Neutrogena, Formuła Norweska, Optymalne Nawilżenie - Krem na noc z aktywną soją

Neutrogena, Formuła Norweska, Optymalne Nawilżenie - Krem na noc z aktywną soją

Nawilżajacy krem na noc, który zaczyna działać natychmiast po aplikacji, odżywiając skórę przez całą noc. Nawilża i odżywia skórę, przynosząc dlugotrwale uczucie komfortu, przywraca gładkość i miękkość, która trwa nawet po przebudzeniu. Bogaty krem, który doskonale się wchłania nie pozostawiając uczucia lepkości. Polecany dla skóry suchej i wrażliwej powyżej 25 r. Aktywne składniki to : Aktywna soja (nawilża, zmniejsza przebarwienia, rozjaśnia cerę), Witamina E i C (chroni skórę przed starzeniem i uszkodzeniem), Prowitamina B5 (łagodzi).

Cena: ok. 30 zł / 50 ml

niezły

Oceniam ten krem jako bardzo dobry (skóra jest miękka, dobrze odżywiona i nawilżona). Co prawda zanim zaczełam reularnie stosować dobry peeling (enzymatyczny, Dax Cosmetics) moja skóra rano była w nim na ogół "spocona" w miejscach, gdzie mam skórę tłustą. Teraz jest już wszystko w najlepszym porządku. Używam tego produktu od:3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

moj ulubieniec

uzywam tego kremu od jakichs 3 lat z przerwami na rozne inne kremy na ktore najdzie mnie ochota, ale jednak zawsze wracam do nautrogeny.

Krem jest ulga dla mojej skory, ktora rano jest bardzo dobrze nawilzona, i odzywiowa, jakby bardziej gesta.

Bardzo wydajny, odpowiada mi tubka z malym otworem.

Zapach specyficzny, ale ma cos w sobie :) mi nie przeszkadza.

Dzialanie kremu i caloksztalt oceniam mianem KWC wsrod kremow na noc.

Używam tego produktu od: 3 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3?

Doskonały

Dokonuję ponownej recenzji tego produktu gdyż na początku źle oceniłam ten krem a teraz już nie wyobrażam sobie bez niego życia. Ma cudowny skład- dzięki temu kremowi poprawiła mi się znacznie skóra pod oczami. Naprawde nawilżenie skóry trwale wzrasta-(po pewnym czasie) choć krem sam w sobie nie wydaje się być super "mokry" . Super zapach oraz ladne opakowanie (higieniczne) Same plusy i dobre działanie- będę kupować kolejne opakowania z przyjemnością. Mam 28 lat i spełnia ten krem moje wymagania- tzn ujędrnia skórę:)

mój numerek one

Aksamitny. Odżywczy. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Moja cera po nocy jest odżywiona i wypoczęta. Jako posiadaczka raczej suchej skóry, często w sezonie kaloryferowym miewałam "ściągniętą" skórę - ten tłuścioszek pozwala zapomnieć o tym problemie. Jednocześnie łagodzi podrażnienia.

Niestety, lata lecą i muszę się zacząć powoli przestawiać na coś przeciwzmarszkowego - ale ten krem naprawdę doskonale mi służy od jakiś 2 lat i pewnie tak całkiem nie wyprowadzi się z mojej łazienki aż do momentu, gdy "wapń bedzie przyszłością mojej skóry" ;)

Używam tego produktu od: regularnie od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 8?

średniak!

Kupiłam ten krem jeden raz i początkowo byłam nim zachwycona: tłustawy (taki na zimę i na noc), treściwy, ładnie wygładza buzię. Jednak jest badziej agresywny i gorszy, niż jego wersja na dzień, w związku z czym szczypie, przynajmniej mnie, w policzki. Przestałam go używać po jednym opakowaniu, ale nie wykluczam, że jeszcze kiedyś do niego wrócę, bo napawdę dobrze odżywia twarz.

Używam tego produktu od: 1 roku

fajny

W tym kremiku najbardziej odpowiada mi konsystencja. Jest gęsty, treściwy, ale nie pozostawia tłustej warstwy i bardzo dobrze się wchłania. Polecam osobom potrzebującym solidnego, beztłuszczowego nawilżenia.
Kupiłam go w promocji - za niecałe 30zł krem na noc + na dzień :) jedyną wadą jest dla mnie niezbyt porywający zapach, to chyba tak pachnie formuła norweska... ;)

godny polecenia

Skóra mojej twarzy jest bardzo wymagająca niby mieszana ale popada w skrajności,suche partie są naprawde bardzo przesuszone i rzadko który krem radzi sobie z nich nawilżeniem,po pierwszej aplikacji krem wylądował w szufladzie bo wydawało mi sie że nie nadaje nie do mojej skóry,potem siegnęłam po niego ponownie i po kilku dniach stosowania stan skóry wyraźnie sie poprawił,zniknęły przesuszone strefy i skóra nabrała ładnego koloru,ostatnio na trzydniowym wyjeździe stosowałam Vichy i moja skóra automatycznie sie pogorszyła-przesuszyła.W kremie nie podoba mi sie jedynie zapach nieco cierpki ale skoro daje dobre rezutaty to jestem w stanie to znieść,jak narazie to mój krem nr.1 obawiam sie jedynie że na lato bedzie za cieżki.

EDIT: 28.03.2006
dodaje 5 * ponieważ tylko ten krem jest w stanie sobie poradzić z moją przesuszoną skóra.

podrażnia

Nie jestem zadowolona z tego kremu przede wszystkim dlatego, że podrażnia skórę twarzy. Często po nałożeniu kremu twarz szczypie mnie i piecze, bardzo nie podoba mi się to, zwłaszcza że inne kremy nie powodują takiego podrażnienia. Z tego powodu na pewno więcej go nie kupię. Gdyby nie jego agresywne działanie, byłby to moim zdaniem całkiem przyzwoity krem - ma bogatą, gęstą konsystencję, mimo to jest nietłusty, szybko się wchłania, a na skórze pozostawia przyjemne wrażenie jędrności i nawilżenia. Z uwagi na jego drażniącą właściwość nie polecam go.

bardzo dobry

tak jak krem na dzień - nawilża, nie tłuści, nie uczula. dobry do skóry atopowej. godny polecenia.

Używam tego kosmetyku odmiesiąca/ ilość zużytych opakowań: na razie jedno
Recenzja: ...

Taki sobie

Czytając opis kremu sadziłam ,ze bedzie to produkt zadoawlajacy. Niestety ten krem nie robi nic, twarz rano jest przesuszona, nie wyrównuje kolorytu i nie widac działania specyfiku. Jedyne plusy to: niska cena, poreczne opakowanie, i szybkośc wchłaniania (chociaż zima wole bardziej treściew kremy)

aksmaitny

Zdecydowanie lepszy niż jego dzienny odpowiednik. Przede wszystkim lżejszy, przyjemnie pachnie i do końca się wchłania. Ergonomiczne opakowanie i subiektywna szata graficzna.

Dobry,ale..

Krem dobrze odżywia i nawilża skórę, bardzo dobrze się wchłania, jednak po nałozeniu mam uczucie jakiejś cieżkości na twarzy. Drażni mnie również zapach, taki cierpki, jak skórka od świeżego orzecha. Niestety również jest bardzo niewydajny, ponieważ jest gęsty i zbity i trzeba dużo nakładać, by obsmatować całą twarz. No ale byłabym ten krem ceniła niesprawiedliwe, gdybym stwierdziła, że jest całkowicie do niczego. Myślę, że wielu osobom się spodoba, bo u mnie (mam cerę suchą) naprawdę odżywia skórę, jest po nocy taka mięciutka i jędrna, jednak naprawdę nie mogę znieść jego konsystencji i zapachu - drażnią mnie do tego stopnia, że już więcej go nie kupię :(

Kończę 1 opakowanie