Maybelline New York, Everfresh, Korektor do twarzy

Maybelline New York, Everfresh, Korektor do twarzy

Pojemność 7,5 ml

Korektor do twarzy w płynie o lekkiej konsystencji, posiada wygodny aplikator z gąbeczką. Kryje cienie pod oczami i inne niedoskonałości cery. Nadaje się do stosowania zarówno pod, jak i na podkład. Trwały, zapewnia świeży wygląd na wiele godzin. Co do palety kolorów to w sklepie na razie widziałam tylko dwa odcienie: light i medium beige

Może być

Mam go już strassznie długo,używam raczej sporadycznie,ale w końcu kończę. Korektor nie jest doskonały,ale radzi sobie z niespodziankami, kryje je przez powiedzmy na 2 godziny,oczywiście cudów nie ma i trzeba poprawiać. Dość dobrze stapia się z podkładem, niezależnie od tego czy aplikujemy go na czy pod podkład(to dobre dla zapominalskich).
Gorzej z cieniami pod oczami,zbiera się i podkreśla ledwo widoczne u mnie normalnie zmarszczki,a cienie ledwo kryje. Mam odcień Medium Beige,i jest dość jasny( a to ten ciemniejszy) dla mnie super.
Aplikator ok, wydajność na 5,cena malutka,jakość dla niewymagających(cer).
Mimo iż termin zużycia to 12m-cy od daty otwarcia,mój mimo bardzo długiego otwarcia wciąż zachowuje dobrą konsystencję,zapach i działanie,to bardzo in plus.
Ogólnie można spróbować,ale ja już raczej do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od:niedługo stuknie 3 lata
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

bardzo dobry

ten korektor służył mi przez bardzoo długo. przeżył moją "burze hormonów" która zaatakowała moją twarz w liceum.
- dobrze radzi sobie z podkówkami pod oczami ( bo to jest jego przeznaczenie)
- dziwi mnie rozczarowanie na temat tego jak ten korektor sprawdza się przy niedoskonałościach. on w ogóle nie powinien być stosowany na wypryskach i zaczerwienieniach, bo nie jest korektorem antybakteryjnym. chyba, że jest to jakieś przebarwienie stałe, typu wielki pieprzyk czy inna zmiana kolorytowo- skórna
- cena jest przystępna
- wydajność
- dostępność ( rossmann, natura, osiedlowe drogerie)

nie kupie go ponownie na razie bo jestem w trakcie stosowania innego korektora i lubię probować coraz to nowsze kosmetyki, ale gdy już nic mnie nie zaciekawi z pewnością wrócę to tego, mojego ulubionego ;-)

Używam tego produktu od: obecnie nie

Ok,

Nie mam większych zastrzeżeń, ale niestety nie jest za bardzo wytrzymały i wystarczy nałożyć odrobinę za dużo i już tworzy się efekt maski. Wymaga poprawek w ciągu dnia.

Używam tego produktu od:3
Ilość zużytych opakowań:2 lata

taki sobie

Dla mnie niestety totalna klapa :/ Praktycznie same -:

- słabo kryje cienie oraz wypryski
- dość widoczny w zmarszczkach mimicznych
- po kilku godzinach praktycznie znika

+ jedynie za spore opakowanie w przystępnej cenie...

Używam tego produktu od:miesiąca

może być

Do krycia niedoskonałości nie nadaje się, jedynie na cienie, ale może dlatego, że mam najjaśniejszy odcień. Wysusza skórę pod oczami i wchodzi w zmarszczki. Krycie nie najpelsze. Moje cienie są brązowe,a po nałożeniu korekora robią się jasnożółte, ale za taką cenę nie ma co dużo wymagać. Jego dużą zaletą jest wydajność, przy codziennym stosowaniu miałam go 1,5 roku.Używam tego produktu od: 1,5 roku

Dobry

Dosyć dobry korektor - szybko zasycha, na skórze twarzy utrzymuje się fajnie, nie ściera się, kryje dość dobrze, u mnie jednak nie sprawdził się pod oczami - zbijał się w zagłębieniach. Plusem jednak jest duża pojemność i wydajność. Nie wiem, czy jeszcze kupię, gdyż szukam coś lepszego pod oczy.

Używam tego produktu od:4 miesiące

Jestem mu wierna od kilku lat

Korektor jest dostępny w dwóch odcieniach - jasny jest dla mnie idealny. Stosuję go zarówno pod oczy jak i na niespodzianki. Wygodna, szybka aplikacja.Wystarczająco kryjący. Ładnie rozświetla cienie.
Mógłby dłużej utrzymywać się na twarzy, ale to akurat jestem w stanie mu wybaczyć ;)

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań: średnio 1 na rok

Średniak

Kupiłam go w Rossmannie za 22,90.
Na początku wydawał się być niezły. Zaraz po nałożeniu pod oczy było ok.
Ale parę godzin później tworzył jasne plamy.
Po oczy się nie nadaje, ale za to na powieki górne, wszelkie niespodzianki - ok :)

Plusem jest mega wydajność - używam od 1,5 roku, a jeszcze nie a!

Trwałość - średniaczek. Nic specjalnego.

mocne 4 :)

Dosyć długo używałam tego korektora :)

+ jasny odcień pasujący do mojej cery - a o taki trudno
+ uniwersalność - stosowałam go i na cienie pod oczami (prawie idealny) i na pryszcze (tu nie zawsze sobie radził, nie wiem, od czego to zależalo)
+ wydajny i to bardzo
+ wygodny aplikator (mam jakąś antypatię do sztyftów)
+ dosyć dobra konsystencja

- źle wygląda w ostro-białym świetle żarówek
- z trwałością różnie, brakowało mi reguły co do niej

Pod oczy stosowałam go na krem nawilżający, od razu lepiej się rozprowadzał. Jeśli chciałam zakryć inne zmiany, nakładałam na nie odrobinę korektora i dopiero po chwili go rozsmarowywałam (sztuczka z jakiejś gazety, w tym wypadku naprawdę skuteczna :) )

Pewnie kupiłabym go znowu, ale ku mojemu rozczarowaniu już go nie produkują... Mam zamiar wypróbować mineralny Maybelline, może będzie równie dobry.

Używam tego produktu od: dawien dawna :)
Ilość zużytych opakowań: chyba 2

godny polecenia

Poleciła mi go kiedyś makijażystka. Do tej pory stosowałam do makijażu cięższe kryjące podkłady + puder, ale przekonałam się do tego kosmetyku i nie mogę się już bez niego obejść ;) Mam spory rumień na policzkach, kilka małych blizn po pryszczach i cienie pod oczami. Korektor radzi sobie z tymi problemami. Ujednolica twarz. Konsystencja jest w porządku. Zbyt gęsta osadzałaby się pod oczami, natomiast zbyt płynna zapewne nie kryłaby tak samo. Nie ma super efektu, jeśli chodzi o zarumienione policzki, gdyż momentami naczynka się uwidaczniają, ale nie ma cudów. Nie da się ich porządnie zakamuflować. najbardziej polecałabym go do cieni wokół oczy i mniejszych przebarwień.
Szukałam go ostatnio w drogerii i faktycznie nie mogłam znaleźć. Prawdopodobnie został wycofany lub zastąpiony innym. Kupiłam niedawno podobny o nazwie True Illusion, licząc że bedzie równie dobry, ale niestety jest gorszy, nie kryje dobrze,jest zbyt płynny.

Używam tego produktu od: ok. 1 roku

Korketora używam już od dłuższego czasu. Chciaż osoatnio zdradziłam go na rzecz Touche Magic, co wcale nie było dobrym pomysłem. Everfresh dobrze kryje cienie pod oczami i rozszerzone naczynka. Jest też bardzo wydajny. Minusem jest słaba paleta kolorów. Niestety z zatrwożeniem czytam, że już go wycofali ze sprzedaży?!?

Używam tego produktu od: 3 lata

Przeciętny

Oceniłam ten korektor na przeciętny ponieważ ma tyle samo zalet co wad:
- tylko dwa kolory do wyboru, najjaśniejszy wariant był dla mnie odrobinkę za ciemny
- niedokładnie pokrywał zmiany trądzikowe i cienie pod oczami
- nietrwały
+ idealny pod oczy dzięki lekkiej konsystencji
+ opakowanie ułatwiające aplikację
+ kolory do wyboru były bardzo naturalne.