Annayake, Precise Care for Oily Skin (Ochronna emulsja regulująco-nawilżająca dla cery przetłuszczającej się)

Emulsja o lekkiej, jedwabistej konsystencji przywraca skórze właściwe pH i wysoki poziom nawilżenia. Opatentowana przez Annayake formuła połączenia wit. A i E z liposomami stanowi barierę ochronną przed wolnymi rodnikami odpowiedzialnymi za starzenie się skóry. Biotechnologiczne połączenie biowitaminy B complex z cynkiem kontroluje wydzialnie sebum wygładzając i rozjaśniając skórę.

Cena: 240 zł / 50 ml

REWELACJA!

Jest to leciutka emulsja, która bardzo wyraźnie zmiejsza wydzielanie się sebum a jednocześnie nawilża skórę.
Zaleca się stosowanie na dzień oraz na noc razem z kompleksem ochronno-nawilżającym dla cery przetłuszczającej się (tonikiem) z tej samej serii, ponieważ podobno tylko razem dają dobre rezultaty.
Nie wiem, bo nie używałam osobno, ale używane w komplecie są po prostu nie do pobicia, o czym pisałam już kilka razy na forum.
Zaczęłam używać mając mocno przetłuszczającą się skórę z rozszerzonymi naczynkami i porami, którą musiałam codziennie traktować podkładem i pudrem nawet latem.
Już po tygodniu używania miałam cerę niemal nieskazitelną i pierwszy raz od wielu lat zaczęłam wychodzić z domu z buzią muśnietą tylko sypkim pudrem. :)
Niesamowite po prostu. :)
Ten zestaw to kosmetyki stworzone dokładnie dla mnie.
Buzia mniej się przetłuszcza, jest chyba bardziej "normalna" niż "mieszana", pory mniej widoczne i nawet naczynka wyglądają jakby się spłyciły czy obkurczyły - nie potrafię tegi nijak racjonalnie wytłumaczyć, ale po prostu wygląda to tak, jakbym dostała nową skórę. :)
Pozostałam wierna, bo nie wierzę, że istnieje na świecie coś lepszego. :D
A sama emulsja...
Ma przyjemny zapach, jest leciutka, błyskawicznie się wchłania, wygładza skórę, zmiękcza ją, świetnie matuje czy nawet reguluje, poprawia wygląd zmęczonej cery.