Teraz jestem mile zaskoczona, bo nawet te tańsze utrzymują się bez bazy do tygodnia.Dlatego trudno mi w tej chwili obiektywnie ocenić trwałość tych lakierów.
Dodatkową ich zaletą jest to,że nie niszczą płytki paznokcia i nie odbarwiają jej.Nie robią też smug,a manicure wygląda bardzo elegancko.
Niestety długo schnie, bo ok. 2 godzin.Jest to jedyny minus jakiego się doszukałam.

wspaniały!

Ma wszystko czego wymagam: perfekcyjnie się rozprowadza nie tworząc smug, szybko schnie, jest trwały, nie zawiera szkodliwych substancji. Do tego świetna paleta kolorów - od delikatnych do frencha po zdecydowane.

polubiłam

Recenzja Bardzo polubiłam te lakiery, maja kolorki jakie lubie pastlowe, przejrzyste, rozbielone, wygodna buteleczka i pędzelek, łatwo i rowno sie nakładają, bez smug i sa taniutkie - ok 6 - 7