Sally Hansen, Nailgrowth Miracle (Preparat pobudzający wzrost paznokcia) (stara wersja)

Pojemność 13,3 ml

Białko sojowe nawilża płytkę paznokciową, wzmacniając, wydłużając i jednocześnia ją uelastyczniając. Keratyna pomaga zabezpieczyć paznokcie przed rozdwajaniem i pękaniem. Kolagen i zestaw witamin stymulują zdrowy i szybki wzrost paznokci. Wg producenta otrzymasz 30% dłuższe i piękniejsze paznokcie w 5 dni!!!

Bardzo dobra

Ladnie sie naklada. Mocno pachnie ale zapach nie jest tak mocny jak w innych odzywkach. Trzyma sie na paznokciach dosc dlugi czas, chociaz co drugi trzeba zmywac zeby nalozyc nowa warstwe bo tak nakazuje producent zeby paznokcie calkowicie jakby wchonely witaminy itp. zawarte w odzywce.Ma przezroczysty kolor. NAPRAWDE wzmacnia paznokcie. Chociaz troche droga ale warta swojej ceny i na dlugo starcza. Lepiej kupic cos drozszego i naprawde dobrego niz duzo odzywek tanich a bezskutecznych.

rozdwoił mi paznokcie

od jakiegoś czasu poszukiwałam odżywki do paznokci. skusiłam się na tę odżywkę po przeczytaniu recenzji na wizaz.pl. no cóż, bardzo się zawiodłam:
- nie zauważyłam szybszego wzrostu paznokci
- paznokcie stały się miękkie
- i najgorsze: zaczęły się rozdwajać!!!
nie kupię więcej, użyłam 1/3 opakowania i więcej już nie użyję.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

niezadowolona

Kupiłam tą odżywkę ze względu na zniszczone paznokcie po zdjęciu paznokci żelowych; chciałam aby szybko odrosła zdrowa płytka. Owszem zauważyłam odrobinę szybszy wzrost, ale sama odżywka nie zyskała u mnie plusów.
Po pierwsze nie wiem dlaczego, odżywka zapowietrza się na środku płytki, co po prostu uniemożliwia nakładanie kolejnych warstw. Po drugie szybko schodzi całymi płatami po wykonywaniu czynności w wodzie! A samo zmycie jej zmywaczem jest bardzo trudne, wydaje się jakby "spajała się" z paznokciem. Owszem, to powinien być dobry znak ale... Ale ta odżywka nic więcej nie robi, nie utwardza, nie wspomaga odbudowy płytki.
I na dodatek już kilka dni po otwarciu ślicznej buteleczki odżywka zgęstniała.
BUBEL :( Ciekawa jestem czy zapowietrza się na zdrowej płytce i czy nowsza wersja jest lepsza od tej. :(

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Microcell i Eveline lepsze

Gdybym nie znała spektakularnego działania odżywek Microcell i Eveline pewnie dałabym ze 4 gwiazdki. Bo ta odżywka jest ogólnie całkiem niezła - odczuwalnie wzmacnia paznokcie na przełomie mniej więcej miesiąca, sprawia, że się nie rozdwajają i szybciej rosną. Ale efekt po Microcell i Eveline jest, powiedzmy, 10 razy lepszy - paznokcie dosłownie grube, twarde i długie jak tipsy żelowe (co można sprawdzić w recenzjach). Fakt, że SH jest lżejsza, nie piecze przy nakładaniu i nie drażni nosa czy oczu, może odpowiadać osobom z wrażliwą płytką. Ja jednak takiej nie mam, więc zakupu nie powtórzę, bo efekt dla mnie jest za słaby.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

rewelacja!

Od dłuższego czasu rozdwajaly mi sie paznokcie. Byly w oplakanym stanie, naprawdę... Ciągle pokrywalam je kolorowymi lakierami, aby ukryc to jak wygladają a one sie coraz bardziej niszczyly - bledne kolo.

Kupilam to zlote cudenko i hura!
Mam teraz taak dlugie paznokcie ze aż za długie;)
Muszę opiłowywać ostro bo rosną jak szalone.
Jestem zachwycona. Co prawda paznokcie prawej dłoni jeszcze się troszkę rozdwajają, ale i tak jest niebo a ziemia w porównaniu do tego co było wcześniej.

Lakier pieknie wygląda na paznokciach. Starcza mi jedno opakowanie na równo miesiąc, regularnego stosowania - codziennego. Cena na allegro jest świetna.
Pędzelek poręczny.

Jedyny minus to taki, że lakier gęstnieje po około 3 tygodniach od otwarcia i trzeba niestety się nieźle napocić żeby go potem dobrze nakładać.
To jedyny minus.
Ale poza tym - wspaniałość:)

koniec łamliwych paznokci

Polecam zdecydowanie ten produkt. Moje paznokcie to był jeden wielki koszmar. Kiedy byłam nastolatką to non stop je obgryzałam. Płytka była tragiczna, paznokcie zniszczone i niestety dłonie bardzo zaniedbane. Wszystko wyglądało nieestetycznie. Poratowałam się tą odżywką, która bardzo mi pomogła. Stosuję regularnie od kilku lat i widzę pozytywny efekt. Paznokcie przestały się rozdwajać (oczywiście przestałam także je obgryzać;) i zaczęły rosnąć. Regularne piłowanie oraz ta odżywka pomogły mi przywrócić moim paznokciom normalny, zdrowy wygląd. Są jak nowe, zdrowe i zadbane. Bez problemu mogę teraz je pomalować. Naprawdę warto spróbować, jeśli ktoś walczy ze zniszczoną płytką. Cena jest dosyć wysoka dlatego odejmuję pół gwiazki, ale myślę, że mimo wszystko warto spróbowac! ;-)

Używam tego produktu od: 3,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

ideał

Moje łamliwe,rozdwajające się oraz miękkie paznokcie są nie do poznania! Są twarde, mocne i nie rozdwajają się. Przestały się nawet nadrywać po bokach. Teraz mogę cieszyć się zdrowymi, mocnymi i długimi paznokciami!
Wiadomo- systematyczność droga do sukcesu ;)
Udało mi się ją złowić w Rossmanowej promocji -40% więc kosztowała mnie jedyne 24 zł !!! ;) ale za 40 też bym kupiła .
Bardzo ładne i miłe dla oka opakowanie i wygodny pędzelek to dodatkowe atuty ;)
Gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

HIT!!!! Najlepsza odżywka jaką miałam przyjemność stosować a jestem w temacie :-)

Witam ;)
Muszę podzielić się z Wami swoją opinią na temat tej odzywki, bo wiele osób neguje jej stosowanie jeszcze przed jej wypróbowaniem. Owszem zdarza się, że człowiek się natnie n jakimś badziewnym produkcie, ale ten jest wart swej ceny i zakupu.

Rozumiem osoby scepytcznie do niej nastawione, bo dawno temu gdy miałam naście lat zaczęłam prowadzić bloga o paznokciach (takie moje hobby) i miałam swoje ładne paznokcie, ale chciłam mieć spektakularnie długie bez sztucznego przedłużania (tips, żel). Więc pisałam z koleżanką kóra również prowadziła bloga i ona wtedy ok. 8 lat temu powiedziała czego uzywa i była to odżywka SALLY HANSEN NAILGROWTH MIRACLE. Pierwsze opakowanie jakie zuzyłam przekonało mnie o jej działaniu i od tamtej pory się z nią nie rozstaję. Zawsze mam ją w kosmetyczce i jak tylko się kończy zamawiam następną.

PLUSY
- Paznkocie stały się jeszcze twardsze (czasami mam aż za twarde),
- długie (często zdarza mi się, że osoby pytają gdzie zrobiłam tak ładne tipsy, a ja móię wtedy że to naturalne to mało kto wierzy),
- szybciej rosną,
- szybko schnie,
- idelanie nadaje się również jako lakier nawierzchniowy, paznokcie pieknie sie błyszczą,
- zabezpiecza aznokcie przed uszkodzeniami.

MINUS
cięzko mi powiedzieć, bo jestem nią oczarowana, ale gdybym miała znaleźć to:
- gdy nie stosuje się zgodnie z zaleaniami na opakowaniu lub conajmniej raz w tygodniu to nie jest się w staie zużyć całego opakowania, bo gęstnieje,
- nie obraziła bym się gdyby cena była troszkę niższa (ale na allegro mozna znależć w tańszej cenie, ale uwaga na oszustów).

ZDECYDOWANIE POLECAM

Ilość zużytych opakowań: za dużo by zliczyć

świetnie wzmacnia!

Za namową konsultantki z drogerii sięgnęłam po Nailgrowth Miracle, choć właściwie szukałam lakieru podkładowego (tak, tak - jestem bardzo asertywną klientką ;)). Ale ale! Absolutnie nie żałuję, że nie upierałam się przy typowej bazie. Czemu?

<b>* szybko i skutecznie poprawia kondycję paznokci, przy minimalnym wysiłku</b>
Przez pierwsze 10 dni było tak: malowałam nim paznokcie, później nakładałam 2 warstwy lakieru kolorowego, po 2-3 dniach wszystko zmywałam i za chwilkę znowu kładłam Nailgrowth Miracle jako bazę. Po tych 10 dniach po raz pierwszy od dłuższego czasu miałam 2 dni przerwy w jakimkolwiek malowaniu. Nie mogłam nadziwić się, jakie mam zdrowe szponki! Pazurki nie rozdwajały się wcale a wcale, a przed rozpoczęciem znajomości z Nailgrowth Miracle bardzo im ta przypadłość dokuczała. Grubsze, sztywniejsze, wolne od wszelkich znamion łamliwości. Istny cud, zwłaszcza biorąc pod uwagę minimum mojego zaangażowania i stosunkowo krótki czas.

<b>* dobry jako lakier bazowy</b>
Kolorowy lakier rozprowadzam na nim gładziutko i bezproblemowo. Mam wrażenie, że ciut wydłuża trwałość lakieru. Zapobiega żółknięciu przy ciemnym lakierze.

<b>* błyskawicznie schnie</b>
To żaden szał przy odżywkach, ale jednak kiedy pełni funkcję podkładu, to traktuję to jako plus :)

<b>* fajny pędzelek</b>
Nie przepadam za długimi, wąskimi pędzelkami, ale ten jest bardzo sprężysty, co ułatwia operowanie nim.

<b>* złotko, nie butelka;)</b>
Jako totalna sroczka nie mogłam nie polubić złotej buteleczki ;) Ale wspominam o niej raczej dlatego, żeby podkreślić, że pod światło można spokojnie kontrolować ilość produktu w środku.

<b>Czy paznokcie faktycznie rosną w magicznym tempie?</b>
Ja nie zaobserwowałam takiego efektu.
Jak już pisałam, polecono mi ten produkt jako alternatywę typowego lakieru bazowego, która jednocześnie świetnie wzmocni paznokcie. W tej funkcji Nailgrowth Miracle sprawdził się na medal, bo na pewno zauważyłam u siebie, że do obcięcia pazurków nie zmusza mnie łamliwość czy rozdwajanie - mogłabym zapuszczać je w najlepsze. Osobiście wolę jednak krótsze paznokcie, więc oddam w tej kwestii pole innym recenzentkom.

Krótko podsumowując: wzrost - tak sobie, wzmocnienie - na piątkę z duuużym plusem.

Żałuję

Wszystko jest pięknie i dobrze, dopóki jej używam. Paznokcie rosną bardzo szybko, nie rozdwajają sie. Z chwilą odstawienia dzieje się KOSZMAR. Mam naturalnie słabe paznokcie od lat, ale nigdy nie widziałam na swoich dłoniach czegoś tak okropnego. Paznokcie rozdwajają się dwa razy bardziej, do tego ten kawałek, który urósł dzięki odżywce, gdy dojdzie już do samego koniuszka paznokcie wręcz odpada. Tragedia, będę ją omijała szerokim łukiem.

Używam tego produktu od: używam go od roku

Zdecydowanie na tak

Od dawna obgryzam paznokcie. Szukałam odżywki, która pomoże mi odzyskać ładne paznokcie. Probowałam odżywek miss sporty, jednak nie pomagały.
Sally Hansen nie zachęcała mnie nigdy ceną, ale trafiłam na promocje, wiec kupilam. Używam produktu od kilku miesięcy i efekt jest niesamowity.

Plusy:
-wydajna
- PAZNOKCIE ROSNĄ BARDZO SZYBKO
- ładny wygląd paznokci po użyciu

Minusy:
-cena, jednak efekty są jej warte

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Najlepsza jaką miałam!

Aż nie mogę uwierzyć, że tyle lat krążyłam wokół tej odżywki i dopiero teraz ją kupiłam.
Tak lubię jej używać, że od tygodni w ogóle nie maluję paznokci, a mam mnóstwo lakierów. Bidulki się zmarnują:-)
Niesamowicie wzmacnia paznokcie i rosną jak na drożdżach. Jeszcze tylko tak samo dobrą odżywką do skórek poproszę i mam dreamteam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania