Gillette, Venus Original for Women (Golarka)

Gillette, Venus Original for Women (Golarka)

Maszynka do golenia przeznaczona specjalnie dla kobiet. Maszynka dopasowuje się do konturów kobiecego ciała, co pozwala na bezpieczne przesuwanie ostrza po skórze. Ostrza są dodatkowo otoczone miękkimi, ochronnymi poduszeczkami, które wygładzają skórę. Wkład do maszynki jest wyposażony w niebieski pasek nawilżający, który pełni funkcję informacyjną- zmiana intensywności barwy sygnalizuje konieczność wymiany ostrza. Dodatkowo, maszynka wraz z zestawem zapasowych wkładów, mieści się w praktycznej podstawce, którą można łatwo przymocować do ściany w łazience, czy pod prysznicem.

maszynki do golenia dla kobiet

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

rewelacja

wypróbowałam już wiele maszynek ,ale zawsze wracam do tej.Super goli, nie zacina ,bezpieczna ,nie ślizga się podczas depilacji ,usuwa wszystkie włoski :0polecam

• Trwałość / wykonanie: 4

Uwielbiam!

Świetna maszynka, powszechnie dostępna a ostrza sprawdzają się świetnie (i nie rdzewieją po tygodniu). Dostałam golarkę wraz z pianką w prezencie od P&G. początkowo byłam sceptyczna ponieważ wyroby masowe zazwyczaj tracą na jakości wraz z ilością produkcji, a tu pozytywne zaskoczenie :)

• Design produktu: 5

Bardzo dobra maszynka, ale dość drogie ostrza

Używałam tej maszynki ze 2 lata i gdyby nie to, że, w imię ekologii, przerzuciłam się na metalową maszynkę na żyletki, to pewnie dalej bym jej używała, bo naprawdę dobrze się sprawdzała. Golenie dzięki niej było szybkie i sprawne, bez zacięć i skaleczeń, ostrza śmigały gładko po skórze i wyłapywały nawet najmniejsze włoski. Bardzo dobrze wyprofilowana i wygodna rączka. Super, że ostrza są wymienne, szkoda tylko, że swoją ceną powalają na kolana ;)

Uwielbiam

Uwielbiam tą maszynkę. Jest leciutka, Ma fajny wygląd. Dobrze usuwa owłosienie, nie podrażnia. Nie trzeba co chwila wymieniać wkładu, więc super bo starcza na długi czas. Co ważne nie da się nią zaciąć ! Co jest w ogóle hitem ! I po niej mam wrażenie że mam dużo gładsze nogi niż po innych maszynkach. Tak jakby bardziej dochodziła do nogi :) super polecam

Dla mnie ok

Ja lubię te maszynki, jest ładna i ma fajny kolor, dobrze się ją trzyma w dłoni. Dobrze goli, nie podrażnia i nie powoduje uczuleń. Skóra jest gładka, włoski nie wsrastają. Maszynka szybko się też nie zużywa a to plus.

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 1

Maszynka jak maszynka

Maszynka jak każda inna skusiłam się i żałuję nic nadzwyczajnego. Tylko ostrza plastik i nic wiecej. Napewno więcej nie kupię . Szkoda kasy. Jakoś goli ale podrażnia a to jest minus dla mnie nadaje się.

Maszynka

Od lat używam maszynki venus i nie zanieniłabym jej na żadna inna dobrze usuwa owłosienie,jest lekka w trzymaniu,nie trzeba aż takczęsto wymieniać wkładu

• Design produktu: 5

Koniec z zacięciami przy goleniu.

Produkt dostałam w prezencie od siostry kilka miesięcy temu i już wtedy golarka mnie zaszokowała - to jest chyba niemożliwe, żeby zacząć się przy jej użyciu! Wcześniej co chwila miałam pocięte nogi bo a to źle przyłożyłam, a to golenie na szybko.. Przy niej nawet golenie na szybko jest nie straszne a od kiedy ją stosuje pożegnałam się z zacięciami! Minusy to to, że końcówki do niej są bardzo drogie - taniej byłoby kupić nową oraz to, że maszynka nie ma zabezpieczenia na ostrza, dlatego trzeba pilnować by nie miała dostępu do dzieci lub mamy problem kiedy chcemy zabrać ją w podróż.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 5

Lepsza niż jednorazówki, ale i tak za droga

Golarka sama w sobie działa okej. Bardzo dokładnie goli, jest wygodna w użytkowaniu, głowica wygina się w dół i w górę przy goleniu. Ostrza są dobrej jakości, lecz dość szybko się tępią przy goleniu całego ciała co tydzień. Gdy już trochę się wytępią to drapią skórę i mogą ją podrażnić. Ceny wymiennych wkładów to jest dla mnie jakiś żart - są droższe niż sama golarka. Jest o wiele lepsza niż jednorazówki, ale według mnie nadal za droga. Dodatkowo - nie wiem czy to ma związek z tą golarką, ale za każdym razem po jej użyciu mam mocne zapalenie mieszków włosowych. Podejrzewam, że to kwestia mojej skóry, ale ta golarka na pewno nie pomaga.

Droga

Golarka jak każda inna, nie mam pojęcia skąd się biorą czasem te ceny. Używałam jej dosyć długo, goliłam nogi golarką ponieważ robiłam sobie depilację Braunem IPL i do tego trzeba było się golić właśnie maszynką. Na dłuższą metę chyba bym umarła, włosy kiedy odrastają są takie kłujące, swędzi mnie to, nie mam tego efektu po wosku czy depilatorze.
Estetycznie wszystko ok, ładna, porządna, fajnie się zginała w okolicach kolana, także pod kolanem, spełniała wszystkie swoje funkcje. Nie zardzewiała, pasek chyba sprawiał, że to całe golenie było łatwiejsze i trudniej było o zacięcie. Dobrze leży w dłoni, fakturę też ma przyjemną.
Golenie maszynką nie jest dla mnie, ale jeśli ktoś preferuje taki sposób depilacji, mogę polecić. O ile nie woli czegoś tańszego, ale to już kwestia indywidualna.

Jak każda inna

Uważam że to tylko golarka i tyle. Moim zdaniem nie ma żadnych spektakularnych efektów, których nie byłoby w innych, tańszych czy droższych golarkach. Jest to po prostu produkt który moim zdaniem na jedno zadanie i wywiązuje się z nim w 100%

Idealne

delikatne golenie nie ma podraznien wedlug mnie mas,ynki tej firmy sa niezwykle mogla b polecic ta maszynke innym koboetom ktore maja problem ze skora i z podraznieniami