Iwostin, Purritin, Krem na noc (stara wersja)

Iwostin, Purritin, Krem na noc (stara wersja)

Działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Ogranicza powstawanie wykwitów trądzikowych. Reguluje wydzielanie sebum. Zapewnia doskonałe właściwości keratolityczne (kompleks alfa, i ?- hydroksykwasów)

bardzo dobry

Uspokaja skóre, łagodzi podrażnienia wywołane tradzikiem. Wygładza i rozjaśnia skóre. Najlepiej działa w połączeniu z tonikiem z tej samej serii. Polecam dla osób z średnim trądzikiem. Używam tego produktu od:5 miesięcy

Taki sobie

Kupiłem go ze względu na to, że używam żelu z tej serii wraz z emulsją matującą, które wraz z brevoxylem podreperowały mi skórę.
Przeczytałem, iż lepsze działanie uzyskuje się podczas kuracji żel na noc- żel do mycia. Coż... u mnie nie bylo tak różowo.

W moim wypadku krem na pewno nie regulował wydzielania sebum. Na początku stosowania skóra była tłusta, nie zrażałem się. Po tygodniu- po użyciu- była ładnie matowa, ale rano, w trakcie mycia, czułem tłustą twarz. Naprawdę tłustą.
Po zużyciu jednego opakowania nie mam zamiaru inwestować w tę firmę- pomijając żel, który polubiłem, choć nie jest ideałem.

Kremik ma fajną konsystencję i zapach drzewa herbacianego- mnie się podoba. Dobrze nawilża, jest wydajny- zresztą tak samo jak emulsja na dzień- 1,5 miesiąca. Wydaje mi się, że to dobry wynik, zwłaszcza jak na tę cenę.

Urzekł mnie skład, jednak nie zadziałał rewelacyjnie i nie pogorszył stanu mojej cery. Myślałem, że AHA i BHA zdziałają cuda;) szukam dalej...

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

nie działa:(

Stosowałam ten kremik łącznie z tonikiem i kremem na dzień i niestety nie zauważyłam żadnych rezultatów kuracji...krostki nie znikły niestety a skóra nic a nic się nie poprawiła.. Jedyny plus to chyba to ze nie podrażnił mojej wrażliwej skóry..

Polecam z czystym sumieniem:)

Moim zdaniem jest to bardzo dobry krem. Używam go codziennie na noc od 2 miesięcy i widzę postępy na mojej buzi :) Może nie jest tak rewolucyjny i mocny jak np. Effaclar K, ale na pewno delikatniejszy, bardziej nawilża i może być używany codziennie. Na dodatek nie wybiela tak strasznie buzi.
Na początku używałam go sporadycznie, na zmianę z różnymi innymi specyfikami jak wspominany wyżej EK. Dopiero po jakimś czasie przekonałam się, że w przypadku Purritinu na noc, liczy się regularność. Codzienne, sumienne stosowanie przez kilka miesięcy i efekty będą cudowne. Odstawiłam wszelkie kwasy itp. Używam tylko czegoś do oczyszczenia twarzy i na to Purritin na noc. Rzadko kiedy mi się jakiś pryszcz, czy zaskórnik pojawia. W dodatku moje przebarwienia powoli znikają :) Są coraz mniej widoczne.
Opakowanie w porządku, wygodne, nie męczę się z wyciskaniem kremu z tubki, konsystencja jak najbardziej - malutka kropelka wystarcza na pokrycie całej twarzy, zapach olejku herbacianego - świeży i ładny :)

Krótkie podsumowanie: dobry, nawilżający krem, w stosowaniu którego najważniejsza jest regularność!

Taka ciekawostka... wczoraj zakupiłam kolejne opakowanie Purritinu i zauważyłam, że zmienili opakowania na takie biało-zielone. Ładniejsze w sumie ;-)
Mam tylko nadzieję, że skład się nic nie zmienił.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Używam razem z tonikiem i żelem głęboko oczyszczającym z tej samej serii Purritin.

Plusy:
+ fajna, lekka konsystencja kremo-żelu
+ jak rano się budzę to wszystko jest w porządku - moja nie jest ściągnięta, tłusta
+ wydajny, łatwo się rozprowadza
+ zapach trochę gliniasto-bagnisty, ale ja takie lubię (potrzeba bliskości z dziką naturą ;) )
+ tani jak na krem apteczny
+ nie zapycha, dobrze nawilża

Używałam przez jakiś czas kremu na noc Normaderm Vichy i był dla mnie zdecydowanie za ciężki, wysypywało mnie po nim (myślałam, że to przejściowe, powysypuje przez tydzień czy dwa i będzie dobrze, ale budziłam się ciągle z dziwnie tłustą i podrażnioną skórą i pozostawała taka przez cały dzień).
Może nie działa on cudów i nie likwiduje wszystkich niedoskonałosci, ale świetnie współgra z maścidłami i płynami od dermatologa. Polecam do codziennej pielęgnacji.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

do akcji stabilizacyjnej

Bardzo liczyłam na ten krem. Miałam nadzieję,ze pomoże na mój trądzikowy problem. W dodatku ma obiecujący skład, więc byłam prawie pewna,ze moja bataliaz pryszczami wreszcie się zakończy. No ale niestety... :(

Krem nie pomaga zbytnio na trądzik. Na początku bardzo mnie po nim "wypryszczylo" (pewnie dlatego,ze skóra musiała się oczyścic) , na szczęście ten stan minał po ok 3 tygodniach.

Trochę łagodzi, bardzo dobrze matuje (ale po co mi mat na noc?), normalizuje wydzielanie sebum - cera mniej się przetłuszcza, bardzo dobrze nawilża. Niestety skóra się do niego przyzwyczaja - po pierwszym opakowaniu zrobiłam sobie przerwe ok. 2-miesięczną, jednak efekty nie były takie jak przy pierwszej tubce.

Widzę,ze wiele moich poprzedniczek narzeka na zapach. Moje drogie-to olejek z drzewa herbacianego. Kosmetyk go zawierający zawsze będzie nim pachniał. Z resztą - przecież jest całkiem przyjemny (przynajmniej dla mnie)

Mimo wszystko polecam. Umordowanej trądzikowej cerze przydaje się taki stabilizator, nawilżacz.

Używam tego produktu od:9-10 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 2.

średni

w sumie na początku rewelacja - małe zaskórniaczki których chciałam sie pozbyć błyskawicznie znikały :) potem szok - skóra jakby bardziej wysłuszona, wiecej zaskórniaczków ... masakra, ja juz go nie kupie

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: około 1/2 opakowania

Świetny razem z żelem oczyszcz

Warto zaopatrzyć się od razu w zestaw żel oczyszczający+krem na noc - producent obiecuje, że wtedy działanie produktów zwiększa się.
Ja jestem bardzo zadowolona - za cenę ponad 40 zł (można załapać się na zestaw w cenie 40zł np. w aptece Superharm) kupiłam produkty, które stopniowo, ale widocznie poprawiły stan mojej cery radykalnie - wypryski pojawiają się teraz sporadycznie, twarz jest nawilżona i gładka.
Co do samego kremu - ma ziołowy zapach, dość treściwą konsystencję, jest bardzo wydajny, reguluje wydzielanie sebum i widocznie nawilża skórę.
Bardzo polecam!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

średni

Krem ma dobrze i szybko sie wchlania, nawilza i jest bardzo wydajny, ale niestety nie spelnia swojego podstawowego zadania. Po prawie 2 miesiacach uzywanie nie zauważylam zadnych zmian na lepsze na buzi:/ Co wiecej powodował pojedyncze zaskórniki:/

Używam tego produktu od:3 miesiace

Polecam gorąco!

Świetny krem!!!

Plusy:
- zapobiega powstawaniu wolnych rodników
- usuwa wcześniej powstałe niedoskonałości skóry
- wydajny

Minusy:
- zapach
- konsystencja kremu

Na serio warto wydać 39zl krem, który niszczy wszelkie niedoskonałości cery mieszanej i tłustej!Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:4 miesiące

Zawiodłam się

Może zaczne od tego , że kupiłam ten krem z polecenia jednej z wizażanek. Miał to być naprawdę dobry krem zwalczający trądzik. No i .... nim nie jest.
Ale od początku.
Pierwsze moje zetknięcie się z tym kremem to ogromny wysyp, ale nie zwalam winy na krem tylko na nieszczęsny żel do twarzy z Sorayi. Po 2 może 3 tygodniach przerwy w używaniu tego kremu postanowiłam dać mu jeszcze jedną szanse i stosować go przez okrągłe 4 tygodnie dzień w dzień.
Rozpoczełam 1 września i właście w tą sobotę skończyłam ten okres testujący krem na noc.
Nie skończyłam samego kremu , jest baaardzo wydajny. Niewielka ilość starcza na posmarowanie całej buzi. Do plusów mogę dołączyć także piękny zapach- olejek herbaciany . Krem nawiża cere i szybko się wchłania ,częściowo zmiejsza zaskórniki.
Skóra po miesiącu stosowania stała się przyjemniejsza w dotyku( ale to także za sprawą peelingu , który stosowałam pierwszy raz w życiu).
Czytając tą opinię , można dość do wniosku że jednak jest do dobry krem, wkońcu nawilża i jest wydajny.
Niestety, czas w recenzji na minusy. Tym minusem który odegrał znaczącą role w mojej recenzji jest brak JAKIEJKOLWIEK poprawy , jeżeli chodzi o występowanie trądziku. Krem nie radzi sobie z wypryskami , no może tylko z jakimiś małymi.
Reszta jak była tak jest . Niestety nie tego oczekiwałam , liczyłam na walkę z trądzikiem a wyszły nici. Dodatkowo jest on jak na takie działanie niesamowicie drogi. Kupowałam dużo tańcze kosmetyki radzące sobie z trądzikiem dużo, dużo lepiej.
Od około tygodnia dodałam Acnefan i powiem że on bardzo dobrze radzi sobie z wypryskami.

Nawilżanie-tak , trądzik-nie

Co do oceny , to nie jest ona szkolną 2 , ale zgodną z opisem KWC: Średni, raczej nie polecam. To właśnie myśle o tym kremie.

Używam tego produktu od: 4 tygoni
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

delikatny

Pozytywnie zaskoczyl mnie podczas pierwszej aplikacji - lekki, milutki, latwo sie rozsmarowywal szybko wchlanial. Skora po stosowaniu jest gladsza, choc musze z przykroscia stwierdzic, ze nie jest juz tak skuteczny jak Effaclar i chyba dlatego do niego nie wroce. Plus za cene i pojemnosc.

Używam tego produktu od: kilka tyg.