Pierre Arthes, Nail Polish (Hypoalergiczny lakier do paznokci)

Pierre Arthes, Nail Polish (Hypoalergiczny lakier do paznokci)

Pojemność 12,5 ml

Hypoalergiczny lakier do paznokci, który nie zawiera szkodliwych substancji takich jak toluen czy formaldehyd, bogata gama kolorystyczna.

Cena: 7,50 zł / 12,5 ml

super

Jak na razie jeden z nielicznych lakierów które trzymają się na moich pazurkach więcej niż 3-4 dni (nawet przy myciu garów:) Kolory ma bardzo ciekawe; takie rozbielone.
dodaję mu gwiazdkę bo do tej pory nie trafiłam na lepszy

Najlepszy jaki miałam

Bardzo fajne i tanie lakiery, długo się trzymają bez żadnych utwardzaczy, naprawdę są wytrzymałe i przede wszystkim tanie a conajważniejsze nie zawierają szkodliwych substancji

dobre

Najlepszy lakier jaki mialam.Jest poprostu super. Piekne pastelowe kolorki jakie ciezko dostac wsrod innych firm. Dobrze kryje, wytrzymuje naprawde do 5-6 dni.Mialam nr.53 i 48. Paznokcie wygladaja niezwykle czysto i estetycznie. Idealny lakier dla pan lubiacych naturalny francuski wyglad paznokci.

miłe zaskoczenie

Kupiłam kolorek do francuskiego manikiru, tani, szybko zasycha i łatwo się rozprowadza. Trzyma sie z utwardzaczem do 6 dni. Tylko opakowanie mi się nie podoba, ten złoty pasek....:(

ok

Kupiłam go z rozpędu bo tani i szybko musiałam miec lakier różowy do French-u. Jest to lakier który:
-zadziwił mnie swoja trwałością
-oraz ślicznym kolorkiem 06 i 08(oba róże:)
ale: nakłada sie niezbyt dobrze na nierówne paznokcie, z baza troche lepiej, lubi sie przemieszczac po nałożeniu i trzeba uwazac żeby nie nałożyc za duzo bo lubi "pływać"ale jak sie juz uporasz w pare minut to rewelacja na długo dlatego 4*
Dodane:A niech tam! Dodaje 1* i robi sie 5*-ta trwałośc, szybkie wysychanie, uporanie sie z nakładaniem(wystarczy wziąść mniej lakieru;)no i te kolory oraz cena!!!

Wcale, wcale!

szukalam jakiegos mlecznego matowego kolorku, ktory by nadawal paznokciom naturalny i elegancki wyglad, zaryzykowalam nr 52 i nie zaluje. Lakier dosyc rownomiernie sie rozprowadza, schnie tez w odpowiednim tempie, najwazniejsze jednak ze o dziwo nie odpryskuje i dlugo sie trzyma w ladnym stanie (u mnie ok 6 dni), Tylko zbyt intensywnie "pachnie" i za to odejmuje gwiazdke!