Schwarzkopf 3 Weather Taft, Perfect Flex, Lakier z płynną elastyną elastyczne supermocne utrwalenie

Supermocne utrwalenie do 24 godzin. Pomaga chronić włosy przed wysuszeniem i nie obciąża ich. 100% kontrola i doskonała elastyczność stylizacji bez sklejania włosów.

Schwarzkopf 3 Weather Taft, Perfect Flex,

Świetny lakier, dla mnie jeden z lepszych lakierów na rynku z tego powodu, że nie skleja cienkich delikatnych włosów w nieestetyczne strąki, nie przesusza włosów, ma bardzo przyjemny zapach, sprawdza się o każdej porze roku, zarówno zima -15 a także latem +30.

bardzo ładny zapach

Po dłuższej przerwie wróciłam do lakierów marki Taft i póki co jestem zadowolona. Lakieru do włosów używam sporadycznie, przy większych wyjściach czy okazjach.

Wad o dziwo żadnych nie widzę.

Zalety:
-nie skleja włosów
-nie przesusza włosa ani skóry głowy
-w dobrej cenie, zwłaszcza w promocjach
-wydajny
-porządnie wykonany atomizer, rozpyla równomiernie
-bardzo ładny zapach, aż jestem w szoku, nigdy bym nie powiedziała, że to zapach lakieru
-utrwala dobrze i na długo

Naprawdę porządny lakier.

Używałam już chyba wszystkich lakierów Taft, mam grono ulubieńców i ten lakier zdecydowanie do nich należy.

PLUSY:
+opakowanie, zdecydowana zaleta wszystkich lakierów Taft, porządne, praktyczne, lekkie, atomizer rozpyla produkt delikatną mgiełką, nie zacina się,
+przyjemny zapach, lekki i kobiecy, bez 'lakierowej' nuty
+wydajny
+niedrogi
+nie wysusza skóry głowy ani włosów
+rzeczywiście utrwala, włosy pozostają sprężyste, loki są zdefiniowane, nie ma efektu hełmu. Nawet podczas silnego wiatru, deszczu czy śnieżycy moje włosy wyglądały jak tuż po ułożeniu fryzury. Niewidzialne utrwalenie - czyli jednak się da!

MINUSY:
-BRAK!

Nie mam nic do zarzucenia temu lakierowi, utrwala jak należy, nie działa destrukcyjnie na rozjaśniane włosy, nie skleja, nie pozostawia białego nalotu, łatwo go wyczesać. Świetny produkt!

Co tu dużo mówić i rozpisywać się - bardzo dobry lakier.

Utrwalenie w moim przypadku było faktycznie bardzo mocne bez żadnego sklejania. Na pewno nie uświadczymy przy używaniu tego produktu efektu hełmu na głowie. Używałam ten lakier na bieżąco w jesienno-zimowej atmosferze, kiedy jest mocny wiatr, który potrafi wszystko zrujnować. Z natury mam cienkie włosy i wystarczy lekki podmuch, żeby wszystko fruwało we wszystkie strony świata, a potem odstają w rożne strony i nie jestem w stanie przywołać ich do porządku bez użycia wody. Ten produkt pomógł mi ujarzmić grzywkę, dzięki czemu wyglądała zawsze perfekcyjnie - tak jakbym dopiero co opuściła łazienkę. Nawet jak zawiał silniejszy wiatr to i tak wszystko wracało na swoje miejsce - czyżby magia tego elastycznego efektu? Potem jak rozczesywałam włosy to miałam pewność, że nic nie odstaje, a przygładzanie wodą jest zbędne. Dodatkowym atutem jest to, że zapach jest bardzo ładny i umila użytkowanie. Wydajność w moim przypadku wypadła bardzo dobrze, ale też.. no ile można na grzywkę użyć, żeby efekt był naturalny? Na pewno mało. Cena jest w porządku, a z dostępnością nie ma najmniejszego problemu.

Utrzymuje w ryzach, nie skleja, nie tworzy hełmu.. tyle wystarczy. Kolejny lakier, który mnie nie zawiódł.

Słabizna

Mam włosy podatne na wilgoć, szukałam lakieru który utrzyma moje włosy w ryzach i nie obciąży ich
-utrwalenie marne, fryzura się nie trzyma, włosy uciekają z ułożenia
-nieprzyjemny zapach
-nie skleja włosów
-włosy są po nich matowe i szorstkie

Rewelacyjny

Uwielbiam ten lakier. Rzadko kiedy się zdarza, by lakier do włosów tak pięknie pachniał. W dodatku doskonale utrwala fryzurę ( na bardzo długo), nie skleja mocno włosów. Kupiłam go na wyprzedaży za niecałe 3 zł. Jak za darmo :) Jestem tak zadowolona, że z pewnością jeszcze nie raz go kupię, jeśli go nie wycofają. Polecam! Najlepszy!