Dermika, Bibułki matujące Mat-B, Dermika

Dermika, Bibułki matujące Mat-B, Dermika

Przeznaczone do usuwania świecącej warstwy sebum i potu występującej na twarzy często w okolicy nosa,czoła i brody. Można stosować dowolną ilość razy w ciągu dnia.

nie polecam

Za tą cenę spodziewałam sie lepszego produktu,bibułki mało wydajne-do zmatowienia musiałam użyć co najmniej dwóch chusteczek na raz,łatwo je podrzeć.

Używam tego produktu od:używałam rok temu

fatalne

spodziewalam sie czegos duuuzo lepszego za taka cene. totalna klapa. nietrwale, rwa sie, sa zdecydowanie za cienkie, opakowanie duze, nieporeczne, bibulki spelniaja swoja funkcje-matuja, ale malo wydajne i dosyc drogie. na pewno nie kupie ponownie.

Używam tego produktu od:2mcy

Bibułki beznadziejne

Kupiłam je w drodze na ważne spotkanie, bo po drodze nie bylo sephory, w której zawsze kupuję bibulki matujące tejże firmy. I...porażka, takie duże a musiałam zuyżywać dwie żeby zmatowić buzię. Każda przy używaniu targała się jakbym nie wiem co nią robila, a przeciez delikatnie przykładałam do twarzy żeby nie naruszyć makeupu i efekt zmatowienia ceeeeniuuutki. beznadziejne bibulki

Używałam tego produktu przez ok. 2 tygodnie

niewydajne i słabo wytrzymałe

Kupiłam te bibułki na promocji za niecałe 30pln,gdybym zapłaciła za nie więcej byłabym zła na siebie.Niby spełniają swoje zadanie,bo jednak pochłaniaja sebum ,widać to od razu,ale bibułki te są dużych rozmiarów,a jednak nie są wydajne przy mojej tłustej cerze.Szybko się targają,to mnie bardzo denerwuje.Nie zauważyłam żeby miały jakieś dodatkowe substancje matujące.Zdecydowanie bardziej byłam zadowolona z bibułek Sephory i Johnsona (tych neistety już od długiego czasu nie znajduje w drogeriach).

Mało wydajne

Matują wystarczająco, jednak sa mało trwałe i mało ekonomiczne. Potrzebne sa minimum 3 bibułki na jedno użycie. Rwą się - to rodzaj cienkiej bubułki. Nie zawieraja zadnego dodatkowego absorbentu, w posatci pudru matujacego.
Prawdopodobnie do nich wróce, bo sa ogolnie dostępne.

Używam tego produktu od: nieregularnie

Kieepskie straszliwie.

Chyba najgorsze jakie miałam. Rwą się niesamowicie, słabiutko matują i na krótko, jest ich mega mało, są niewydajne. Same minusy. Nic więcej nie da się o nich napisać. Już chyba każde bedą lepsze. Nie polecam.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

nieporozumienie

Rwą się przy używaniu. Są duże, a potrzebuję dwóch żeby zmatowić buzię. Kiepsko zbierają sebum. Matowią na zdecydowanie zbyt krótko.
Beznadziejna jakość i wydajność. Sephorowe bibułki podobne cenowo są niebo lepsze.

Używam tego produktu od: raz kupiłam
Ilość zużytych opakowań: 1 i nigdy więcej

kiepskie!!!

Mam duze kłopoty z błyszczeniem sie twarzy w lecie ,więc postanowiłam kupic sobie bibułki matujące. Wybrałam Dermike bo wiem, że kosmetyki tej firmy sa naprawde dobre. Ale bibułki niestety im nie wyszły. Po pierwsze strasznie sie rwą, nie matują, musialam zuzyc przynakmniej 2 na twarz a i tak nie pomagały. Reasumując: drogie, nietrwałe i nie skuteczne!!!

Używam tego produktu od:miesiąca

Takie sobie...

Mam problemy z strefa T, dlatego postanowilam wyposażyć sie w ten niezbedny produkt.
1.Opakowanie-hmmm, jest dość duze nie mieści sie w poftfelu, a ten akurat zawsze mam przy sobie, w dodatku cieżko wybrać dokładnie jedną bibułkę, troche to wszystko niepraktyczne.
2.Trwałośc, ja równiez jak poprzedniczki zauważyłam ża bibulki lubia sie przedzierać.
3.Faktura- tu musze przyznać że nie są szorstkie ale takie mieciutki i delikatne w dotyku.
4.Działanie- nie moge powiedzieć że nie spełniaja swojego zadania, ale jak dla mnie za mało wydajne czasami musze uzyc dwóch naraz, nie rozmazuja makijazu nie robia białych plan, ale mi sie coś w nich nie podoba nieprzyjemnie sie ich uzywa...hmm
5.cena-uważam że zbyt duża na taką ilosć a juz przedewszystkim wydajność.

Podsumowując bibulki spełniaja swoje zadanie ale nic poza tym, ja jednak za taką cene oczekuje czegos więcej przede wszystkim większej wydajności, ale najpierw przetestuje inne.
Oceniam je na *** ale tylko dlatego że nie mam porównania, normalnie dałabym im **.

Używam tego produktu od:3-4 m-s

mogą być ale są lepsze

Miałam już bibułki matujące Sephora i te Dermiki uważam za gorsze od tamtych.Przede wszystkim drą się strasznie.Po użyciu sebum znika ale nie na długo.Są duże, w torebce wolę nosić coś mniejszego i bardziej poręcznego.Cena i ilość sztuk porównywalna do Sephory,ale jakość niestety słabsza.

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:nadal 1

Słabizna

Dermika się tu nie popisała. I to na całej linii. Zawodzą i bibułki, i opakowanie.

Bibułki są przeraźliwie cienkie i nietrwałe, niemiłosiernie się rwą. Jedna sztuka - mimo że duża - absolutnie nie wystarcza na zmatowienie całej twarzy.

A już opakowanie to kompletna klapa. Przede wszystkim za duże i wyjątkowo, unikalnie wręcz, nieporęczne. Nie sposób wyjąć wygodnie jednej bibułki, zawsze wyłazi kilka, czesto się przy tym rozsypując. Tekturka opakowania jest kiepskiej trwałości i szybko zaczyna wygladać jak śmieć.

Bubelek, duga gwiazdka za to że jednak matują. Ale jakość absolutnie nie usprawiedliwia ceny.

Używam tego produktu od: dawno temu zużyłam jedno
Ilość zużytych opakowań: jw.

Dobre

Hmmm , ciężko mi oceniać te bibułki , bo produktów z innych firm nie używałam . Moim skromnym zdaniem sprwadzają się .Używam bardzo sporadycznie . Zawsze po użyciu chusteczek dodatkowo pudruję twarz .

Używam tego produktu od:ponad rok