Nivea, Body, Intensywnie pielęgnujący olejek do skóry bardzo suchej

Nivea, Body, Intensywnie pielęgnujący olejek do skóry bardzo suchej

Olejek pielęgnujący NIVEA body to skuteczna i wyjątkowo intensywna pielęgnacja dla skóry bardzo suchej. Łagodzi i koi napiętą, naprężoną skórę, tworzy na skórze powłokę ochronną, zatrzymując wilgoć. Formuła olejku wzbogacona została naturalnym olejkiem z avocado, który doskonale wygładza skórę.

Skład: Paraffinum Liquidum, Caprylic/Capric Triglyceride, Persea Gratissima, Parfum.

Cena: 14zł / 250ml

idealny!.

Bardzo lubię formułę oliwek i olejków. Do tej pory zazwyczaj używałam tych dla dzieci, jednak bardzo polubiłam ostatnio firmę Nivea i jakoś tak sam wskoczył mi ten olejek do koszyczka w Rossmanie ;)

Używam tego olejku po prawie każdej kąpieli/prysznicu, rewelacyjnie nawilża, natłuszcza i odżywia skórę. Zabezpiecza ją także przed chlorem w basenie i innymi wysuszającymi czynnikami. Często używam go także z TŻem do masażu - on też stwierdził, że to chyba najlepszy olejek jakiego kiedykolwiek używaliśmy. Mimo formy olejku, nie zostawia na skórze aż takiej bardzo tłustej warstwy jak inne oliwki. Wchłania się, ale nie całkowicie.

Zauważyłam, że kiedy robię sobie masaż z tym olejkiem, to cellulit znika. Oczywiście trzeba regularności, ale jednak. Producent obiecuje też, że zapobiega rozstępom ;)

Plusem jest pojemność - ma 250ml, zazwyczaj olejki z jakimi się spotykałam miały 150/200ml.

To zdecydowanie moje olejkowe KWC, już się z nim nie rozstanę. :)

cudowny

Nie mam szczególnie suchej skóry. Kupiłam go raczej z ciekawości. Chociaż po używaniu wcześniej olejku z avonu miałam ich serdecznie dosyć! Ale zwyciężyła ciekawość. Olejek naprawdę nawilża i wygładza skóre:) Bardzo ładnie wygląda na nogach:)Skóra jest rozświetlona.Fajnie wygląda na opalonej skórze:) Poza tym BOSKO pachnie!!:D Minusem może być niefajna buteleczka, często olejek się wylewał i brudził wszystko dookoła:( I za to zabieram gwiazdke. Ale jeśli ktoś chce mieć fajne ciało to polecam!:D

Dobry i przyjemny

Dobry kosmetyk, ładnie pachnie, dość wydajny, natłszcza i nawilża. Trochę szybko się opakowanie niszczy, ale co tam.. :)
Polecam, dobry do ogólnej pielęgnacji.

Używam tego produktu od: Gwiazdki 2007

Dobry

Plusy:
+ bardzo ładnie nawilża,
+ śliczny zapach
+ przystępna cena

Minusy:
- długo schnie
- niestety nawet po dokładnym wytarciu butelki, tłuste plamy się odbijają na półce
- mało wydajny

Jest to produkt dobry, jeśli stosuje się go od czasu do czasu. Na codzienną pielęgnacją nie polecam, chyba że ktoś lubi lubi czekać 15 minut aż się wchłonie

Używam tego produktu od: 2 msc

intensywna terapia dla skory

Olejek uzywalam pora zimowa kiedy moja skora nie byla w najlepszym porzadku. olejek lagodzi tylko troszke niewygodnie sie wylewa, no ale coz olejek to nie balsam przeciez. smarowalam nim nawet sklonne do tradziku plecy i o dziwo nie wywolalo to zadnej negatywnej reakcji. nie jestem sklonna uzywac go na codzien, bo jest troche klopotliwy w nakladaniu ale na imtensywana kuracje nadaje sie swietnie!

Używam tego produktu od:zimy

Przyjemniaczek:)

Bardzo fajny olejek :) Fajny do masażu, jak i do codziennych pielęgnacji ;) Nieźle nawilża, fajnie pachnie, bardzo mi sie podoba ten zapach. Taki pachniutki tłuścioszek.
Na długo zostawia skórkę nawilżoną, jak dla mnie troszke za dlugo sie wchłania, ale to nic :) Coś za coś, na pewno jest godny polecenia i mogę śmiało powiedzieć że ja jestem b. zadowolona.
Jedyny taki większy minusik, to to opakowanie olejek strasznie mi sie lał po butelce nakładając go i trochę z wydajnością nie teges, ale i tak bomba! :)

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Świetny olejek

Uważam że jest to bardzo dobry olejek. Doskonale nawilża skórę jest wydajny, ma bardzo przyjemny zapach. Minusem jest to ,że trzeba odczekac parę minut zanim olejek się wchlonie jednak dla efektów czyli aksamitnej nawilżonej skóry warto czekać ;)

Używam tego produktu od:2msc

Świetny olejek !!!!!!!!

Bardzo lubię ten olejek ponieważ świetnie nawilża moją suchą skórę, przyjemnie pachnie i bardzo dobrze się wchłania. Pozostawia skórę gładziutką i miła w dotyku.
Czego chcieć więcej ???????????

Ilość zużytych opakowań: niezliczona

suuuuper

jest swietny,pozostawia skore aksamitnie gladka i switlista,delikatnie pachnie,nie uczula,ma eleganckie opakowanie,cena nie duża - same zalety,wupróbuje inne oliwki,ale napewno wróce.

Używam tego produktu od:3 mcy

dluuuuuuuuuuuuugo

rzeczywiscie po dluzszym stosowaniu skora jest gladka i aksamintna....jednak jest bardzo duze ale!!!.......mianowicie czas wchlaniania............trzeba czekac paredziesiat minut zanim olejek ten sie wchlonie....takze zazwyczaj olejek konczy na moich ubraniach lub poscieli...,bo przeciez ile mozna czekac........

Używam tego produktu od:3 miesiace

UWIELBIAM!!

Kupuję od zawsze! jestem od niego uzależniona! Tani a super dobry. Ciało jak aksamit, po prysznicu wmasowuję w skórę i lekko wycieram ręcznikiem lub pozwalam ciałku wyschnąć samodzielnie, czasem smaruję córkę po prysznicu. Mój 46letni brat też go używa i wygłada... jak ciacho! Obym za 13 lat miała taką skórę jak on dziś. Olejek ideał - bardzo delikatny. Cudny!!!

Używam tego produktu od:lat wielu!!
Ilość zużytych opakowań:nie liczę non stop w łazience!!!

Świetny!

Moja skóra jest wybitnie sucha, jeśli chodzi o komsetyki jestem dosyć wymagający.

Ten olejek spełnił wszystkie moje oczekiwania. Nie pozostawia szczególnie tłustej skóry, jak większość oliwek, ponieważ w znacznym stopniu się wchłania. Nawilża i natłuszcza skórę na cały dzień, dzięki czemu uczucie piekącej suchości ustępuje. Dodatkowe atuty to wydajność- wystarcza na wiele tygodni... i cena cudnie niska ( ok. 14-15zł)

Po wypróbowaniu wielu oliwek i balsamów trafiłem na olejek Nivea /pozostanę przy nim/ polecam wszystkim posiadaczom skóry suchej, łuszczącej się i dokuczliwie szczypiącej.

Moja rada; najlepiej nawilża i rozprowadza się, gdy nałożycie go na wilgotną skórę/ wchłania się praktycznie całkowicie po niedługim czasie, więc nie brudzi ubrań. Pozdrawiam

Używam tego produktu od: około dwóch miesięcy