Max Factor, Erace (Korektor do twarzy w sztyfcie)

Max Factor, Erace (Korektor do twarzy w sztyfcie)

Korektor w sztyfcie Erace x Factor pozwala zatuszować przebarwienia, cienie pod oczami, rozszerzona naczynka i inne niedoskonałości skóry. Jego formuła pozwala na tuszowanie cieni zarówno przed jak i po nałożeniu pudru, pozwalając zachować efekt naturalności. Forma kremowego sztyftu jest wygodna, pozwala na dokładne i szybkie rozprowadzenie kosmetyku na twarzy. Dostępny w pięciu kolorach: naturalnym, jasnym, średnim, kości słoniowej i beżowym. Korektor w sztyfcie Erace Max Factor jest testowany dermatologicznie.

w sztyfcie
do twarzy
kryjące

dobry

Kolejny produkt MF z mojej kosmetyczki i znowu mieszane uczucia.

+ zapach, woskowo-apteczy dość intensywny, ja go lubię ale innym może przeszkadzać
+ trwałe opakowanie ale napisy już się starły
+ jasne kolorki
+ nie jest tłusty
+ dobrze radzi sobie z krostkami
+ wydajny

- nie kryje zaczerwienień, troszkę je maskuje
- czasami warzy się po 2-3 godzinach
- trochę za twardy do stosowania pod oczy bezpośrednio, lepiej palcem /pędzelkiem nałożyć

poszukam jeszcze ideału

Używam tego produktu od:4 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

bardzo dobry

Uzywam go z przerwami od 2-3 lat i uważam, że w tej pólce cenowej jest absolutnie najlepszy. Zdradzałam, go dla innych nowości, ale skruszona wrociłam i nie zaluję. Dodatkowo najjaśniejszy kolor jest dla mnie idealny :)
Ja stosuję go tylko na krostki i przebarwienia, pod oczy się troche obawiam, że moze wysuszać i podkreslać zmarszczki. Dobrze sie wtapia w podkład i nieźle kryje. Mógłby byc trochę bardziej trwały, ale jednocześnie ja mogłabym tez mniej dotykać twarz, więc mu wybaczam. Jest bardzo wydajny, jedno opakowanie codziennie uzywane starcza na ok 10 miesięcy.
Pięciu gwiazdek nie daję, bo może są jeszcze lepsze :)

Używam tego produktu od:2-3 lata

Mój korektor

Uwielbiam go! Jest bardz wydajny i świetnie kryje. Makijaż nie wymaga poprawek w ciągu dnia. Głównie używam go do tuszowania krostek i zawsze radzi sobie z nimi doskonale. Pod oczy używam rzadko, ale myślę, że efekt jest zadowalający.
Ma bardzo poręczne opakowanie, szybciutko i łatwo się wysuwa. Wrzucam go czasem do torebki i dziwię się, że jeszcze się nie połamał ;)

Używam tego produktu od:pół roku

Dobrze kryje

Używam tego korektora od niedawna i jestem bardzo zadowolona. Mam kolor IVORY który dobrze stapia się z moją skórą i podkładem. Korektor dobrze maskuje przebarwienia i nie ściera się w ciągu dnia. Nie podrażnia skóry i nie zapycha porów.
Co do maskowania sińców pod oczami to nigdy nie odważyłabym się użyć korektora w sztyfcie pod oczy bo uważam że wbrew zapewnieniom producenta nie takie jest jego przeznaczenie, więc trudno mi ocenić czy ten produkt się do tego nadaje czy nie.

świetny!

Spodobał mi się, bo miał fajną, gęstą konsystencję - pomyślałam więc, że dobrze ukryje wszystkie czerwone wypryski. I trafiłam w dziesiątkę! Świetnie współgra z moim podkładem, chociaż ma jaśniejszy kolor i jest z innej firmy. Używam go także pod oczy. Jedyna jego wada, to fakt, że utrzymuje się krócej niż podkład, także czasem trzeba go w trakcie dnia poprawiać. Ale o niebo przewyższa tanie korektory! Jeśli mi się skończy nie będę chyba szukać innego, tylko kupię ten.

Używam tego produktu od: nie pamiętam, od dawna

Godny polecenia

Testowany na: wypryskach, zaczerwienieniach. Nawet nie odważyłam się na próbę nakładania korektora w sztyfcie pod oczy ;)

+ bardzo dobrze kryje
+ doskonale nadaje się do krycia zaczerwienienia, na naczynkach też dość dobrze się sprawdza
+ nie wysusza
+ trafiona konsystencja (nie za suchy, nie za tłusty)
+ dobrze łączy się z różnymi podkładami
+ wydajny

- zbyt mocny zapach

Używam tego produktu od: ok. miesiąc

Najlepszy jaki miałam

a miałam juz ich sporo. Gęsty, świetnie kryje- chociarz trzeba go koniecznie przypudrowac, ale chyba to jest normalne ze korektor sie utrwala pudrem wiec nie rozumiem zarzutów innych ze "niestety trzeba go przypudrowac", jest bardzo wydajny, ogólnie jest naprawdę ŚWIETNY, może troszeczke klejący, ale tylko suche i wysuszające korektory do cery tłustej się nie lepią.

lubię

Bardzo lubię ten korektor: świetnie, długo utrzymuje się na skórze, nie ściera się,silnie kryje liczne przebarwienia i niedoskonałości, można go tak nałożyć że jest praktycznie niewidoczny. Doskonale sprawdza się na mojej tłustej skórze.Polecam.

KOCHAM !!! :p

moim najważniejszym kosmetykiem jest korektor (ten nadaje się nie tylko do twarzy ale doskonale nadaje się do siniaków krostek i na ciele) wydajny przy codziennym używaniu starcza spokojnie na pół roku odcień o7 idealny dla bladolicych :) to najlepszy najrtwalszy korektor a trochę ich miałam zdecydowanie POLECAM ! szkoda tylko że nie ma wersji wododpornej ;]

Używam tego produktu od:2 lat

można tańszy kupić

- na przebarwienia,

-pryszcze

- absolutnie nie pod oczy

mazisty, zbyt ciężki, może po prostu powinnam kupić jakiś w płynie bardziej

raczej powinien być w kategorii :"kosmatyki zapomniane"
mozna bez niego zyc

Używam tego produktu od:2 tyg

średniaczek

Zaletą sztyftu jest funkcjonalność-można nim dokonywać szybkich poprawek w ciągu dnia.Same właściwości nie powalają na kolana-nieciekawa paleta odcieni,kiepskie opakowanie,średnie krycie.Po przypudrowaniu ładnie stapia się ze skórą i długo pozostaje na miejscu.Ewentualnie.

bardzo dobry

Jest to dla mnie korektor nr 2 zaraz po Everfresh. Dobrałam dla swojej jasnej cery kolor idealny 07 ivory. Korektor świetnie kryje i jest na skórze niewidoczny po starannym rozprowadzeniu. Jest trochę tłusty po nałożeniu, więc od razu lepiej go przypudrować. Raczej trwały, robię 1 poprawkę w ciągu dnia. 1 opakowanie wystarcza mi na kilka miesięcy.