Guerlain, Divinora, Radiant Colour Palette 4 Shade Eyeshadow

Guerlain, Divinora, Radiant Colour Palette 4 Shade Eyeshadow

W pudełku o powierzchni przypominającej kute złoto, znajdziemy cztery cienie. Wszystkie charakteryzują się pudrową, jedwabistą konsytencją, która ułatwia ich aplikację.
Poczwórne cienie do powiek Ombre Eclat Palette występują w dziesięciu wariantach kolorystycznych: beże - Touche de Beige nr 240 i Touch de Strass nr 243, brązy - Touche de Brun nr 241, róże - Touche de Rose nr 260, oliwki - Touche de Bronze nr 280, błękity - Touche de Bleu nr 290, pomarańcze - Touche de Mandarine nr 242, szarości - Touche de Brume nr 285 i fiolety - Touche de Parme nr 265. Gwiazdą kolekcji jest zestaw Touche de Nacre (Perłowa Paleta nr 200). Ukazują się też zestawy limitowane, np. Nuit de Temps nr 201. Cienie we wszystkich zestawach kolorystycznych charakteryzują się intensywnym połyskiem.

doskonale:)

Z czystym sumieniem daje 5.Cienie najlepsze jakie sa na rynku.Sa lepsze od cieni Diora, gdyz maja bardziej swietliste kolorki, podoba mi sie ponadto dodatek swiecacych drobinek w kazdym zestawie.Opakowanie szykowne,trwalosc ..do wieczorka czyli tyle ile trzeba.
posiadam zestaw brazow, oraz sezonowy- perle.
Maja wrecz idealna konsystencje- nie za trwarde , nie za pylkowe..Idealnie lacza sie ze soba na powiece .Jeden z zakupow ktore przypadly mi do gustu od 1 kontaktu..

PERFEKCYJNE!

Cienie są rewelacyjne, jestem zachwycona efektem jaki można dzięki nim osiągnąć. Mam paletę nr. 241 - brązów, ale czuję, że skuszę się na co najmniej jeszcze jedną.
Opakownie cieni jest bardzo eleganckie, trwałe, stanowi ozdobę kosmetyczki, a same cienie spełniają wszystkie moje oczekiwania i wymagania. Przede wszystkim mają piękny połysk, bardzo długo utrzymują się na powiece, nie zbierają w grudki, nie ścierają i nie osypują się. Kolory sa idealnie zharmonizowane. Jestem zachwycona, warto je kupić, bo to kosmetyk najwyższej jakości.

*** BOSKIE ***

jestem bardzo, bardzo, bardzo szczesliwą posiadaczką *** gwiazdeczki *** kolekcji - zestawu nr 200 :D przecudowne kolorki ... niby wszystkie są białe ale ta różnokolorowa poświata.. ahhh ;) teraz coś o urzytkowaniu : bajecznie się rozprowadzają... dają możliwości wszelkiego kombinowania różnych zestawien kolorystycznych, pasują jako rozświetlacz do wszytskich cieni, nie osypują się, trzymają się na powiece calutki dzien bez ! żadnych ! poprawek ... naprawdę perełka wśród cieni do powiek.. jestem "zimą" i te cienie do mojej urody pasują wręcz doskonale :) uwielbiam !!! :D