Max Factor, Kohl Pencil (Kredka do oczu)

Max Factor, Kohl Pencil (Kredka do oczu)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 4.00/5

zobacz więcej ofertzwiń

Max Factor Kohl Pencil Eyliner to szczególnie miękki ołówek, którym można delikatnie obrysować oczy, tak aby nie naruszyć cienkiego naskórka. Po roztarciu kreski uzyskuje się efekt podobny do cienia na powiece. Kredka podkreśla kształt oka, przez co oczy wydają się bardziej wyraziste.
Kredka do oczu Max Factor Kohl Pencil Eyliner dostępna jest w 7 odcieniach

do temperowania

Nie podoba mi się...

Niestety nie pasuje mi ta kredka :( . Mam wersję białą i muszę przyznać, że niekomfortowo się nią maluje. Jest dość twarda i kiepsko widoczna (maluję po wewnętrznej stronie powieki). Poza tym szybko schodzi i mam po jej użyciu leciutko podrażnione oczy co nigdy wcześniej się nie zdarzało. Kosztowała ok.25 czy 26zł i szczerze mówiąc tańsza kredka Sephory jest o niebo lepsza. Więcej na pewno nie kupię.

zaledwie poprawna

To jedyny produkt Max Factora, który używałam ale raczej nie rzucił mnie na kolana:(Maluję się tylko czarnymi konturówkami dlatego zależy mi żeby się nie rozmazywały- nie lubię wygladać jak miś panda. Ta kredka jest średnio trwała- trzeba dokonywać poprawek:( Jak za tą cenę może być, chociaż mam wrażenie że Maybeline jest nieco lepsza i chyba do tego tańsza.

020 BLACK :D

Wcześniej miałam kredkę z Miss Sporty i o matko !! Różnica ogromna ( a ja myslalam ze wszystkie kredki sa takie same :P ) Kolor jest naprawde żywy, wyraźny. Dodaje głebi, nie blaknie i bardzo łatwo się nią posługiwać :) Stopień miękkości oceniam jako 10/10 ;D jednak w wewnętrznej stronie oka szybko się ściera :( jednak z tego co wiem to każda kredka tak reaguje więc się nie czepiam :) Ja kupiłam ją w promocji ( 37 zł ) razem z tuszem MF 2000 calorie ( bardzo mocny ) to efekt jest powalający :D

dobra

Kredka jest faktycznie mięciutka, bardzo łatwo się nią maluje. Czerń jest bardzo ładna, głęboka.
Jednak jeżeli chodzi o malowanie wewnętrznej strony powieki to niestety nie utrzymuje sie za długo... po godzinie szara... później wręcz znika.
Nadaje sie do malowania powieki tuż nad rzęsami, tam utrzymuje się trochę dłużej - jednak nie jest to jakaś specjalnie trwała kredka

bardzo lubie!

bardzo fajna kredka do kresek- miękka, nie podrażnia a jednocześnie jest dość trwała! trochę "kseruje się" pod brwiami, ale ja mam głęboko osadzone oczy, zresztą w zasadzie wytrzymuje cały dzień, więc stopień trwałości jest zadowalający! Ponadto jest bardzo! wydajna i ma przystepną cenę. Mam kolorek 060 - ice blue który wychodzi na mnie bardzo fajnie- turkusowo-morsko! Polecam.

miła

bardzo dobra kredka-miękka i przyjemna w użyciu-łatwo nią narysować kreski. jest też trwała i nie rozmazuje się.
ogólnie to bardzo ją lubię, ale mam problemy z natemperowaniem jej, ciągle się łamie, ale nie wiem, czy nie kupiłam jakiejś upuszczonej wcześniej przez kogoś :(

W porządku

Kredka MF rysuje ładną, mocną kreskę, nie jest ani za twarda ani za miękka, nie rozpływa się na powiece, kreska jest trwała.
Jestem zadowolona z zakupu.

chyba ok

mam nadzieje ze to ta kredka ktoraj dawno temu uzywalam. Bylo to okolo 7 lat tamu mialam ciemny braz byla super trzymala sie caly dzien tylko ze jakos na cieniu rysowac nie chciala, wiec najpiwer musialam robic kreske potem nakladac cien, ale wtedy byla nie widoczna wiec nie malowalam sie cieniami. Teraz szukalam bardzo ciemno szarej, taki antracik czyli prawie czarnej ktora nie bedzie tak smoliscie jak czarna wygdaac. Niestety MF nie ma takiego koloru tylko zwykly szary dla mnie za jasny...
Jesli cos kiedys kupie i okaze sie ze juz sie tak nie slizga po cieniach zmienie gwiazdki na wiecej teraz tylko 3

SUPER

Uważam tę kredkę za rewelację, do tego stopnia, że aż musiałam ja dodac do katalogu, a teraz BARDZO WYSOKO ocenić!!
Faktycznie nie rozmazuje się, nie blaknie, mam czarną, która ma bardzo głęboki kolor.
Jeśli chcemy ją rozmazać palcem, to śmiało damy radę, nie musimy się potem martwić, że dalej rozmażę się sama, lub, że pozbiera się w załamaniu powieki.
SUPER I TYLE!!!

Genialne

Najlepsze kredki do oczu jakie miałam bez problemów zastępują mi cienie,trzymaja sie przez cały dzień nie rozmazują sie i nie blakną,poprostu bez zastrzeżen,mam trzy kolory:070 olive,040 taupei i 090 natural glaze i z olivkową nie moge sie rozstać :D