La Roche-Posay, Hydraphase, Masque Hydratant Apaisant (maseczka nawilżająca)

La Roche-Posay, Hydraphase, Masque Hydratant Apaisant (maseczka nawilżająca)

Długotrwale i intensywnie nawilża odwodnioną skórę twarzy. Jeśli chcesz osiągnąć najlepszy, natychmiastowy efekt nawilżający nakładaj maseczkę codziennie przez tydzień. Dla podtrzymania odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry stosuj maseczkę nawilżającą 2 razy na tydzień.

Skład: Aqua /Water, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Alcohol Denat., Butyrospermum Parkii / Shea Butter Fruit, Paraffinum Liquidum / Mineral Oil, PEG-2 Stearate, Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Nylon-12, Polysorbate 60, CI 42090 / Blue 1, Tocopheryl Acetate, Hydrolyzed Lupin Protein, Sodium Hyaluronate, Triethanolamine, Dimethiconol, Xanthan Gum, Carbomer, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Disodium DETA, Citric Acid, Phenoxyethanol, Etylparaben, Butylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Parfum / Fragrance (Code F.I.L.:B6791/2.)

Cena: zł / 50 ml

Bardzo dobra!

Stosuję tę maseczkę regularnie - dobrze nawilża, ma przyjemną, aksamitną komsystencję, wygodne i higieniczne opakowania - saszetki ułatwiają używanie. Mam niezwykle wrażliwą, naczynkową cerę, której ten kosmetyk dobrze służy, użyta na noc po uprzednim zastosowaniu peelingu enzymatycznego łagodzi, nawilża i odżywia twarz. Piątka!

Używam tego produktu od:kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście saszetek

mój nr 1 !

po obszernej lekturze opini o Hydraphase skusiłam się ! jestem zachwycona, zakochana i wszystko za ... :D jest super, pachnie cudnie, nawilża genialnie - ideał ideał ideał ! mam cerę mieszaną i świetnie się nadaje pozostawia takie uczucie świeżości. POLECAM !!!

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście saszetek

cudowna!

Zdesperowana, wieczorem rzuciłam się na jedyne miejsce z kosmetykami dostępne po 18. Była to apteka dworcowa, gdzie poprosiłam miłą panią farmaceutkę o jakąś maseczkę nawilżającą. Była tylko La Roche.
Myślałąm, że będzie droga, ale skąd! Tu pierwsze zaskoczenie. Za podwójną saszetkę zapłaciłam tylko 8zł! To cena porównywalna z produktami np. Nivea, ale jednak z "wyższej półki".

Efekty również były super! Maseczkę przyjemnie się nakłada, nie wymaga ona spłukiwania, lecz jedynie po 10 minutach trzeba zdjąć jej nadmiar.

Bałam się tylko, że może zatykać pory, z powodu bogatej konsystencji. Ale tak nie było. Rano obudziłam się ze świeżutką buzią, bez żadnych niedoskonałości.

W dodatku, nie czułam ściągnięcia skóry przez cały dzień, co w sezonie kaloryerów nigdy mi się nie zdaża.

Rewelacja! - Polecam!!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

idealnie nawilża

W żadnej innej maseczce działanie nie było od razu tak widoczne jak w tej-buzia gładziusieńka,super nawilżona.Mam cerę tłustą i obawiałam się gliceryny i masła shea ale nie zapchało mnie.Rano cera była śliczniutka.Cena bardzo przystępna.Za podwójną saszetkę 8zł.

Używam tego produktu od:zaczynam
Ilość zużytych opakowań:2 saszetki

Świetna :)

Jest to jedyna maseczka nawilzajaca która mnie nie zapycha nawet gdy nakłldam bardzoo gruba warstwę na noc!!! Nawilża i łagodzi podraznienia. Polecam szczególnie dla cer mieszanych i tlustych !

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Nigdy więcej!

Stosuje ją co tydzień, w ramach dodatkowej porcji nawilżenia. Bardzo podoba mi się pomysł higienicznych saszetek - otwieram, zużywam, wyrzucam - maseczka nie "starzeje się" w tubce, jest zawsze świeża, bez jakiś bakteryjnych potworków w środku. Maseczkę łatwo ze sobą zabrać na wszelkie wyjazdy. Tyle na temat opakowania. Jeśli chodzi o działanie to ta maseczka nie ma sobie równych. Zapewnia naprawdę długotrwałe nawilżenie, świetnie pachnie, ma znakomitą konsystencję, a poza tym kosztuje jakieś śmieszne pieniądze. Polecam gorąco!

EDIT: La Roche-Posay testuje swoje produkty na zwierzętach. Wcześniej nie byłam tego świadoma, ale teraz jestem. Nigdy więcej nie kupię!

Używam tego produktu od ok. roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 50 saszetek po 6ml każda

dobra

Raz na jakiś czas moja skóra jest w poważnych tarapatach z powodu stosowania differinu. Jest wtedy okropnie napięta i ogólnie wyglądam strasznie. Taki stan zwykle leczę kilka dni. Pewnego razu to okropne przesuszenie przytrafiło się na dzień przed imprezą, więc musiałam coś szybko wykombinować. Wtedy sięgnęłam po ową maseczkę. Niezrażona opiniami na kwc, postanowiłam nałożyć ją i zostawić na całą noc. Rano buzię miałam gładką, napięcie ustąpiło i nawet nie zapchała mi porów! Na pewno jeszcze nie raz po nią sięgnę w kryzysowej sytuacji. Poza tym ma piękny zapach, przyjemną konsystencję i ogólnie polecam:)Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:na razie jedna saszetka

fajna!

kupuję tą maseczkę w saszetkach. I jestem zadowolana. Fakt faktem po nałożeniu jej po raz pierwszy szczypały mnie oczy i piekła buzia... Najgorsze jest to, że nałożyłam, rozpostarłam się na kanapie i weszłam ma wizaż w celu sprawdzenia jakie to opinie na KWC znajdę o tym cudzie... O ludzie! jak się wystaszyłam... No same kiepskie oceny, ponoć zły skład, podrażnienia skóry i nerwy Wasze wylane... Po przepisowym czasie zmyłam (udało mi się wytrzymać.../ i poszłam lulu z czarnymi myślami, że pewnie wstanę rano i będę miała pupę pawiana zamiast trwarzy...
i oto rano buziak jak malowany, odpoczęty i gładziutki. Jak dla mnie super bomba maska!

Używam tego produktu od:2mce
Ilość zużytych opakowań:kilka saszetek bliźniaczków

alkohol denat ?? boż...

kupiłam maseczke w saszetce bo chciałam miec cos na wyjazd i dzięki bogu tylko w saszetce.
w chwili wolnej przeczytałam skład i az oczom nie mogłam uwierzyć, alkohol na początku w składzie w maseczce la rocha ??
mimo to pomyslalam ze oni już cos tam pewnie pokombinowali żeby nie było szkód dla skóry
i jaki efekt...
buzia nawilzona gładka nawet jakby oczyszczona ALE...
przez dwa dni leczyłam czerwoności, dlatego musze zaliczyć ją do przegranych.
Dodam że mam suchą podrażnioną delikatna skóre.

Używam tego produktu od: 2 razy
Ilość zużytych opakowań: pół saszetki

ok do tłustej

maseczka stosuje w wypadkach alarmowych a teraz już 2 dni z rzędu na noc. mam ere tłusta , porów nie zatyka za to delikatmie nawilża. ja sobie ja cenie dlatego, ze nic mi po niej nie wyskoczyło;) może nie jest to szczy nawilżenia ale trzeba uważać z taką cerą jak moja<często przesuszona , wiórowata, szara a do tego tłusta!:/ >Używam tego produktu od:z przerwami od roku
Ilość zużytych opakowań:wiele gwiazdki odejmuje , ża nie powalający stopień nawilżenia i cenę. 9 zł za saszetkę?!

okropna

mam bardzo sucha skórę i niestety ta maseczka dla niej to katastrofa - strasznie wysusza, po nałozeniu zastyga jak wrastwa wosku, a później sie roluje - skóra jest jeszcze bardziej sucha, szara i piecze . beznadzieja kompletna - chyba tylko dla tłustej skóry i to bez problemów

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: jedna saszatka

rewelacja

Nawilża w 100% moją cere,jest delikatna, nie podrażnia,wręcz łagodzi,nie zatyka porów,po użyciu buzia jest gładka,nawilżona ,o ładnym kolorycie,nawilża na długo.Miałam odwodnioną cerę,stosując ją kilka dni z rzędu doprowadzilam cerę do porządku.Przyjemna w użyciu,ładny zapach i fajna konsystencja.

Używam tego produktu od:kilka saszetek najpierw codziennie,
potem dwa razy w tygodniu