Avon, Anew Clinical, Micro-Exfoliant (Mikrodermabrazja w kremie)

Avon, Anew Clinical, Micro-Exfoliant (Mikrodermabrazja w kremie)

Domowa kuracja odnawiająca o wszystkich zaletach profesjonalnej mikrodermabrazji: mikrokryształki tlenku glinu ścierają stary naskórek mechanicznie, oczyszczają zatkane pory. Wygląd skóry poprawia się natychmiast - jest świeższa, gładsza, rozświetlona od wewnątrz, młodsza. Od razu:
- usuwa martwy naskórek odsłaniając jaśniejszą, świeżą skórę, wygładza skórę, spłyca drobne zmarszczki, poprawia przejrzystość skóry, rozświetla, ujednolica koloryt. Przy regularnym stosowaniu:
- głębsze zmarszczki wygładzają się, cofają się uszkodzenia spowodowane słońcem, wzmaga sie regeneracja skóry, znikają przebarwienia, wyrównuje się koloryt, poprawia się mikrokrążenie. Stosować 2-3 razy w tygodniu. Polecany od 35 roku życia.

OK.

używam go rzadko, raz na jakieś dwa tygodnie ( sama nie wiem dlaczego :-))) więc nie mogę powiedziec o spektakularnych efektach ale tak czy inaczej bardzo mi służy. zawsze po użyciu tego "peelingu" mam bardzo gładką cerę, pory są jakby mniejsze, cera jest wyraźnie rozświetlona. Wyjatkowo przeszkadza mi jego zapach ( ogólnie jestem bardzo odporna na zapachy i mało który mi przeszkadza ) ale ten zmniejsza komfort uzywania produktu w stopniu znacznym..... ;-)))))

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy

jaśniejsz, gładsza buzia

Jestem zwolennikiem wszelkich peelingów- ten jest naprawdę skuteczny, pod warunkiem,że stosuje si ę przynajmniej 2 razy w tygodniu. Buzia gładka, pory zamknięte, wszelkie krostki, zadrapania i inne uszkodzenia stają się niewidoczne. Rewelacja. ponadto wystarczy na kilka miesięcy.

Używam tego produktu od: 2
Ilość zużytych opakowań:

zwykły peeling

Kupiłam za 1 zł przy zakupie 2-stopniowego peelingu z tej samej serii. Muszę przyznać, że mikrodermabrazja to, to nie jest, ale jako peeling jest całkiem niezły.

Delikatne złuszcza, nie trzeba bardzo trzeć, żeby uzyskać efekt wygładzonej skóry. PRzy mocniejszym tarciu podrażnia. Jest wydajna.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

jest niezły ...:)

przy mojej przetłuszczającej się buźce spełnił swoje zadanie, traktowałam go bardziej jako peeling gruboziarnisty:) bardzo fajny peeling gruboziarnisty:))))dobrze oczyszcza cere,reguluje, a buźka robi się po każdym użyciu coraz gładsza:))) produkt beż żadnych specjalnych rewelacji, ale dla mniej wymagających, dla tych którzy sugerują się ceną a później jakością:)to w takim razie jest to jedno z fajniejszych pretaratów...(nie wiem czy tak moge pisać porównując z innymi kosmetykami, to jakiś czas temu znalazłam coś fajniejszego w porównywalnej cenie - mikrodermabrazja ERIS-wierna będe raczej jej;) )...tak czy inaczej polecam:)warto wypróbować:)prepeart AVON jest w porządku:)

Używam tego produktu od:zużyłam jakiś czas temu

jestem zadowolona

Peeling różni się od innych, których dotychczas używałam. Przede wszystkim drobinki ścierające są bardzo drobne ale jest ich tak dużo, że mam wrażenie, że masuję twarz drobniutkim papierem ściernym. Kosmetyk ma chemiczny zapach, ale na szczęście jest on lekki i nietrwały.
Efekt po peelingu jest naprawdę zachwycający - skóra gładka, koloryt wyrównany, odczuwalna delikatność. Jedyny minus to to, że skóra potem jest tak odtłuszczona i odwodniona, że czuć nieprzyjemne ściąganie. Niezbedna jest porcja solidnego nawilżenia zaraz po peelingu.
Używam tego produktu od: 2 mies

w porzadku

mam cere normalna, w stanie bardzo dobrym, zadnych przebarwien, porow, blizn itp wiec nie musze specjalnie modlic sie o jakies spektakularne dzialanie tego peelingu, jest bardzo ostry ale nie podraznia skory, szkoda ze nie pachnie, dobrze poleruje, rozjasnia cere, jest miekka i gladziutka, uzywam raz na tydzien i to mi wystarcza, jest bardzo wydajny

Używam tego produktu od:-

trochę zawiedziona

To ogólnie porządny peeling,ale ja spodziewałam się troche większych efektów niż takie jak po peelingu za kilka złotych. Cera jest wygładzona i trochę jaśniejsza czy bardziej świeża. Więc jak po każdym peelingu. A ja spodziewałam się nie tylko głebszego oczyszczenia zapchanych porów ale i zapobiegania kolejnym zanieczyszczeniom ( a używam tej mikrodermabrazji regularnie ponad 3 miesiące). Takiego efektu niestety nie widzę.
Ps. produkt drogi ale wydajny

Używam tego produktu od:ponad 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

najlepszy

Nie za bardzo ufam kosmetykom pielęgnacyjnym Avonu, wiec podeszlam do tego produktu z rezerwa.
Poczekalam, ze bedzie w promocji (50zl to wysoka cena, jak na peeling - bo mikrodermabrazja bym go nie nazwala) - przy kupnie dwustopniowego peelingu z kwasami, ten byl za 1zl.

Juz po pierwszym uzyciu bylam zachwycona (a musze przyznac, ze jestem od peelingow uzalezniona i przetestowalam juz wiele z nich - malo ktore odpowiadaja mojej tlustej, ale wrazliwej cerze).

PLUSY
-bardzo wydajny (wystarczy mala odrobinka - wielkosci orzecha laskowego by dokladnie oczyscic twarz)
-malenkie drobinki (swietnie oczyszcza, zluszcza i poleruje, nie podrazniajac)
-SWIETNY EFEKT - cera gladziutka jak u niemowlaka;-) zero suchych skorek, grudek itp
-mily w uzyciu dzieki kremowej konsystencji
-daje wrazenie doglebnego oczyszczenia

MINUSY
-odrobine wysusza skore, dlatego trzeba od razu zastosowac tresciwy krem
-drogi

Podsumowujac - nie jest moze idealny, ale najlepszy, jakiego uzywalam. Wystarczy uzyc 1-2 razy w tygodniu by miec gladka i piekna skore.
Używam tego produktu od:2 miesiace

świetny

Nie wiem, czy ten kosmetyk zasłużył na miano mikrodermabrazji, bo jest dosyć delikatny i łagodny, ale jako peeling jest doskonały. Wydaje mi się, że cechą domowej mikrodermabrazji powinno być, że jej działanie jest silniejsze, niż domowych mechanicznych peelingów, a słabsze od tych wykonywanych w gabinecie. Nie daję temu kosmetykowi pięciu gwiazdek, ponieważ jego działanie jest porównywalne do domowych peelingów, nie złuszcza mocniej. Jest to jednak świetny i chyba najlepszy peeling, jakiego dotychczas używałam. Bardzo lubię kremowe drobnoziarniste peelingi, używam ich dosyć często, zwykle rano do mycia twarzy. Ten kosmetyk właściwie jest nie tyle drobnoziarnistym kremowym peelingiem, co kremem złuszczającym. W kremowej bazie osadzone są kryształki glinu, muszą być niewiarygodnie drobne, bo aż trudno je wyczuć i ostre, ponieważ cała ta masa świetnie poleruje skórę. Dzięki niewielkim rozmiarom tych drobinek peeling pewnie powinien być dobrze tolerowane przez osoby o cerze naczynkowej i wrażliwej, na pewno nie zrani, nie zadrapie, ani nie powinien podrażniać, jednocześnie jest bardzo skuteczny jako złuszczacz. Szczerze polecam ten kosmetyk, sama chętnie do niego będę wracała, jeżeli będę miała taką możliwość.

Zastrzeżenie mam jeszcze do ceny tego kosmetyku, nie widzę żadnego uzasadnienia tak wysokiej ceny, poza tym oczywiście, że nazywa się "mikrodermabrazją", a mikrodermabrazje mają prawo kosztowąć ; ) Trochę to jest naciągana polityka, zwłaszcza że jest to nic innego, jak peeling, a kosztuje w promocji 50 zł - przesada!

Zainwestowane pieniądze

Preparat ten można oceniac jako peeling i jako zamiennik mikrodermabrazji.
Jako peeling niewielu znajdzie konkurentów. Wydajny i skuteczny. Malutkie drobinki dokładnie polerują twarz i ją fantastycznie oczyszczają.Bo taki powinien być prawdziwy peeling do twarzy. Te wszystkie gruboziarniste tylko masakrują twarz.
Jako zamiennik mikrodermabrazji nie do końca jestem przekonana. Na pewno 1 zabieg mikrodermabrazji nie równa się 1 użycie tego preparatu. Spojrzmy jednak prawdzie w oczy. Przy cenie mikrodermabrazji zrobienie sobie 4 zabiegów tym preparatem i poczekanie trochę na efekty jest dużo bardziej ekonomiczne.

Zapach trochę chemiczny i lekko piecze przy nakładaniu. Potem już nie. Ja go stosuje metodą zalecaną przy użyciu peelingu termorozgrzewającego Estee Lauder: najpierw ruchy pozime, później pionowe.

To jedynu peeling z wielu przez mnie stosowanych, który przekonuje mnie do zasadności uzywania tego rodzaju preparatów.

świetny peeling

No właśnie, to jest świetny peeling: super oczyszcza i wygładza. Zawiera malenkie, ale super ostre drobinki ścierajace, które delikatnie, acz zdecydowanie polerują twarz. Pory są oczyszczone i zwężone. Moja tłusta cera go uwielbia :)

obleci

Jest to bardzo dobry aczkolwiek delikatny peeling. Przyjemny w użyciu, wydajny. Nie daje jakichs spektakularnych efektów poza dokładnym oczyszczeniem wągrów, wygładzeniem skóry i rozpromienieniem jej. Skóra wygląda naprawdę ładnie po jego użyciu-jest taka promienna i lekko zaróżowiona -jakby dotleniona. Mam dopiero 22 lata ale używam go ostatnio dośc regularnie ponieważ zauważyłam że zmniejszył wydzielanie się sebum a wspomnę że mam tłustą cerę. Peeling działa na nia zbawiennie. Jest to drogi kosmetyk i tylko dlatego prawdopodobnie nie siegne juz po niego. ...