Bebe (Young Care), Lippenpflege Zartrose (Pomadka pielęgnacyjna do ust `Różana` (stara wersja))

Pojemność 4,9 g

Bezbarwna szminka do codziennej pielęgnacji dająca efekt miękkich i gładkich ust. Zawiera witaminę E, która pomaga w utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia ust i chroni je przed nadmiernym działaniem słońca i wysuszeniem oraz neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Filtry ochronne zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

całkiem w porządku, choć jest mnóstwo lepszych

podstawowe funkcje takie jak lekkie nawilżenie spierzchniętych ust pomadka spełnia. Jednak poza tą funkcję niewiele ma jeszcze zalet. Uczucie nawilżenia nie pozostaje z nami na długo, usta są tłuste, ale szybko wysychają. Obie pomadki z tej serii po około 2 tygodniach regularnego stosowania połamały mi się w połowie
W podobnej cenie znajdziemy pomadki nawilżające od nivea czy w cenie niższej isana (marka rossmann), które dają dużo lepsze i pewniejsze efekty

NAJLEPSZA

Przetestowałam chyba większość pomadek ochronnych na rynku. Ta została moją ulubioną i najlepszą. Jej największą zaletą jest trwałość. Baaaardzo długo pozostaje na ustach, dzięki czemu jest też wydajna. Cudownie nawilża, a usta pozostają mięciutkie. Dodatkowo kocham jej zapach i smak;) Po prostu ją uwielbiam!

Najlepsza!

Używam tej pomadki od kilku lat, zawsze jest obecna w mojej torebce. Mam bardzo suche usta, które szybko pękają, zwłaszcza w okresie jesienno - zimowym.
Pomadkę mam zawsze pod ręką i używam jej kilka razy dziennie.
Delikatnie pachnie różami, ale nie jest to natrętny zapach, po użyciu pomadki nie jest wyczuwalny.
Pomadka nadaje ustom delikatny, różowy odcień. Jest miękka i komfortowo się nią posługuje.
Wygładza i nawilża usta, jej działanie nie jest tylko powierzchowne.
Używam jej solo jak również jako bazę pod kolorową pomadkę, nie wpływa negatywnie na trwałość szminek itp.

Świetnie nawilża i pielęgnuje usta

Fajna pomadka do ust. Nadaje ustom miękkość, ma delikatny różany zapach, wydajna. Cena jest przystępna dla każdego. Pięknie odżywia i nawilża usta dając delikatny zapach.

Bardzo fajna pomadka ochronna do ust o przepięknym zapachu i kremowej konsystencji. Doskonale nawilża, usta po dłuższym stosowaniu stają się miękkie. Cena również jak najbardziej na plus :)

Pierwsza "szminka" w moim życiu, do dziś ze mną.

Tak jak w tytule, kiedy byłam mała, udawałam, że jest to moja szminka i ciągle jej używałam. Ten zapach jest tak szczególnie piękny, że go zapamiętałam. I jak znowu ją spotkałam w sklepie do powróciła u mnie do łask. Doskonale spełnia funkcję pomadki ochronnej, nawilża, dodaje ustom delikatności, bardzo szybko działa i wygładza usta. Do tego ten piękny zapach i delikatny różowy kolor. Do tej pory nie znalazłam lepszej pomadki ochronnej! Zawsze mam ją pod ręką

Przydatna

Świetnie się sprawdza w pielęgnacji i nawilżaniu ust. Fajnie się rozprowadza i chociaż po aplikacji trochę czuć warstwę na ustach to nie jest to uciążliwe. Nie zauważyłam by pozostawała różowy kolor, chociażby delikatny jak podano w opisie, na który jednak liczyłam. Usta natomiast ślicznie się błyszczą. Pomadka dobrze chroni i nadaje miękkości. Chętnie po nią sięgam.

TAK Pomadka dobrze działa

Pomadka dobrze nawilża usta, nadaje im także blask. Nie pozostawia koloru, jedynie błyszczenie się. Ma średni zapach. Wydajna. Cena adekwatna do działania. Polecam jeśli ma ktoś popękane usta.

Bardzo ją lubię!

Ta pomadka w liceum towarzyszyła mi bardzo często, ale jak to w życiu bywa, przyszły inne i o tej zapomniałam, jednak znalazłam ją w jednym z zestawów prezentowych i tak miłość narodziła się na nowo :)

Zapakowana jest standardowo jak na pomadkę, znaczy gruby plastik. Skuwka nie spada i nie zsuwa się, dobrze chroni balsam przed spotkaniem z innymi rzeczami w kieszeni ;)

Pomadka ma delikatny zapach, ale nie nazwałabym tego różą, jest przyjemnie słodka i jakby waniliowa.

Konsystencja jest zbita, ale pod wpływem ciepła ust idealnie się na nich rozprowadza. Ma delikatny różowy kolor, który nie oddaje barwy, ale ładnie podkreśla i nabłyszcza usta.

Nie jest to pomadka, która zamienia suche i spierzchnięte usta w mięciutkie i gładkie, ale jest to typowo pielęgnująco-ochronna, która sprawdza się świetnie do używania codziennie. Delikatnie nawilża, odżywia i po prostu pielęgnuje nasze usta, a do tego chroni je przed słońcem, wiatrem i mrozem, nie ma szans by w trakcie jej regularnego używania coś się nam zadziało w te usta, ale gdy się zadzieje, to ich nie uratuje. Ona ma pielęgnować i chronić, a nie naprawiać, więc robi dokładnie to co powinna i wychodzi jej to świetnie!

W swoim życiu miałam tą pomadkę nie wiem ile razy i ani razu mnie nie zawiodła, teraz wykończyłam kolejną i zdecydowanie nie ostatnią. Jest idealna do kieszeni i smarowania się co jakiś czas, zdecydowanie polecam!

Dobra na codzień

Pomadka dobrze nawilża usta, nadaje im także blask.
Jednak zapach mnie zawiódł, liczyłam na inny. Jest ok, ale bez efektu wow. Robi to, co większość pomadek ochronnych.
ZALETY
Nawilża
Dostępność
Cena
WADY
Zapach
Nie sprawdza się przy bardzo spierzchniętych ustach

Dobra dla codziennej pielęgnacji

U mnie zaczął się już sezon przeziębienia, który wiążę się oczywiście z suchymi, spierzchniętymi ustami. Do tego silne, mroźne wiatry robią swoje. Pomadka pielęgnująca jest obowiązkowe w mojej torebce.

Opakowanie ma cudowny, dziewczęcy różowy kolor. Jest solidnie wykonane, nigdy jeszcze samoistnie nie otworzył mi się w torebce. Jest to typowy sztyft, który się nie zacina i chodzi lekko w czasie ,,wykręcania".
Ma lekki, subtelny zapach wyczuwalny tylko początkowo na ustach.

Pomadka ładnie się rozprowadza. Jak dla mnie troszkę za bardzo się ,,świeci". Jednak tak szybko się nie zjada, przez co dłużej pozostaje na naszych ustach, a tym samym lepiej spełnia swoją funkcję. Na szczęście nie pozostawia lepkiej warstwy. Nic się nie klei, a tym samym nie denerwuje mnie.

Efekt pielęgnacyjni jest bardziej zapobiegawczy. Lekko nawilża usta i niweluje uczucie spierzchnięcia. Niestety przy mocniejszych problemach wypada średnio. Nadaje miękkości ustom, przez co wyglądają znacznie lepiej.
Ja osobiście preferuje ją bardziej jako bazę. Nie ,,gryzie się z innymi produktami i zapobiega nadmiernemu przesuszeniu.

Pomadka jest szeroko dostępna, a jej cena jest korzystna. Nie zagwarantuje nam super ochrony, jednak sprawdzi się świetnie w codziennej pielęgnacji.

Fajny produkt

Pomadka ma ładne różowe opakowanie. Ładnie pachnie, jest przyjemna na ustach i je nawilża. Dodatkowo daje lekki kolor i błysk. Jak za tą cenę myślę, że jest warta uwagi.