Garnier, Czysta Skóra, Maseczka rozgrzewająca z wyciągiem z ogórka

Garnier, Czysta Skóra, Maseczka rozgrzewająca z wyciągiem z ogórka

Maseczka odpowiednia dla skóry tłustej lub mieszanej, błyszczącej się, z rozszerzonymi porami, wymagającej regularnego oczyszczania. Zawiera wyciąg z ogórka, glinkę i cynk, które oczyszczają skórę, co w połączeniu z działaniem rozgrzewającym uwalnia pory z zanieczyszczeń i wygładza nierówności skóry. Producent zapewnia, że po jej użyciu skóra jest dogłębnie oczyszczona, nie błyszczy się, a pory są zwężone przez 7 dni. Maseczka znajduje się w saszetce podzielonej na dwie komory, starcza więc na dwa komfortowe użycia.

Skład: Glycerin, Kaolin, Propylene Glycol, Dicaprylate/Dicaprate, Cl 77891, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Montmorillonite, Propylene Glycol, Aqua, Salicylic Acid, Zinc PCA, Spiraea Ulmaria, Triclosan, Cucumis Sativus, Stearalkonium Hectorite, Tea-Lactate, Allantoin, Urea, Sorbitol, Sodium Lactate, Serine, Propylene Carbonate, Sodium Chloride, Lauryl Diethylenediaminoglycine, Lauryl Aminopropylglicyne, Niacinamide, Lactic Acid, Acrylates Copolymer, Alcohol Denat., Ci 77947, Cl 77007, Cl 42090, Zapach

Cena: 6,99 zł /: 2x6ml

fajna!

Jedyna maseczka która pomaga mi na cere i nie wysypuje mnie po niej tak jak po innych tego typu. Oczyszcza skóre co widać i zasusza niedoskonałości. Mój numer jeden :)

Używam tego produktu od:oooojjj dawna
Ilość zużytych opakowań:dużo

super

tej maseczki garniera także używałam!!
podobnie jak maseczka z cynkiem- rozgrzewa i dogłebnie oczyszcza pory- jest świetna- pozostawia skórę czystą na długi czas!!
jestem z niej bardzo zadowolona!!;)

Używam tego produktu od:dłużego czasu
Ilość zużytych opakowań:wiele

Bardzo fajna

Używam wszystkich kosmetyków z linii Garniera Czysta Skóra. Jestem bardzo zadowolona z tej maseczki.
Należy ją stosować co tydzień ale jak dla mnie to za rzadko.
Podczas nakładania czuć bardzo przyjemne ciepło, nie trzeba jej trzymać na twarzy długo jak w przypadku innych maseczek. Twarz jest po niej matowa i pory mniej widoczne.
Saszetka akurat - nie za dużo nie za mało. Szkoda, że nie można jej kupić np. w tubce.

Używam tego produktu od:ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań:dużo, dużo

Jestem bardzo zadowolona

Maseczka świetnie oczyszcza, już zaraz po nałożeniu czuć ciepło na twarzy, dzięki niemu jeszcze skuteczniej wyciąga wszelkie brudy z porów:) Skóra po niej jest widocznie oczyszczona, niewysuszona i świeża. Zawsze po nią sięgam w sklepie. Odejmuję gwiazdkę, gdyż nie można jej kupić w większej ilości. Poza tym nie mam zastrzeżeń:)

Ilość zużytych opakowań: trudno policzyć, ale sporo:)

Fajna

Ta maseczka to taka chwila relaksu.. mi się podoba ten efekt ogrzewania ;)
Minus to opakowanie i trudność jej zmycia.
Ozyszcza, matuje, zwęża pory...ale czegoś mi brakuje.
Jednak wole jakieś peelingi do twarzy niż gładkie maseczki, żele itp.
Maseczka fajna i myślę, że warto wypróbować.

Używam tego produktu od:grudzień

Raz na tydzień - lubię!

Lubię, choć nie jest jakaś nadzwyczajna.
Zalety:
+ Oczyszcza dokładnie cerę,
+ Pozostawia buzię gładziutką,
+ Po zastosowaniu uzyskujemy matowy efekt,
+ Miły efekt ciepła po nałożeniu.

Gdyby była w tubkach pewnie stosowałabym częściej niż raz na tydzień :D aczkolwiek używając innych kosmetyków i maseczki 3w1 z serii Czysta Skóra nie daje jakichś spektakularnych efektów.
Czy rzeczywiście oczyszcza twarz na 7 dni? Wątpię, choć możliwe...

Ilość zużytych opakowań: [?]

niezła ;)

Używaj tej maseczki od czasu do czasu, bo nie mam specjalnych problemów z cerą. Jedyny mankament, to czarne kropeczki na nosie. Maseczka faktycznie rozgrzewa i bardzo mi to odpowiada. Podczas zabiegu czuję się maksymalnie odprężona ;) Nie wiem jak sobie poradzi z bardziej problematyczną cerą, ale moją oczyszcza bardzo dobrze. Pory są mniej widoczne, cera promienna i wyraźnie zmatowiona. Podejrzewam, że bardziej widoczne efekty zauważyłabym, przy regularnym użytkowaniu, ale zwykle nie mam na to czasu. Ogólnie rzecz biorąc, polecam!

Używam tego produktu od: od czasu do czasu

warto spróbować

od razu zaznaczę, że nie wiem, czy kupię, ponieważ potrzeby mojej skóry się zmieniły. mam już ćwierć wieku :-)

ale maseczka faktycznie miała rozgrzewające działanie i być może przez to składniki mogły lepiej zadziałać? nie wiem... ale efekt matujący również dał się zauważyć.

do strawberry: ja wysypu nie zauważyłam, raczej kojąco na mnie działała ta maseczka i może nie zwalczyła trądziku, ale skórę miałam po niej ładniejszą...
więc jak widać różnie to bywa :-) a jako że maseczka w saszetkach, to nawet jeśli nie przypasuje, można po prostu wywalić i nie będzie żal.

co dla mnie również było ważne - nie dostałam uczulenia po niej. po wielu maskach, make-upach i kremach dostaję czegoś w stylu pokrzywki. przy tej maseczce nie miałam absolutnie żadnych problemów tego rodzaju :-)

Używam tego produktu od: ostatnio jakiś rok temu
Ilość zużytych opakowań: sporo saszetek

Średnia

Zaczęłam używać tej maseczki prawie pół roku temu, systematycznie co tydzień. Na początku wydawała mi się naprawde świetna. Porów nie było w ogóle widać i byłam nią zachwycona. Ale od kiedy zaczęłam jej używać wyskakuja mi krosty. Normalnie cały wysyp. Nigdy nie miałam specjalnych problemów ze skórą ale teraz nie mogę sobie dać rady. Na razie skończyłam z ta maseczką. Czy któraś z was też zauważyła że po tej maseczce ma gorsza skóre czy tylko moja skóra jej nie lubi ??

Ilość zużytych opakowań:8 saszetek

najlepsza

to najlepsza maseczka oczysczająca jakiej używałam. Szkoda, że nie jest już ogórkowa.

Skóra po niej jest czyściutka i gładka, a porów naprawdę W OGÓLE nie widać, co nie zdarzyło mi sie jeszcze nigdy. Szybko działa, dając naprawde spektakularne efekty. I tak mimo, że jestem przeciwniczką garniera jesli chodzi o pielegnacje buzi tak tą maseczkę z czytsym sumieniem mogę polecić :)

Używam tego produktu od:niedawna

Naprawdę fajna!

Jak obiecuje producent rozgrzewa, oczyszcza, ściąga pory. Przyjemna w stosowaniu, działa w 3 minuty, wydajna. Pomaga pozbyć się niedoskonałości. Warto kupić.

Używam tego produktu od: raz na jakiś czas

Świetna!

Maseczka jest cudowna! Najlepsza jaką miałam! Moim problemem są rozszerzone pory, 3/4 z nich są wypełnione brudami, czyli tzw. wągry, a także pryszcze ;/. Ta maseczka rewelacyjnie rozprawia się z tym pierwszym, no ale takie ma zadanie. Nie liczmy na to, że zlikwiduje nam pryszcze. Pamiętajmy jednak, że oczyszczona skóra to podstawa walki z pryszczami. Poza tym jest niesamowicie wydajna. 6 ml czyli 1 saszetka starszyła mi na 3 aplikacje całej twarzy :O. Jak ja to robię? :). Masowałam nią twarz 3 minuty. Po zmyciu ZACHWYT. WSZYSTKIE Pory odblokowane i zamknięte. Chętnie byłabym stałą użytkowniczką tej maseczki. Niestety saszetki są dla mnie mało wygodnie bo po każdej aplikacji muszę ją zaklejać taśmą klejącą, żeby nie wyschła. Mam nadzieje, że Garnier wprowadzki tubki.
Używam tego produktu od: tygodnia