AA, Cera Wrażliwa, Krem nawilżający z alantoiną i witaminą E (stara wersja)

AA, Cera Wrażliwa, Krem nawilżający z alantoiną i witaminą E (stara wersja)

Delikatny krem o lekkiej konsystencji ma działanie nawilżające i ochronne. Zastosowana w preparacie alanoina łagodzi podrażnienia. Witamina E opóźnia procesy starzenia sie skóry, chroni komórki przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników. D-pantenol (prowitamina B5) hamuje utratę wody przez skórę i zwiększa jej elastyczność. Krem stanowi idealny podkład pod makijaż.

bardzo dobry:)

Mam cerę suchą i wrażliwą, skłonną do podrażnień. Ten krem doskonale ją nawilża, sprawia, że jest miękka i nie łuszczy się. Nie pachnie, a kremy o intensywnym zapachu często podrażniają moją skórę. Łagodzi podrażnienia, chroni przed słońcem i ma delikatną konsystencję. Jest to jeden z niewielu kremów, których w ogóle mogę używać, nie powoduje zaczerwienień ani wyprysków.

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo ;)

Nie zrobi krzywdy

Ja mam cere mieszana ze sklonnoscia do przesuszania, do wypryskow i do tego wrazliwa. Po kazdej probie stosowania jakiegos kremu wracam do aa gdyz tylko on jest w stanie zregenerowac moja skore. Na noc jest super. Gdy wstaję rano moja skora jest nawilzona i zregenerowana. Pod niektore podklady się nie nadaje bo pozostawia tlustawy film, ale pod loreal infalible lub vichy jedwabisty to jest ok.

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

Nie dla mnie

Mam wrażliwą cerę, więc zdecydowałam się właśnie na ten produkt, niestety nie sprostał on moim oczekiwaniom.

Plusy:
-przyjemny zapach
-ładne opakowanie
-przystępna cena

Minusy:
-konsystencja (krem jest bardzo tłusty, przez co długo się wchłania)
-skóra na twarzy piecze podczas stosowania (próbowałam kilka razy i zawsze to samo)
-niedostatecznie nawilża

Krem stosuje do stóp i całkiem dobrze się sprawdza, ale bynajmniej nie tym się kierowałam, kupując kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwzego

Jak dla mnie bardzo dobry krem

Polubiłam ten krem, rzeczywiście dobrze nawilża, łagodzi pozdrażnienia. Ładnie pachnie, konsystencja też mi odpowiada. Co tu więcej pisać. Dobry kosmetyk po prostu.Ładny słoiczek, w łazience ładnie się prezentuje :) Daje mocną 4.

Używam tego produktu od:żużyłam jakieś 3/4 bo troszkę mi się wylało :(

Dla wrażliwej cery idealny :)

Świetnie sprawdził się gdy miałam silnie podrażnioną skórę na twarzy, że nawet nivea palił moją twarz o.O a ten kremik idealnie przywrócił stan cery i nie podrażnił.

Ale nie widziałam już go od dawna w sklepach.

Ilość zużytych opakowań: dużo ;P

jestem bardzo zadowolona

Poszukiwałam kremu,który:
a.) nie uczuli mnie;
b.) nie zapcha porów (mam cerę mieszana z dużą skłonnością do zapychania...);
c.) mocno odżywi i nawilży łuszczącą się skórę na policzkach i szyi (efekty kuracji maścią przeciwtrądzikową...);
d.) będzie nadawał się pod poranny makijaż, tak, żeby
> mocno nawilżył wysuszoną z rana skórę;
> nie musieć czekać 15 min na wchłonięcie się kremu;
> twarz nie świeciła się po nim, jak po oliwce Hippa :D - oczekiwałam lekkiego połysku, "zdrowego" połysku na skórze, zwłaszcza że używam podkładu - musu Essence, który dosyć mocno matuje i podsusza skórę.

Co do zapychania porów- przeszukałam Biochemię i doczytałam się, że praktycznie każdego coś innego może "zapchać". Zaryzykowałam z tym kremem.

Wnioski:
PLUSY:
+ bezzapachowy;
+ nie uczulił mnie;
+ porządne opakowanie;
+ mocno odżywia i nawilża;
+ wygładza skórę;
+ nie zapchał mi porów;
+ nadaje się pod makijaż (po 3-5 min nakładam spokojnie podkład;
+ cena niewygórowana za powyższe zalety :)
Minusy:
- hmmm myślę, że nie jest to do końca krem wyłącznie nawilżający, raczej odżywczo- nawilżający, lekko natłuszczający. Wolniej się wchłania niż moje wcześniejsze kremy typowo nawilżające.
Minusem jest tu lekkie przekłamanie na opakowaniu, ale pomimo to i tak nie żałuję, że go kupiłam, gdyż spełnia moje wszystkie potrzeby.Używam tego produktu od: 2 tygodni

jestem zadowolona

jestem naprawde zadowolona.
Plusów jest dużo:
-rzeczywiście nawilża
-nie ma łuszczenia się skóry(jzu przy 2 dniu stosowania)
- ładnie sie rozsmarowuje
- delikatnie pachnie
-ladnie sie wchłania
- wcale nie jest tłusty
-super pod podkład

przez 2 sekundy buzia piecze ale zaraz to ustepuje i jest super.
Polecam, także do cery trądzikowej, przesuszonej

Używam tego produktu od:3 dni
Ilość zużytych opakowań:zaczete 1

badziew

ostatnio testowałam na sobie różne kremy i ten zaliczam do przereklamowanych. cała ta firma AA się w moim, fakt - dość ekstremalnym przypadku nie sprawdza. a sam krem nie dość, że powoduje pieczenie, to odniosłam wrażenie, że jeszcze bardziej ZŁUSZCZYŁ moją biedną skórę!!!
naiwnie stosowałam go co jakieś pół godziny wierząc że tak ma być, ale w końcu odłożyłam i więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: niecałego miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 (niecałe)

Dla mnie extra!!

Skórę miałam suchą jak wiór i do tego bardzo podrażnioną, kiedy zaczęłam stosować ten krem moje kłopoty minęły :))) buzia jest gładka, nawilżona i nie ma śladu po zaczerwienieniach, na pewno kupie ponownie :)

nie dla każdego rodzaju cery!

rzeczywiście krem nie jest do każdego rodzaju cery, mam mieszaną i smarowałam nim tylko suche miejsca ma mojej twarzy i tylko na noc, po tym jak się przekonałam, że na mróz krem nawilżający sie nie nadaje (bardzo przez to zniszczyłam sobie cerę)

Ilość zużytych opakowań: 1/4

za tłusty

przede wszystkim:

- tłusta konsystencja
- brak zapachu :P
- przeterminował się :D
- zostawia tłustą nieprzyjemną warstwę na skórze
- nie zauważyłam poprawy wyglądu mojej skóry po
zastosowaniu go.

NIE POLECAM

Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

zbyt tłusty

Kupiłam ten krem myśląc że jest nawilżający, tak naprawdę jest to krem półtłusty jak dla mnie a mam cerę mieszaną. Żeby go skończyć używałam go na noc ponieważ na dzień jest zbyt ciężki.
Już go więcej nie kupię, może dla osób z cerą normalną albo suchą będzie odpowiedni ale dla osób z cerą mieszaną lub tłustą może okazać się za tłusty, tylko dlaczego jest napisane do każdego rodzaju cery??