KWC LogobyWIZAŻ logo

NayaKanga
    6 grudnia 2011 o 21:22
    5 / 5
    Tak.
    Zakochałam się w tym puderku kiedy pewna sympatyczna pani wizażystka z Douglasa wykończyła mi nim makijaż. Akurat byłam na etapie używania ciężko w zasadzie kryjącego MAC\\\'a studio fixa, a tu subtelna delikatność na twarzy, lekkość i bardzo delikatne krycie tego Lancome\\\'a kupiło mnie na miejscu. Owszem, krycie trzeba zaznaczyć, jest delikatne, ale jest. Jestem posiadaczką suchej w kierunku mieszanej cery, która jest bladawa, piegowata i wymaga absolutnego wyrównywania kolorytu. Poudre Majeur poradził sobie z moimi wymaganiami co do pudru całkiem nieźle, do tego stopnia, że ukochany Mac poszedł w odstawkę. Lancome kryje całkiem przyzwoicie przy całej swojej efemeryczności. Kolor wybrałam najjaśniejszy z dostępnych i choć nie jestem aż tak blada, to nie wyglądam jak przypudrowana mąką (tego nie lubię w osławionym Kanebo). Puder wygląda na twarzy bardzo naturalnie, widać, że jest stworzony pod kątem suchej cery, bo nie podkreśla u mnie suchych skórek. Matowi skórę bardzo subtelnie i dla skóry mieszanej w kierunku tłustej kompletnie się nie nada, jednak mój nos, który z całej twarzy ma u mnie tendencje do świecenia się, cały rok, wygląda równie matowo cały dzień, jak przypudrowany MAC-kiem. Puder Lancome\\\'a zdecydowanie bardziej miałki niż MAC, daje bardziej subtelny, naturalny efekt, nie wysusza, nie ciemnieje - no od razu ma się wrażenie, że to jest wykończeniówka dla cery bardziej suchej>mieszanej. Nie można z nim przesadzić, jak zauważyłam, a twarz nie wygląda płasko i matowo, cera staje się aksamitna. Krycie mnie zaskoczyło, bo spodziewałam się znacznie, znacznie słabszego, transparentnego efektu. Kojarzy mi się pozytywnie, z moim kiedyś ulubionym Shiseido. Puderniczka soslidna i funkcjonalna a sam puder bardzo wydajny (używam pędzlem). Nie mam zastrzeżeń i bardzo mi odpowiada, na pewno będę do niego wracała:). Używam tego produktu od: około 3 miesiące Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Meg083
    10 marca 2011 o 23:51
    3 / 5
    niezły
    Miałam go w jeszcze innym opakowaniu - granatowym z zapadką na gąbkę i złotymi dodatkami. Miał też większą pojemność. Wydajny, dosyć transparentny. Nie był w ogóle widoczny na twarzy, bardzo drobniutko zmielony. Pięknie pachniał. Nie matowił na długo, ale w moim przypadku to byłby chyba cud :/. Polecam dla bezproblemowych cer, ja wolę jednak bardziej kryjące. Używam tego produktu od: parę lat temu Ilość zużytych opakowań: 1 ogromne
    Używa produktu od:rok lub dłużej

dociekliwy wredniak
    9 grudnia 2010 o 10:26
    2 / 5
    Dziw nad dziwy...
    już, już przymierzałam się do zakupu pudru Pixie, gdy w sumie przypadkiem (wylot na wakacje, mąż bardzo nalegający, abym coś sobie kupiła na strefie wolnocłowej - chyba myśli, że to jest dla mnie najlepszy początek wakacji :) - i rabat 30zł) kupiłam ten puder. Pomyłka!!! Plusy - - puderniczka (ale bądźmy poważne, co to za plus?) - konsystencja - dla mnie świetna - zapach (ale znowu, co to za plus?) Minusy - - NIE MATUJE!!! Od pewnego czasu moja cera już się nie przetłuszcza, więc nie wymagam wiele. Okoliczności w których przekonałam się o jego miernych właściwościach niezbyt miłe - użyłam go, zadowolona poszłam prowadzić szkolenie, kończę po paru godzinach, patrzę w lustro i aż mnie wryło. Na twarzy lampa! I ja tak do ludzi gadałam :( ale wstyd! I teraz uwaga - myślę, że ważna - kupiłam ten puder, ponieważ 2 lata wcześniej kupiłam sobie taki "trevel kit" Lancoma, w którym miałam zawarty także tenże minipuder, w kolorze najjaśniejszym. Teraz mam kolor 03, sable, odpowiedni po lecie. Mniejsza jednak o kolor. Ten minipuder działa na mnie fantastycznie. Matuje. Mam go jeszcze, więc przetestowałam po tym wydarzeniu z pełnowymiarowym braciszkiem - nadal działa. A pełnowymiarowa wersja kupiona 2 lata później - w ogóle. Obstawiam, że zmieniła się formuła. Bo czy to możliwe, żeby jeden kolor matowił, drugi nie? Pozostawiam to do przemyślenia Wizażankom. Stąd 2 gwiazdki zamiast 1.
    Używa produktu od:rok lub dłużej

paradiso perduto
    24 kwietnia 2010 o 20:26
    3 / 5
    piękny, jasny kolor
    Mam kolor najjaśniejszy i idealnie pasuje do mojej karnacji. W opakowaniu rzeczywiście wydaje się być bardzo jasny i on taki jest! Kupiłam za 100zł i nie żałuję. Używam od połowy grudnia z miesięczną przerwą codziennie i jest jeszcze go bardzo dużo. Przeznaczony jest raczej do poprawek w ciągu dnia. Ja go akurat nakładam rano jak się maluję na podkład DW Light i tak średnio ze sobą współgrają - myślę, że sam DW Light trochę wysusza mi skórę i dlatego jakoś tak mi to średnio wygląda. Ale za to z Color Clone HR (kolor SHELL)puder Lancome łączy się idealnie!! Wydaje mi się, że lepiej wygląda na twarzy nakładany gąbeczką. Jak maluję się nim przy użyciu pędzla dużego z Rossmanna, to bardzo się pyli i osiada na włoskach. Widać go na twarzy. Nie ma tego w przypadku gąbeczki. Co do matu, to nie jest źle. Ja i tak nie wymagam cudów, bo moja skóra jest naprawdę kapryśna i mało co sobie z nią radzi. Gdy na koniec twarz opruszę pudrem diamentowym jest idealnie. Wszystko idealnie. Mat na ładnych parę godzin. Potem bibułki i dalej ładnie. Nie wiem czy kupię ponownie. Można wypróbować. Bardziej zadowolone będą Panie o cerze suchej. Używam tego produktu od:grudnia Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Cler
    8 grudnia 2009 o 17:38
    1 / 5
    nie!
    Mam odcień 01 Translucide, który powinien być odcieniem neutralnym. Otóż nie, w puderniczce wygląda ładnie lecz twarz po aplikacji wygląda bardzo blado. Właściwości matujące prawie żadne, matuje na góra godzinę. Nie nadaje się do aplikacji za pomocą pędzla, wtedy twarz wygląda jakby była obsypana mąką. Nie polecam a już napewno nie ten odcień. Używam tego produktu od: oj od dawna Ilość zużytych opakowań: prawie zmęczyłam pierwsze i ostatnie

Produkty podobne