IsaDora, Velvet Touch Compact Powder (Puder prasowany)

IsaDora, Velvet Touch Compact Powder (Puder prasowany)

Trwały matujący puder. Optycznie zmniejsza pory, wygładza drobne zmarszki i rozświetla cerę. Zawiera glicerynę o właściwościach nawilżających, witaminę C oraz filtry UV. Nieperfumowany. Hypoalergiczny.

Dostępny w siedmiu odcieniach.

Polecam!

Zacznijmy od największego minusu jakim jest CENA. Jednak jeśli chociaż raz zainwestujemy te 70 zł, na pewno przekonamy się do dalszego używania. (Swoją drogą można go znaleźć w promocyjnych cenach na allegro, więc nie ma się co zrażać :) )

Zaczęłam go używać, żeby zatuszować niedoskonałości skórne tzn. trądzik i blizny po nim. Mimo niepozornej, lekkiej konsystencji sprawdził się bardzo dobrze. Ładnie krył, matował i nadawał skórze gładki wygląd.

Kolejnym plusem jest bogata gama kolorystyczna i osoby o bladej cerze znajdą odpowiedni odcień.

Lubię też to, że nie da się przesadzić z ilością pudru nakładanego na twarz. Nie wiem jak to wyjaśnić, ale każdy inny puder w kamieniu, który stosowałam zostawiał czasem widoczną grubą warstwę na twarzy, co nie wyglądało estetycznie i nie było łatwe do usunięcia.

Co do trwałości, powiedziałabym, że jest odrobinę ponad przeciętną. Kiedy czeka nas dłuższy dzień w pracy konieczne są poprawki.

Jest wydajny, skuteczny, świetnie matuje i zawiera filtry!

Odejmuję pół gwiazdki za cenę. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 10

bardzo dobry produkt

Bardzo dobra jakość. Puder jest satynowy, taki aksamitny, że prawie kremowy :) łatwo się nakłada, dając piękne i naturalne wykończenie makijażu.
\\nCo prawda zakupiłam nieco za ciemny odcień, ale w okresie wakacji jak najbardziej ok ;)
\\n
\\nBardzo dobrze stapia się z cerą i podkładem!
\\nNie ciemnieje w ciągu dnia!
\\nPrzyjazny skład-mnie wszystko zapycha. Ten puder to ewenement jeśli chodzi o brak zapychających składników!
\\nTwarz jest gładziutka i aksamitna jak brzoskwinka ;)
\\nWydajny.
\\nZ lusterkiem.
\\nDobra jakościowo gąbeczka z wygodnym "trzymakiem" ;)
\\n
\\nPoprawki-tak, w ciągu dnia potrzebne przy mojej mieszanej cerze. Jednak nie wiem czy to minus, bo puder nie przesusza cery jak te bardziej matujące.
\\n
\\nPolecam, można kupić taniej jak się poszuka :)

Zbyt wysoka cena.

Kupiłam go w okazyjnej cenie 30zł.

Fantastyczny kosmetyk. Idealny odcien dla mojej jasnej karnacji, cudownie się komponował, był jedwabisty, nie wysuszał, nie podkreślał suchych skórek, jedwabista gąbeczka.

Gdy tylko mi się skończył postanowiłam od razu ponownie go zakupić i okazało się, że cena gwałtownie wzrosła dwukrotnie! Wobec tego szukam teraz czegoś innego.

Używam tego produktu od: uzywałam kilka lat temu

Rewelacja

szczerze polecam!
jedynym minusem jest cena poniewaz kosztuje w drogerii ponad 70 zl. ale jest tego wart , nie wysusza skory , nie zostawia zadnych plam , jest swietny a do tego tuszuje niedoskonalosci!

Ilość zużytych opakowań: cale opakowanie kilkakrotnie

velvetowa mgiełka

Szukałam pudru idealnego do podkreślenia jasnej cery. Wahałam się między Isadorą a Loreal True Match, miałam wcześniej Mahattan - transparent. Zdecydowałam się na Isadorę, odcien Sheer. Jest jaśniejszy od wspomnianego Manhattan. Na pewno wypróbuję jeszcze w1 Loreala TM. Ale wracając do Isadory. Opakowanie jest eleganckie, solidne, z lusterkiem i gąbeczką. Wydajność to sprawa indywidualna, ja pudruję się codziennie,nakładam gąbeczką dość sporo, minął miesiąc a już zaczyna prześwitywać dno. Oceńcie same;)) na początku twarz sprawia wrażenie wyraźnie rozjaśnionej.Z tym że to odcień transparentny :)) zatem otula delikatną matową mgiełką, nie bieli.Mam cerę mieszaną, po 3 h już muszę użyć bibułek matujących w strefie T. Ale dodam, że rzadko który puder wytrzymuje w idealnym stanie dłużej u mnie.Możliwe że na suchej cerze wytrzyma dłużej. Puder jest drobno zmielony, przyjemnie się go nakłada, twarz jest wygładzona, pory początkowo " znikają" z pola widzenia. Cena w drogerii jak dla mnie za wysoka jak na jakość kosmetyku.

dobry

Używam odcienia 11- soft mist.
Ogólnie oceniam pozytywnie puder.
Problem pojawia się kiedy nieco przesadzi się z nałożeniem, wtedy wygląda się bardzo sztucznie, a niestety łatwo przekroczyć tą granicę.
Minusem jest gąbeczka. Mam 3 opakowanie pudru i zauważyłam, że po pewnym czasie gąbeczka zaczyna śmierdzieć.
Puder nie najgorzej utrzymuje się na skórze.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

na podkład - bomba

Spełnił wszystkie oczekiwania, jakie wobec niego miałam: łagodnie i długotrwale zmatowił twarz, zapewnił aksamitne wykończenie makijażu. Przy tym obydwa te zadania wykonał zachowując naturalny efekt.

Używany bez podkładu lekko przesuszał moją mieszaną cerę - za to odejmę pół gwiazdki. Jednak na podkład zachowywał się bez zarzutu.

Opakowanie jest estetyczne, poręczne, trwałe. Specjalna uwaga należy się moim zdaniem dołączonemu aplikatorowi - gąbeczce. Jest na tyle dobra, że można poradzić sobie bez pędzla, nie obawiając się o "przedawkowanie" kosmetyku.

Ta firmowa gąbeczka i wbudowane lusterko sprawiają, że to idealny kompan do torebki w trakcie długiego dnia. Chętnie kupię w następnym okresie jesienno-zimowym.

Używam tego produktu od: używałam przez pół roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Bardzo dobry puder

Bardzo dobry puder!
Jest bardzo naturalny, mimo tego, że niby niektórym widac go na twarzy...hmm...nie zauważyłam tego u siebie...widzę za to, że super się dopasowuje, ma fajny najjasniejszy odcień 11 soft mist(jestem jasna a on fajnie dopasowuje się do cery i ładnie ją ożywia), nie widzę, żeby był pomarańczowy a takie komentarze też widzę...
Jestem mega wymagająca jeśli chodzi o kosmetyki jeśli kosmetyk mi nie odpowiada to po prostu go już nie używam muszę kupić nowy...
Ten jest świetny...naturalnie wygląda, a kryje, matuje, ale cera wygląda zdrowo.
Opakowanie bardzo ładne, zamykane na magnes.
Gąbeczka dołączona jest świetna, najlepsza gąbeczka jaką miałam, bo innych podkładów mimo, że miały gąbeczke używałam nakładajac pędzlem, bo gąbeczka nienaturalnie je rozprowadzała, a ta super fajnie nakłada puder.
Szczerze polecam!

opakowań: Dwa

bardzo dobry puder

bardzo dobry puder delikatnie matuje, ze znalezieniem koloru problemu nie miałam ponieważ mam bardzo jasną skóre i zazwyczaj biorę najjaśniejszy wariant

plusy:
-konsystencja
-nie podrażnia, nie uczula
-ładnie matuje
-fajne opakowanie

minusy:
-cena chociaż w sumie nie ma się co spodziewać niższej ceny kupując kosmetyki isadory

Używam tego produktu od: 4 mies

Fajny

Miałam go zimą, kiedy nie byłam opalona, a obecnie nie mogę znaleźć żadnego odcienia, który by mi odpowiadał, jest zbyt mały wybór. Jednakże puder jest bardzo dobrej jakości, jestem dość wymagająca pod tym względem, a Velvet Touch spełnia moje wszystkie oczekiwania. Fajnie kryje i matuje, utrzymuje się kilka godzin, konieczne są poprawki w ciągu dnia.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: cztery albo i pięć :)

Polecam bez wątpliwości

Używam najjaśniejszy odcień i przyznaję, że jest to mój ulubiony puder.

Testowałam wiele kosmetyków, a ten z pewnością jest moim must have. Co prawa niektórzy mogą się skarżyć, że w zbytnim przybliżeniu widać, że "jest coś nałożone na twarz", aczkolwiek myślę, że podkład ma także wielkie znaczenie.

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: Cztery

Jak jedwab z kaszmirem:)

Używałam już różnych pudrów - Guerlaina, Lancome, Diora - ale IsaDora jest moim zdaniem najlepsza.

Plusy:
- niezwykle delikatna konsystencja
- subtelny mat
- duża gama odcieni

Minusy:
- kolor 01, transparentny, jest jednak zbyt biały
- wymaga poprawek makijażu w ciągu dnia
- opakowanie mogłoby być jednak szykowniejsze...

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka