BaByliss, Lokówka do włosów `Curl Secret`

BaByliss, Lokówka do włosów `Curl Secret`

Kategoria

`Curl Secret` to pierwsza na świecie automatyczna lokówka, która pozwala zapomnieć o żmudnym nawijaniu pojedynczych pasm włosów na rozgrzana końcówkę lokówki i długim czasie oczekiwania na właściwy skręt loków.
`Curl Secret` automatycznie wciąga pojedynczy kosmyk włosów, owija go wokół okrągłych ceramicznych elementów grzejnych i po kilku sekundach uwalnia w formie pięknie skręconego loka, po uprzednim sygnale dźwiękowym. Stylizacja odbywa się sprawnie i bez ryzyka zniszczenia włosów.
Dzięki opcji zmiany czasu nagrzewania włosów oraz regulacji temperatury, możliwa jest zmiana wyglądu loków - odelikatnych fal, poprzez sprężyste skręty, aż po mocno skręcone loki.

lokówki

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 4

Wygodna i prosta w obsłudze lokówka.

Lokówka jest bardzo lekka. Posiada trzy funkcje skręcania loków: fale, średnio skręcone loki i mocno skręcone loki. Szybko się nagrzewa i posiada sygnał dźwiękowy, który informuje (odpowiednią ilością sygnałów) kiedy wybrany przez nas rodzaj skrętu jest już gotowy (wszystko trwa kilka sekund).

Plusy:

+ lekkość i poręczność urządzenia
+ szybkie nagrzewanie się
+ szybkość działania (skręcenie pojedynczego pasma trwa kilka sekund)
+ wybór temperatury i rodzaju skrętu
+ łatwość obsługi (lokówka sygnałem dźwiękowym informuje kiedy koniec skręcania pasma)

Minusy:

- przy wyborze opcji "fale" efekt jest naprawdę bardzo delikatny i słabo zauważalny
- po skręceniu włosów należy je mocno utrwalić produktem do stylizacji, gdyż przy długich i ciężkich włosach loki są dość nietrwałe
-wysoka cena

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Genialna!!!

Lokówka jest po prostu genialna! Po raz pierwszy w życiu sama wyczarowałam na swojej głowie przecudne loczki, które - niczym nieutrwalone - trzymały się także następnego dnia! A zajęło mi to kwadrans - za pierwszym razem (później już nawet krócej, bo doszłam do wprawy). Mam włosy proste jak druty i do tej pory, kiedy chciałam mieć loki, biegałam do fryzjerki, bo domowe sposoby na mnie nie działały - wychodziło mi zwykle kilka fal, które po paru godzinach zmieniały sie w tłustawe strączki. Zakochałam się w BaByliss!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie użytkowania :)