Miss Sporty, Sheer Shine Lipstick

Miss Sporty, Sheer Shine Lipstick

Delikatna, lekka szminka, pozostawia delikatną powłoczkę koloru i pobłyskujące drobinki, dobrze nawilża, w ładnych kolorach, pachnie melonem, ma kolorowe zabawne opakowanie w kolorze fuksji, raczej na co dzień.

Taka sobie

Szminka ta, jak dla mnie ma troszkę zbyt chemiczny smak. Ładnie wygląda na ustach. Nie utrzymuje się za długo. Niestety zauważyłam, że trochę wysusza moje usta.

Używałam tego produktu: kiedyś

Mała pociecha ^^.

Kupilam ja pare dni temu bedą w Rossmanie.
Zachecil mnie lekko bezowy kolor (1st kiss). Zaplacilam za nia ok. 6-7 zł. Faktycznie nadaje polysk i daje poswiatę na ustach. Nie barwi ich zbytnio, tylko delikatnie podkreśla. Nakladam ją na szminke rowniez z Miss Sporty (bezowa) i daja razem super efekt! ;D Wielki plus za to, że nie wsusza, nie podkresla suchych skórek, nie smakuje chemicznie i pieknie pachnie melonem/arbuzem ^^. No i takie cukierkowate opakowanie. ;)
EXTRA!

Używam tego produktu od: jakis czas

JaK BłYsZcZyK

Fajna szminka, bardzo dobrze nawilża moje usta i daje efekt błyszczyku :D (tzn. taką się ją czuje na ustach) Mam pomadkę: 060 TEEN QUEEN. Ogólnie jestem z niej zadowolona, ale nie wiem czy ją kupię ponownie ;) I oczywiście jest niedroga za co daję jej ***** gwiazdek :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: nie skończone 1 :)

świetna :)

Mam słabośćdo czerwonych pomadek, więc mam odcień disco lights. Zachwalam sobie tą pomadkę, ponieważ nie kosztuje dużo, zostawia piękny odcień na ustach, nie wysusza ich. Ładnie się błyszczy. Dla mnie minusem jest fakt, że przy zbyt intensywnym użytkowaniu "męczy" usta - mam na myśli podrażnianie przez brokat. Zapach ładny, choć nie powalający na kolana.Używam tego produktu od: roku

Trochę ponarzekałam, ale teraz stwierdziłam, że nie mogę znaleźć drugiewj tak fantastycznej szminki, nie mogę nigdzie dostać TEGO koloru :(

super!

Ja myślałam, że są to bezbarwne pomadki z poświatą, a na rys jakieś czerwienie???:)
Kupiłam 050 właściwie bez koloru z poświatą naturalnego kolorku. Pomadka dla mnie jest super, pielęgnuje usta, ma milutką konsystencję, poświata niby niewidoczna, ale usta są bardzo apetyczne,
na pewno jeszcze kupię nie raz i nie dwa:)Używam tego produktu od:m-c

nie jest zła...

Niedawno ją kupiłam. Za pierwszym razem po jej nałożeniu szczypały mnie usta! Na szczęście tylko za pierwszym razem :-)

Zapach i smak jak dla mnie zbyt intensyne...

Kupiłam 071, bo chciałam coś dyskretnego. Hmm... jak dla mnie za dyskretna :-) Jeśli zdecyduję się kupić ponownie to coś ciemniejszego.
Może nałożona na inną szminkę będzie bardziej mi pasowała...
Nadaje ustom ładny połysk.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

niewypał

Co mnie podkusiło do jej zakupu? NIby testowałam w sklepie, ale... jakimś cudem stałam się jej posiadaczką. Nieszczęsną. Tak naprawdę cała przygoda z tą pomadą kończyła się u mnie na kilkakrotnej próbie wykonania nią makijażu. Niestety. Pomadka śmierdzi sztucznym arbuzem, od którego mnie mdli, w zasadzie po sekundzie od nałożenia na wargi wysusza je i stają się spierzchnięte i łuszczące, a nie mam tego problemu na co dzień. Jakaś taka smalcowata jest poza tym. Kompletnie nie w moim guście, a kolor na ciemnych wargach, których jestem włascicielką, wygląda tupio. Nieudany zakup.

Używam tego produktu od: usiłowałam używ ale nie wyszło
Ilość zużytych opakowań: w zasadzie kilka podejść z 1

ubóstwiam ją!

Mam odcień 071 first kiss, który pasuje do mnie idealnie. Szczerze mówiąc bałam sie trochę szminek-ta jest moją pierwszą i nie żałuję, że spróbowałam i to dzięki katalogowi KWC ;) Pięknie pachnie mango... Ma miłą konsystenscję, dobrze sie rozsmarowuje. Piękny efekt na ustach. Po prostu boska. KWC!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie oczywiście

bardzo dobra

posiadam kolor 071, bardzo delikatny, transparentny róż
odpowiada mi jej lekka a jednak lakko tłustawa konstystencja przez co mam wrażenie że usta są nawilżone i chronione, bardzo dobrze się ją nakłada, bez konieczności używania lusterka, uważam że jest trwała, nie zbiera się w kącikach ust,
poza tym ma ładny, delikatny zapach melona

Używam tego produktu od: dwóch tyg.

Zabawna;p

Szukałam ładnego odcienia czerwieni w tańszych kosmetykach, ponieważ zachciało mi się takiej szminki, ale wolałam nie wydawać kasy na coś, czego mogę potem nie używać. Jednak spotkało mnie bardzo miłe zaskoczenie. Szminka ślicznie pachnie, daje efekt pełnych i błyszczących ust, miękko się nakłada, jest średnio trwała oraz bardzo wydajna. Kupiłam ją, ponieważ koleżanka nabyła wcześniej identyczną (o czym dowiedziałyśmy się przez przypadek;p) i poleciła mi kosmetyk z serii Sheer Shine. Jednak nie podoba mi się tandetne opakowanie dla dzieci, ale jestem w stanie pomęczyć się dla ślicznego koloru niedojrzałej wiśni.

super

Kupujac ta pomadke liczylam na zupelnnie co innego na szczescie zostalam mile zaskoczona....pomadka ma przesliczny arbuzowy zapach...wszystkim znajomym sie podoba =P kolorek super jest o ton ciemniejszy od mojego naturalnego kolorku ust a wiec tylko dodaje usteczkom intensywnosci =D super konsystencja...nie skleja ust...delikatnie je nawilza....=D

Używam tego produktu od:ok 2,5 tygodnia

jest okej.

podoba mi się to jaskraworóżowe opakowanie oraz to, że wreszcie doczekałam się satysfakcjonującego produktu od miss sporty.
szminka jest miękka, łatwo się nakłada na usta, lekko je nawilża i nadaje ładny koloryt, delikatnie lśniący. dużym plusem jest niska cena, dostępnośc produktu w sklepach oraz arbuzowy smak :)

Używam tego produktu od: pół roku.
Ilość zużytych opakowań: dwa.