Nivea, Body, Intensywnie pielęgnujący olejek do skóry bardzo suchej

Nivea, Body, Intensywnie pielęgnujący olejek do skóry bardzo suchej

Olejek pielęgnujący NIVEA body to skuteczna i wyjątkowo intensywna pielęgnacja dla skóry bardzo suchej. Łagodzi i koi napiętą, naprężoną skórę, tworzy na skórze powłokę ochronną, zatrzymując wilgoć. Formuła olejku wzbogacona została naturalnym olejkiem z avocado, który doskonale wygładza skórę.

Skład: Paraffinum Liquidum, Caprylic/Capric Triglyceride, Persea Gratissima, Parfum.

Cena: 14zł / 250ml

bardzo fajny

zużyłam kiedyś jedno opakowanie tego olejku i powiem, że byłam bardzo zadowolona
sięgnełam po niego w okresie zimowym, kiedy moja skóra ( zwłaszcza nogi ) była w opłakanym stanie
systematyczne używanie olejku spowodowało, że stała się nawilżona, miękka, ładniejsza
gdy stan skóry poprawił się używałam naprzemiennie z balsamem nawilżającym
miałam wrażenie że olejek szybciej się wchłania aniżeli zwykłe oliwki, co jest oczywiście plusem

Używam tego produktu tylko w zimie

boski

Przyjemnie koi suchą skórę, nawilża, natłuszcza.
Bardzo duży plus za to, że mozna go stosować bezpośrednio po kąpieli na mokrą skórę. Przyjemnie zatrzymuje wilgoć.
Na suchą skórę też się nadaje, wtedy natłuszcza jeszcze mocniej.
Może trochę tłuścić ubrania, dlatego odejmuję mu 1 gwiazdkę.
Po solarium, po opalaniu- idealny!!! Szczególnie jeśli się przesadziło ze słonkiem.

Używam tego produktu od: około 2 lata

na piątkę

olejek ma bardzo ładny zapach,
stosuję go na mokrą skóre, i działa, a to najważniejsze. :-)
skóra jest po nim aksamitna, a efekt nawilżenia utrzymuję się długo

może mały minusik za opakowanie, mogło by być lepsze.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kończe 1

dobry i tani

Ten olejek ma jedną wadę - zapach, dla mnie koszmarny:(
Poza tym dobrze nawilża i lekko natłuszcza skórę, faktycznie szybko przynosi ulgę przesuszonej skórze. Nie wyobrażam sobie kąpieli lub prysznica bez nałożenia "po" balsamu, jednak nie zawsze jest na to czas i wtedy znakomicie sprawdza się olejek Nivea. Nakładam go zawsze na wilgotne ciało, odczekuję chwilkę i osuszam się ręcznikiem. Taki sposób aplikacji pozwala mi uniknąć kłopotów z tłustymi plamami (choć pewnie nałożony na suchą skórę bez wycierania daje lepsze rezultaty).
Stosuję go na zmianę z Monoi YR oraz oliwką Johnsona. Tej pierwszej odrobinę ustępuje jakością i działaniem, ale tę drugą bije na głowę.Używam tego produktu od:2004
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

sprawdził się

w tym roku w sezonie grzewczym moja skóra zwariowała, nie pomagały żadne balsamy nawilżające, dopiero ten olejek uratował moją wysuszona skórę, jest on niesamowicie tłusty ale tego mi było trzeba!!!przed snem cała sie kleję od niego ale efekt wart poświęcenia!skóra już nie wyglada jak wyschnieta ziemia;)jedyna wadą jest opakowanie, przy aplikacji olejek rozlewa się po opakowaniu.

Używam tego produktu od:miesiąca

za tłusty

dostałam en olejek w prezencie ;) w sumie to spełnia swoją role, dość dobrze nawilża, w miare ładnie pachnie, ale po prostu nie mogłam znieść tej tłustości na ciele... jak dla mnie to nie do wytrzymania, dlatego nigdy juz go nie kupie i pozostane przy balsamach!!!

Super! Polecam

Jestem bardzo zadowolona z tego olejku. Na bardzo dlugo starcza. Skora jest gladka, mila w dotyku. Nie mam juz uczucia sciagania skory ani szorstkosci. Po depilacji bardzo lagodzi podrazniona skore.
Olejek jest bardzo wydajny. Jakos mnie nie zniecheca to, ze czuje sie tlusta po tym, bo dzieki temu mam wrazenie, ze moja skora oddycha.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Lubię olejki i oliwki do ciała, szczególnie latem. Po koszmarze z oliwką w żelu sięgnęłam po Niveę.
Kosmetyk dobrze pielęgnuje skórę, natłuszcza ją, odżywia. Faktycznie długo się wchłania i pozostawia tłustą warstwę na skórze, przed co odejmuję jedną *.
Używam jej głównie na mokrą skórę, wycierając potem ręcznikiem. CIało ładnie się błyszczy, jest odżywione, uczucie suchości znika.
Bardzo wydajna

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

NAlezy sie 6.

Mam bardzo sucha skore spowodowana nasza kochana kranowa, a przeciez myc sie trzeba. Skora szczegiolnie wysusza mi sie zima, a najbardziej nogi od rajstop. Po kapieli regularnie wcieralam ten olejek i skora wygladala i apchniala super, byla taka mieciutka, pachnca, jak skora bobaska. Polecam wszytkim:)

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:1 i bedzie wiecej

Naprawde super :)

Chciałam upolować wersję kardamonową, ale niestety już nigdzie nie było, więc kupiłam ten olejek.
Zapach ma taki lekko jak oliwka dziecieca, ale można wyczuć też przyjemniejsze "akcenty". Nie jest bardzo gęsty, więc łatwo sie rozprowadza i świetnie sie wchłania. Skóra jest natłuszczona (ale bez wyraźnego filmu), miękka i długo ten efekt sie trzyma (jeszcze następnego dnia). Używam jej na sucha skórę - wystarczy odrobina żeby nogi były super nawilżone.
Używam jej co drugą kąpiel (tzn. olejek Nivea pod prysznic, potem ten olejek na suchą skóre, na zmiane z żelem Nivea i balsamem Nivea kardamonowym). Skóra bardzo lubi taką pielęgnacje :)

Polecam :)Używam tego produktu od:około miesiąca

edycja: zuzyłam całe opakowanie

Fajny

jak dla mnie naprawdę ok! jako jeden z nielicznych mnie nie uczulił za co duży + , nawilża i natłuszcza. Po użyciu skóra jest gładziutka i pachnąca:)). i super wygląda na opalonym ciałku :D Polecam

zwykła oliwka lepsza

Olejek kiepsko się wchłania, tak naprawdę wcale mi nie nawilżył skóry nóg, a o to najbardziej mi chodziło :-( . Zapach kiepski i w ogóle stwierdzam, że zwykła oliwka Johnsona lepiej sie sprawdza i nawet ładniej pachnie.....