Manhattan, Perfect Teint Powder & Make up 2 in 1 (Podkład w kompakcie)

Manhattan, Perfect Teint Powder & Make up 2 in 1 (Podkład w kompakcie)

Kategoria

2in1 Perfect Teint Powder & Makeup od Manhattan to kosmetyk z podwójną możliwością aplikacji: na sucho i mokro. Aplikacja na sucho daje matowe wykończenie, a na morko – wilgotną gąbeczką -naturalny i matowy wygląd bez efektu maski. Posiada mocną, kryjącą formułę, dzięki czemu idealnie ukrywa wszelkie niedoskonałości i zaczerwienienia. Receptura została wzbogacona o witaminę E, która chroni i pielęgnuje skórę. Produkt przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry, nawet wrażliwej. Został przebadany dermatologicznie, jest bezzapachowy. Puder umieszczony jest w opakowaniu z lusterkiem oraz z szufladką z gąbeczką do aplikacji. Dostępny w 5 odcieniach.

sucha
kryjące, matujące
kompakty
hipoalergiczna
Krycie
mocne

najlepszy jaki miałam!

Mimo traumatycznych doświadczeń z soft compact powder nie zraziłam się do tej firmy dzięki temu oto kosmetykowi. Nie dam 5 gwiazdek, bo szukam ideału i niełatwo mnie zadowolić. Z tych samych powodów nie wiem, czy jeszcze go kupię. Chociaż nazwa koloru "rose" nie zachęca to dla mnie był prawie idealny (na zimę). Świetnie krył moją problematyczną buźkę, w tym nawiedzające mnie pryszcze-mutanty. Przy użyciu odpowiedniej ilości niemal nie wymagał poprawek w ciągu dnia. Polecam jednak stosować go umiarkowanie (raczej dla wprawionych) bo można przedobrzyć, a wtedy wiadomo-maska,(ale po jakimś czasie nawet ona się wtapia, podobnie skórki). Efekt zmatowienia nie jest powalająco trwały, ale może być. Koleżanka, której go poleciłam podziela moje zdanie ujęte w podsumowaniu...

Używam tego produktu od:3 długie zimowe miesiące

jako puder?- tak, ale rzadko

kupiłam go bo szukałam puderniczki z lusterkiem no i mój kolorek sun beige był dla mnie odpowiedni... ładne zgrabne pudełeczko dość duże lusterko...Nakładanie go na sucho nie sprawia żadnych problemów.Zero smug, plam czy jakis inych niespodzianek... ale dla mnie ma jedną bardzo istotną wadę zatyka pory i wszelkie poprawki w ciągu dnia kończą sie wysypem pryszczy;/

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 i chyba ostatniego

bd

Rozczarowałam się pudrem clearface,ale pomyślałam :nie można tak zaraz oceniać firmy z góry i zaryzykowałam.
Jestem bardzo zadowolona,on jest delikatny,nadaje się do stosowania na podkład i zupełnie sam.Kryje,ale bez przesady i dlatego nie trzeba się obawiać,że stworzy maskę.Lekko matuje.Do najtańszych nie należy,ale jest wydajny i zakup się opłaci.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/2

No, no...

Coś takiego! Trafione w dziesiątkę! Chciałam kompakt, to mam...chyba pomału przestanę się mazać płynnymi fluidami, bo ten produkt wystarcza mi w zupełności do zrobienia fajnego, kryjącego makijażu. Ale po kolei...
Co za mat! Nakładam go (wedle instrukcji- wilgotną gąbeczką) na krem matujący i trzyma się fantastycznie, nie robi smug, nie spływa, nie ściera się, a buzia jest idealnie matowa. Po kilku godzinach ewentualnie nosek się lekko zaświeci...Nie widać, że mam coś na twarzy, tak idealnie się stapia z cerą (mam odcień Natural Porcelain). Żaden fluid nie dał takiego efektu, a Creme Puff MF, którego dotąd używałam, bardziej szpecił, niż upiększał.
Bardzo przyjemny w nakładaniu, nie wałkuje się, nie najgorzej kryje, radzi sobie z sińcami pod oczami.
Czuję, że cera mi odpoczęła od płynnych podkładów, lepiej wygląda, bardziej świeżo.
Podsumowując - bardzo udany puder. Bedę kupować, zwłaszcza że wybór odcieni jest dla mnie zadowalający.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

bardzo lubię

Świetnie sprawdza się jako puder, bardzo odpowiadają mi kolory używam Natural Beige i do mojej raczej śniadej karnacji jest super a dzięki wygodnej puderniczce z dużym lusterkiem można go używać w dowolnym miejscu. Jeden z lepszych....w tej kategorii cenowej.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 op

ja go lubię

Ja mimo, że jestem raczej bladziutka mam odcień 21 Natural sunbiege. I muszę przyznać, że stapia się z moją skórą bardzo dobrze nadając jej leciutko ciemniejszy kolor (ale nie odcina się na szyi!) Matuje średnio na około 3-4 godziny, ale mam tłustą cerę, więc może to dlatego. Nigdy nie używałam go na mokro, więc własćiwości fluidu nie ocenię. Plusem jest solidne opakowanie (wprawdzie moje sie przestało zamykać, ale nosze w płaskiej kosmetyczce, wiec nie jest to problem, tym bardziej, że puder się nie kruszy), poręczna gąbeczka, wg mnie bardzo dobrze nadaje sie do nakładnaia tego pudru, no i lusterko. Nawet kilka warstw nie tworzy efektu maski. no a do tego jeste baaaaardzo wydajny. Używam go od połtora roku i dopiero teraz się kończy!! Ogolnie polecam!

polecam goraco

Pudry Manhattanu dla mnie sie jednymi z najlepszych w swych kategoriach rynkowo-cenowych. Swietnie matuja cere a dodatkowo kryja jej niedoskonalosci. Godne polecenia dla mlodych dziewczyn majacych problemy z cera.
Recenzja: ...

efekt maski :|

Nie był to najlepszy wybór, ale koniecznie chciałam kompakt, to mam . Kolory - za ciemne, kupiłam najjaśniejszy. I teraz najgorsze: na buźce zostawia straszliwą powłokę pudru. Mam skórę normalną w kierunku suchej, bezproblemową, ale to co ujrzałam w lusterku po przypudrowaniu to był koszmar. Wszystkie najmniejsze linie podkreślone, nie mówiąc co się działo po uśmiechnięciu (puder powłaził w "dołeczki"). Do tego najlepiej nie poprawiać makijażu w ciągu dnia.. Na mokro wygląda może ciut "naturalniej"

ciemny!

<b>za ciemny!</b>. Kupilam sobie oczywiscie najjasniejszy odcien - 15, Natural Porcelain - i byl przynajmniej o dwa tony za ciemny, czyli odpowiadal mniej wiecej temu co inne firmy zwa kolorem naturalnym. Niestety nie zaobserwowalam <b>zadnego</b> wtapiania sie koloru - ot mialam na licu maske koloru bezowego. Nakladanie na wilgotno jest jakims nieporozumieniem - puder wchodzi w pory i nie kryje zupelnie. Wtopa totalna :-(.
Plusy jednak sa, wiec zasluzyl na dwie gwiazdki:
- naprawde fajne, poreczne, solidne pudeleczko z duzym lusterkiem
- kolory sa naturalne (ale ciemne)
- nakladany na sucho dobrze kryje i matuje (nie wiem czy trwale, nie chcialam chodzic z taka maska na twarzy)

Niezły

Ja uzywalam go na mokro jako podkład, byl jednak zbyt widoczny na twarzy. Nakładało sie go niezbyt przyjemnie. Kryl srdenio, srednio tez matował. Raczej do niego nie wrócę.

Używam tego kosmetyku od paru miesiecy
ilość zużytych opakowań:1

mi pasuje

Mi odpowiada,jako puder dobrze sie spisuje(fajnie matuje) a jako podklad tez jest dobry( nadaje buzi ładny naturalny kolorek), mam kolor natural peach, jeden z jasniejszych gdyz mam jasna karnacje. Wogole taki dwufunkcyjny puder to strzal w dziesiatke, poza tym ma fajna gabke i opakowanie
2008 maj takie byle co w sumie