Avon, Clearskin, Blemish Stick/Tinted (Korektor antybakteryjny) (stara wersja)

Avon, Clearskin, Blemish Stick/Tinted (Korektor antybakteryjny) (stara wersja)

Kupiłam ten kosmetyk w promocji i powiem szczerze jest bardzo dobry. Kryje "pryszcze" idealnie, a także pomaga je zwalczać, jak i zapobiega ich powstawaniu. Szkoda tylko że występuje w jednym odcieniu, dla mnie troche za ciemnym. Ale i tak polecam.

W porządku

Korektor pomógł mi w maskowaniu wyprysków, aczkolwiek jeśli zdarzyły się jakieś duże krostki, to nawet i on nie pomagał. Wysusza wypryski, dzięki czemu na pewno szybciej znikały z mojej twarzy, Miałam kilka takich sytuacji, że czułam, że wyskoczy mi krostka, wysmarowałam nim te miejsce.. i żadnej krostki już nie było! :) Na pewno wadą jest to, że korektor występuje tylko w jednym odcieniu.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Niezły

Korektor dobrze kryje niedooskonałości, wypryski. Jest dość ciężki, wiec pod lżejszym podkładem będzie widoczny. Czy działa antybakteryjnie? Nie zaognia napewno problemu, ale nie wysusza jakos rewelacyjnie.
Niezły.
W promocji cena ok. 9zł.

Używam tego produktu od: Kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

dobry

Dobry korektor. Wysusza wypryski (mnie zdazaja sie raz w miesiacu lub nawet rzadziej), kryje je. Nie podoba mi sie tylko zapach.Jest wydajny.Uzywam go co prawda rzadko, ale polecam.

Dobry.

Zalety:

- dobrze kryje

- pomaga nieco leczyć krostki (wysusza je)

- jest trwały

Wady:

- ciężko się rozprowadza

- kolor jest jednak trochę ciemny, więc nie nadaje się dla osób o jasnej cerze

Używam tego produktu od: kilka lat

OK

Długo leżał u mnie w kosmetyczce nie używany, bo
- trochę za ciemny kolor, ale teraz go odpowiednio rozmazuje i jest OK
- ciężko mi się aplikowało, wydawał się być jakiś twardy, teraz tak nie jest, więc może mi się wydawało?

Teraz używam, bo poprzedni mi się skończył i chcę zużyć ten zamiast eksperymentować z nowymi. Kryje, trzyma się długo, a czy leczy wypryski? Hmmm, no na pewno ich nie powiększa :D

Fajny :):

Korektor dobry, kryje wypryski ładnie kompunuje się z podkładem, ale czy leczy niedoskonałości? tego nie wiem więc i nie odczułam tego ale i tak godny polecenia :)

PS.Kolorek na + ale mógłby być trochę jaśniejszy :)

Jak dla mnie ideał :)

Używam tego produktu odkąd pamiętam i nie zamieniłabym go na żaden inny korektor. Wielki plus przede wszystkim za konsystencję dzięki czemu korektor długo utrzymuje się na skórze, kolor może i jest trochę ciemny ale używając go z podkładem jest ok:) Do tego jeszcze przystępna cena, ogółem polecam:)

Używam tego produktu od: ok.6 lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Masakra!

Czytając katalog sobie myślę, że coś z tego będzie. Nie dosyć, że kryje, to jeszcze zwalcza pryszcze. Ale to było tylko złudne marzenie...
Kolor beznadziejny, nałożę za mało to nie przykrywa nic, nałożę go za dużo to widać go za bardzo i nie jest to odcień kawowy, tylko robi się jakiś pomarańczowy coś takiego.
Nałoże na niego puder czy podklad zaraz schodzi.
A działanie antybakteryjne? Hehe... tylko tak pisze :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie pierwszego

tandeta i tyle !

Nie polecam nikomu !
Niedojże ,że jeden kolor (dla mnie za ciemny) to w ogóle nie kryje (w słońcu prześwituje porażka;\).
Nie wspominając już o jakim kolwiek działaniu antybakteryjnym ,bo myślałam ,że choć w tym się spisze.. A SKĄD !
Myliłam się pryszcz jak był tak był i zagoił się z takim samym czasem jak i bez niego wcześniej.
I w dodatku na moje nieszczęście jest wydajny ;(.

Nie był najgorszy

Nie był znowu taki najgorszy co prawda to mój pierwszy korektor więc wspominam dosyć miło...
Sczególnie że: działał antybakteryjnie,byl bardzo wydajny,wysuszał wypryski,zapach przyjemny. Niestety krył bardzo przeciętnie i kolor miał taki różowy nie zabardzo dopasowany do mojej cery,i opakowanie było okropne ten napis się zmywał przez co te niebieskie literki od napisu dostawały się do korektora co mnie strasznie denerwowało przy czym opakowanie wyglądało bardzo nieestetycznie. :/ Podsumowując można spróbować ! czemu nie? :)

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Świetny...:)

Tylko jeden minusik:
+ wydajny
+ nie podrażnia
+ wysusza wypryski
+ wygładza wyprysk
+ leczy...:)
(ogólnie usuwa wypryski)
- jeden kolor, który nie pasuje do mojego koloru skóry

Używam go tylko na noc, lecz po 2,3 użyciach wyprysk znika :)Używam tego produktu od: 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 :)

SUPER

Używam tego korektora już od kilku lat i nie zmienię na żaden inny :) Dobrze się aplikuje, nie pozostawia śladów, kryje niedoskonałości, maskuje worki pod oczami czy zaczerwienienia. Wydajny, cena rewelacyjna.

Używam tego produktu od: ok.5 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 12