Avon, Color Trend, Fresh Face Oil-free Foundation (Odświeżony podkład do twarzy) (stara wersja)

Przeznaczony jest do cery tłustej i mieszanej. Jest bardzo lekki i stapia się z kolorem skóry. Tuszuje drobne niedoskonałości. Delikatnie ściąga i idealnie matuje cerę na kilka godzin. Nie zatyka porów. Dobrze się rozprowadza. Posiada bardzo ciekawe opakowanie, w sam raz dla nastoletniej dziewczyny.

najgorszy

Już nigdy więcej tego podkładu nie kupie. Pieniądze rzucone w błoto!

MINUSY:
chemiczny zapach
podkład pozostawia plamy
ciężko się rozprowadza
efekt maski- chodziaż kolor był zbliżony do mojego odcienia skóry

PLUSY:
brak

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Ja jestem na tak! ;)

Kupuję regularnie i nie mam nic przeciwko.

Plusy:
-cena,
-ivory beige- idealny kolor dla jasnej cery,
-wydajny,
-przystosowuje się do kolory skóry,
-wyrównuje kolor twarzy,
-matuje,

Minusy:
-kryje jedynie małe niedoskonałości,
-przy nieuważnym nakładaniu powstają smugi,
-trochę wysusza skórę, wiec przed nałożeniem warto nałożyć też balsam ,

Ilość zużytych opakowań: 4, 30 ml

Nie polecam

O ile dobrze pamiętam był to mój pierwszy podkład w całej mojej makijażowej karierze, a kupiłam go tylko dlatego, że był tani, a sąsiadka konsultantką Avon. Pomimo, że używałam go kilka lat temu, to ten nieudany produkt doskonale pamiętam.

Wizualnie tubka zgrabna, mała, czarna, prosta i przyjemna dla oka. Największym, i chyba jedynym, plusem jest cena podkładu.

A teraz przejdźmy do krytyki. Gdy tylko nałożyłam podkład na twarz poczułam bardzo chemiczny, odpychający zapach. najgorsze było to, że utrzymywał się jeszcze jakis czas.

Ciężko się go rozprowadzało: pozostawiał smugi i chętnie zbierał się przy brwiach w ogromnych ilosciach. Fluid powodował straszne swiecenie się twarzy. Kolejna sprawa, nie utrzymywał się długo i pozostawiał ciemniejsze placki - wyglądałam jakbym była brudna. Nie pamiętam, który odcień miałam, ale wydawał mi się taki pomarańczowy, bardzo nienaturalny i nałożony w większej ilosci wyglądał poprostu sztucznie. Poza tym cały czas czułam, że mam go na twarzy.

Nie pamiętam, czy powodował u mnie nowe krostki, albo uczulenie. Nie używałam go długo, zaledwie kilka razy, bo ten produkt do użycia się poprostu nie nadaje. Nie zużyłam całej tubki: najpierw trafiła na długi czas na półkę, a w konsekwencj do kosza.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 5 lub 6 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Jeden z gorszych

Kupiłam go, ponieważ miał w swojej gamie kolorów coś dla bladziochów. Niestety, kolor okazał się za jasny i wyglądałam trochę jak trup. Ponadto podkład ciemnieje i po kilku godzinach miałam dziwny kolor na twarzy.

Plusy:

+jest lekki.

Minusy:
-nie stapia się z kolorem skóry ,
-nie tuszuje drobnych niedoskonałości,
-nie matuje,
-zapycha pory,
-robi smugi,
- wydajność.

masakra, nie polecam...

Dostałam go od mamy jako mój pierwszy podkład. JEST TRAGICZNY ! Zdecydowanie odradzam. Nigdy więcej go nie kupie, nawet za darmo bym go nie chciała.

plusy:
- chyba nie ma...

minusy:
- w ogólnie nie kryje
- wysusza
- schodzi po godzinie
- twarz jest cała pomarańczowa

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: 1,nawet nie skończone

Tandetny...

Jest to moj najgorszy podklad jaki kiedykolwiek uzyłam w swoim zyciu.

Jakis suchy , niby konsystencja plynna ale po nalozeniu moglam go odrywac w niektorych miejscach płatami.

Nie polecam .

plusy

brak..

minusy

*trudno sie naklada
*nie matuje
*odrywa sie od skory
*trzyma moze godzine

nigdy wiecej naprawde.

Używam tego produktu od: miesiac

beznadziejny

Po prostu jedna wielka tragedia po nałożeniu na twarz.Po tygodniu stosowania odłożyłam go bo aby stworzyć przyzwoity efekt trzeba sie namęczyć,jest to bardzo czasochłonne.
Plusy:
-cena
-kolor(mam najjaśniejszy i dobrze wtapia się ze skórą)
-nie ma efektu maski
-nie zapycha porów
Minusy:
-są smugi
-nie kryje
-trzeba długo go rozsmarowywać aby nie było widać smug

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

nigdy więcej

plusy:

*cena

minusy:

*kolorystyka
*wysuszał mi skórę
*konsystencja

Nie polecam osobom z cerą suchą. Za te pieniądze można zdecydowanie kupić coś lepszego.

Nie lubię

Osobiście używam go tylko do mieszania z jaśniejszym odcieniem normalnego podkładu w lecie, bo inaczej bym go nie zużyła.
Jak dla mnie beznadziejnie się nakłada - kiedy wezmę tylko trochę nie mogę go wetrzeć w skórę, z kolei większa ilość to przesada. Zatem nie podoba mi się konsystencja. Słabo kryje, słabo matuje. Lubię lekkie produkty, ale ten nie przypadł mi do gustu. Plus to opakowanie z niewygodną zakrętką.

Używam tego produktu od: usiłuję zużyć od roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Ujdzie, przynajmniej nie szkodzi

Mama kupiła mi go z myślą o mojej cerze trądzikowej. Nie mogę powiedzieć, że ten podkład to ostatnie badziewie, bo próbowałam gorszych. Rzeczywiście kiepsko matuje, krótko kryje. Jednak kiedy go używałam, wychodziłam z założenia, że lepszy rydz, niż nic. W moim przypadku przynajmniej nie zatkał porów i nie zaszkodził dodatkowo cerze.
Nie polecam, ale też nie odradzam, są lepsze, a ten przynajmniej nie zaszkodzi cerze (nie pogorszył stanu mojej).

Nie polecam

Od razu mówię: nie kupię po raz kolejny, ale ma też jakieś plusy.

+jest lekki
+łatwo się rozprowadza
+nadaje się dla młodych dziewczyn z nieskazitelną cerą

-zapycha pory
-robi smugi, trzeba go dobrze rozetrzeć
-nie kryje
-znika po 2-3 godzinach

Ja nie wiem co to jest

Nie wiem co to jest..w sumie czego się spodziewać po podkładzie za ok 10 zł, no ale inne, nawet w takich samych cenach kupione w sklepie są dużo lepsze. Ten robi warstwy, smugi, nie matuje, jest lejący, śmierdzi..nie polecam