Iwostin, Intensywny krem nawilżający o przedłużonym działaniu SPF 20 (stara wersja)

Chroni przed codziennymi dawkami promieniowania UVB (SPF20) oraz UVA ( IPD25/PPD14), przyspieszającymi starzenie się skóry.

Dzięki specjalnie dobranej recepturze krem natychmiast poprawia stan nawilżenia skóry (już po godzinie nawilżenie skóry wzrasta o 49%). Wyraźny wzrost nawilżenia utrzymuje się przez 12 godzin.

Dzięki zawartości fotostabilnych fitrów UVA i UVB krem gwarantuje wysoki poziom ochrony przeciwsłonecznej, która jest zalecana przez cały rok.

Nadaje się jako podkład pod makijaż.

Łagodzi i koi podrażnienia.

W kremie zastosowano łagodne i bezpieczne filtry chemiczne (filtry te nie wykazują działania drażniącego na skórę).

dobrze nawilża ale...

Dobry, lekki krem nawilżający. Jednak nazwa "o przedłużonym działaniu" może być myląca. Nawilża, ale nie rewelacyjnie. Ja mam cerę mieszaną, sadzę, że dla suchych może być niewystarczający.
Nadaje się na dzień pod makijaż. Podkład się na nim nie wałkuje.
Ma dużą pojemność nie niewygórowaną cenę.
Czytałam, że ma niestabilne filtry dlatego nie wiem czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

SUPER!!!POLECAM!!

Wreszcie znalazlam krem dla siebie . Mam skóre mieszana i problemowa (czesto jakies krostki, syfki, itp) .
Krem jest lekki , nie zapycha , nadaje sie pod makijaż , dobrze nawilża .Używalam do tej pory duzo droższych kremów i nie sprawdzily sie w moim przypadku jak ten. Ni dodac ,nic ując. Polecam gorąco.Używam tego produktu od:od roku

idealny przy stosowaniu Izotec

Idealny przy kuracji , miejmy nadzieje ostatecznej, Izotekiem czyli tzw.roaccutanem.dobrze nawilza jka za taka małą kase:)
na dzien ten kremik na noc tłustszy tez Iwostin i musze przyznac ze stosuje juz jakies 2 miesiace.zuzywam sporo ze wzgledu na wysokie przesuszenie skory, ale ale moje drogie kremik daje rade.wyjatkowo regularne stosowanie daje efekty gladkosci i nawilzenia.skora nabrala fajnego blasku, uslyszalam komplement.warto

Używam tego produktu od:2 miesiecy

fajny

krem z dobrym filtrem, na dodatek widocznie nawilzyl moja przesuszona skore (z czym jego poprzednik sobie nie radzil).
mila konsystencja, niestety troche wolno sie wchlania. ale ja go polubilam, ze wzgledu na dobre nawilzenie, hypoalergicznosc i oczywiscie filtry. uvb nie za wysoki, jak w przypadku blokerow oraz konkretnie opisany uva (czego brakuje w kremach nie pochadzacych z serii slonecznych i nie bedacych blokerami)

polecam przede wszystkim wizazankom o dosc suchej skorze

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w polowie 1

Świetny :)

Naprawdę udany produkt Iwostinu :) Kiedyś miałam wersję z innym składem, ale ta jest równie dobra. Nowy skład nie zmienił działania tego kremu, ani nie wpłynął negatywnie na stan mojej skóry.

Filtry dobrze ją chronią, nawilżenie odpowiada mi w 100%. Nie zapycha, ani nie uczula.

Daję mocną 5-kę To mój faworyt wśród kremów, trudno będzie go przebić.

.Używam tego produktu od: kilku miesięcy

nasz związek nie wypalił

Teoretycznie wszystko się zgadza - moja sucha cera powinna spijać ten eliksir i dziękować wewnętrznym blaskiem. Niestety, miałam wrażenie, że się w ogóle nie wchłania - tylko maże. Kiedy wyszłam z nim na twarzy na dwór, bałam się, że wszelkie zanieczyszczenia z powietrza, w tym spadające liście, będą się przyczepiały do policzków. Nos cały dzień świecił jak latarnia morska. Wyglądałam jak non-stop spocona.

Pod wieczór cera tradycyjnie zaczęła piec, co strasznie mnie rozeźliło. Może nie kosztował majątku, ale człowiek z natury ma trochę lepsze wyobrażenie o kosmetykach z apteki. Tymczasem ten okazał się dla mnie zwykłą wazeliną!

Może to coś z genami, bo moja mama odmówiła po pierwszym razie używania. Stwierdziła, że nie nawilża - tylko się maże.

Nasz związek nie wypalił. Zużyłam go do stóp.

Używam tego produktu od: roku?

nie miałam lepszego!!!

Jak dla mnie rewelacja!!!
Nawilza, idealny pod makijaż, nie zapycha porów, wręcz przeciwnie przy tak silnym nawilżeniu gruczoły łojowe nie pracuja tak intensywnie i pory zmniejszyły się, ma dośc wysokie filtry, nie podrażnia, ładnie pachnie, ma witaminę c i e, które działają przeciwsterzeniowo, i dodatkowo witamina e wzmacnie działanie filtrów, niska cena. Stosuję go nawet pod oczy. Jeszcze nie miałam tak dobrego kremu na dzień.

Ilość zużytych opakowań:w trakciepierwszego

Słabe nawilżenie

+ zawiera filtry chroniace przed działaniem promieni słonecznych
+ szybko sie wchłania

- zdecydowanie za słabo nawilża (nie mam cery suchej a mimo to musze go nakładac 2 razy bo w przeciwnym wypadku nie czuje nawilzenia WOGÓLE. Używam go równiez na inny krem nawilzający wtedy, gdy ma pełnić role filtra)Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:koncze 1

EDYCJA: skończyłam 1 opakowanie i nie planuję koljengo - za słabo nawilża.

Polecił mi dermatolog

Krem ten polecił mi dermatolog na bardzo przesuszoną skórę. Bardzo mi odpowiada. NIe dość że mi pomógłto jeszcze uzależniłam się od niego. Dobrze się wchłania. Ma miła konsystencję. Polecam - daje świetne efekty.

Używam tego produktu od:5miesięcy

zapychacz

To mój pierwszy krem z Iwostinu i jestem bardzo zadowolona, na razie widzę same zalety jak znajdę wady to edytuję recenzję:
-ma dość wysokie filtry,a przy tym nie jest tłusty
-szybko się wchłania
-nawilża
-łagodzi i koi podrażnioną skórę
-lekko rozjaśnia i uspokaja skórę,znikają zaczerwienienia
-nie przetłuszcza skóry mieszanej w strefie T
-doskonały pod makijaż
-duża pojemność 75 ml
-niska cena.
Polecam!
Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte
EDIT: WSZYSTKIE WYMIENIONE POWYżEJ ZALETY Są NICZYM WOBEC ZAPYCHANIA, które mi zafundował.Teraz juz wiem,że pod względem komodogenności ma bardzo zły skład.

bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu. Uzywam go na dzien. Mam cere mieszana,i pomimo tego w ciagu dnia cera nie tlusci sie w strefie T po tym kremie (po innych kremach czesto tak mialam) naprawde swietnie sie wchlania i nawilza skore. Wazne ze ma wysokie filtry! Od dawna nie bylam tak zadowolona z kremu na dzien. No i jest wydajny. PolecamUżywam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań:1/2 ?

najlepszy jaki miałam

Nawilża, odżywia, koi podrażnienia i chroni przed słońcem. Musi być nieco ciężki i tłusty, ale to pewnie dlatego, że ma dość wysoki filtr. Latem zastąpię go mocniejszym filtrem, ale jesienią napewno do niego wrócę. Świetnie nadaje się pod makijaż i łagodzi podrażnienia wywołane zbyt agresywnym działaniem kwasów. Dodam, że mam tłustą skórę i po tym kremiku skóra jest dobrze nawilzona i zbytnio się nie przetłuszcza, mimo że po nałożeniu wydaje się być tłusta, ale na szczęście szybko się wchłania. Polecam wszystkim, którzy chcą chronić swoją skórę przed starzeniem wywołanym działaniem słońca, a nie lubią smarować się bardzo wysokim filtrami, które często nienajlepiej mogą wyglądać na skórze.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy