Pharmaceris, T, Sebostatic, Krem sebostatyczny dla skóry trądzikowej - stara wersja

Specjalistyczny krem normalizujący wydzielanie sebum. Pomaga likwidować zaskórniki, zapobiegać błyszczeniu się skóry i redukować zaczerwienienie. Zawiera substancje aktywne zamknięte w specjalnych sferach, które uwalniając się dopiero w głębszych warstwach skóry, znacznie zwiększają skuteczność działania kremu. Stosowany razem z innymi preparatami z serii Pharmaceris T redukuje powstawanie zmian trądzikowych.
Składniki aktywne : kwas azelainowy, alantoina, salicylan sodu, wyciąg z ogórka. Działanie :
- matujące
- normalizujące
- przeciwbakteryjne
- przeciwtrądzikowe.
Do skóry alergicznej i trądzikowej.

Taki sobie kremik

Kupiłam, bo miał usuwać przebarwienia, matować skórę i nawilżać. Zuzyłam cały, a żadnego z obiecanych efektów nie zauważyłam - 5 minut po posmarowaniu twarzy znowu czułam potrzebę aplikacji kremu, skóra świeciła się po 2 godzinach najpóźniej, a przebarwienia jak były tak są.
Krem który nic mi nie zrobił. Do maziania i tyle.

BARDZO DOBRY

DOSTAŁAM GO NA GWIAZDKĘ OD CHŁOPAKA WRAZ Z INNYMI KOSMETYKAMI Z TEJ SERII. KREM JEST SUPER DOBRZE RADZI SOBIE Z PROBLEMAMI SKÓRY JEST WYDAJNY SZYBKO SIĘ WCHŁANIA NADAJE SIĘ I NA DZIEŃ I NA NOC I POD MAKIJAŻ MA FAJNE WYGODNE OPAKOWANIE I BARDZO ŁADNY ZAPACH

Jeju...

Krem sebosatyczny? To chyba jakiś żart. Wcale nie matował, w żaden sposób nie uregulował przetłuszczania się mojej cery. Miał brzydki zapach i duże, nieporęczne opakowanie. Dość wydajny. Jednakże nie dla mnie. Jakiś taki nijaki. :P ;) Nie polecam.

Używałam tego kosmetyku przez miesiąc / ilość zużytych opakowań: 1.

****

kremik stosowalam tylko na noc gdyz w dzien twarz mi sie bardzo po nim swiecila, krem jest godny polecenia, uzywajac go mozna zauwarzyc poprawe wygladu twarzy, lagodzi pozdraznienia i zapobiega pojawianiu sie nowych niespodzianek, bardzo fajna konsysytencja ktora raz dwa sie wchlania , planuje zakup kolejnego opakaowania

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ..1.
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

rzetelny

Dość gęsty, bladoniebieski krem zamknięty w higienicznym, podłużnym opakowaniu z dozownikiem. Mimo niezbyt rzadkiej konsystencji, bardzo niewiele wystarcza na posmarowanie calej twarzy. Ma przyjemny, dość intensywny zapach. Po aplikacji skóra staje sie gładka, jak po użyciu bazy pod makijaż. Oprócz powyższych zalet, które świadczą o przyjemności stosowania kremu, jest on przede wszystkim wysoce skuteczny. Mianowicie:
* stosowany codziennie rano (wieczorem Effaclar-K) od ponad dwóch miesięcy trzyma moją cerę w ryzach. Zdecydowanie zmniejszyla się ilość zaskórników i innych drobnych wykwitów.
* daje niezaprzeczalny efekt matujący - makijaż trzyma się długo, strefa T zaczyna świecić się później niż po zastosowaniu kremu nawilżającego.
* nie przesusza. Nakładam na całą twarz, bardziej suche partie na policzkach odbierają krem jak nawilżacz.
* ważna jest wspomniana we wstępie przyjemność stosowania + higieniczne opakowanie + wydajność.

Należą mu się **** i pół *.

Od dwóch miesięcy używam codziennie, nie wiem ile go zostało, ale ważąc opakowanie w dłoni stwierdzam, że niemało. Jest bardzo wydajny.

Fajny

Plusy:
- zmniejsza zaczerwienienie;
- nawilża moją sucha skórę;
- gdy go używałam miałam mniej zaskórników;
- wspaniale pachnie, ma dobra konsystencję, świetnie się rozprowadza i wchłania.
Minusy:
- w trakcie stosowania i po niestety nie miałam nadal idealnej cery :(

Gdy dziura budżetowa przestanie byc moim problemem kupie go sobie!

****

Kolejny świetny produkt Erisu. Swego czasu dostałam próbkę tego kremu, a ona zachęciła mnie do kupna pełnowymiarowego opakowania. Stosuję go od czasu zakończenia kuracji dermatolgicznej i dzięki jego działaniu jej skutki są dalej spektakularne :)
Krem zamknięto w higienicznym opakowaniu i w zasadzie już za jego funkcjonalność i poręczność należy się jedna gwiazdka. Ma bardzo lekką konystencję - w zasadzie nie nazwałabym go kremem, a emulsją. Błyskawicznie wchłania się w skórę, pozostawiając po sobie charakterystyczną warstewkę. Sebostatic rewelacyjnie matuje cerę na długie godziny. W zasadzie nie mam już problemu z nadmiarem sebum i spływającym makijażem. Dobrze nawilża buzię i wbrew składowi - uspokaja. Po niemal trzecim miesiącu używania widzę, że cera jest w nienagannej kondycji. Krem rzeczywiście działa antybakteryjnie.
Sebostatic jest bardzo wydajny, dopiero po 3cim miesiącu używania zmuszona jestem do kupna kolejnego opakowania.

Jestem na nie

Wykorzystałam promocję na stronie sklep.eris.pl i dostałam ten krem gratis, kupując dwa inne (choć na nim mi najbardziej zależało ;).
Dwa pozostałe kremy-nawilżacze są świetne, na Sebostaticu się zawiodłam. Nie spełnia swojego podstawowego zadania - mat na mojej tłustej skórze utrzymuje się przez ok. godzinę, później skóra się już lepi. prócz tego (ogromnego) minusa, ma same plusy:
-higieniczny dozownik
-wydajny
-ładnie pachnie
-nawilża
-miła konsystencja

Może być dobry dla mniej wymagającej cery, dla mnie odpada... Wciąż szukam dobrego kremu matującego (a mam ich już sporą kolekcję ;)

polecam na niezbyt duże problemy

dostalam ten preparat w promocji od Erisu, i uzywam go ze trzy tygodnie. Ma mily zapach, szybko się wchlania, ale efektow dzialania przeciw niedoskonalosciom skory nie widac. Przecietny, choc nie wysusza, jak wiekszosc kremow do skory problematycznej.
Dopisuję 10 kwietnia 05, właśnie po dłuuugim czasie nieregularnego stosowania ;) skończył się. Podwyższam do 4**** bo fajnie się sprawdza na noc-rano bużka jest zadowolona, ale niestety nie zapobiega wszystkim problemom. Najważniejsze, że jest super łagodny. Na dzień nie próbowałam, bo nie ma filtrów:( Teraz mogę polecić osobom bez ogromnych problemów ale tylko na noc.