Sally Hansen, Nailgrowth Miracle (Preparat pobudzający wzrost paznokcia) (stara wersja)

Pojemność 13,3 ml

Białko sojowe nawilża płytkę paznokciową, wzmacniając, wydłużając i jednocześnia ją uelastyczniając. Keratyna pomaga zabezpieczyć paznokcie przed rozdwajaniem i pękaniem. Kolagen i zestaw witamin stymulują zdrowy i szybki wzrost paznokci. Wg producenta otrzymasz 30% dłuższe i piękniejsze paznokcie w 5 dni!!!

Bardzo dobry produkt

Zawsze moim problemem były kruche i słabe paznokcie. Nidgy nie utwardzałam ich żelem UVB, a i tak są marne. Ratunkiem zawsze jest dla mnie "nailgrowth miracle". Próbowałam wielu odżywek i serum, ale tylko ta spełnia zawsze moje oczekiwania. Ładnie utwardza paznkocie, dobrze się zrozprowadza, nie wysusza moich skórek (choć to pewnie kwesta stosowanej od lat oliwki). Polecam ją wszystkim, ,którzy mają problem ze słabymi paznkokciami.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Tragedia na paznokciach

Ciężko mi ocenić tę odżywkę, bo kiedy faktycznie maluję nią codziennie / co dwa dni, to mam świetne paznokcie. Natomiast po jej zmyciu, gdy nie maluję kilka dni, robi mi się KOSZMAR, o którym zaraz napiszę.
Odżywka w momencie malowania działa, ale przecież to nie chodzi o to, żeby do końca życia malować paznokcie odżywką, bo inaczej wygląda się koszmarnie.

Mimo wszystko zacznę od plusów (zaznaczam, że te plusy występują gdy MALUJĘ odżywką):

+ paznokcie faktycznie szybciej rosną
+ są twarde, mocne, nie łamią się tak łatwo
+ wygodna aplikacja
+ spełnia obietnice
+ moje baaaardzo zniszczone, łamiące się niesamowicie, wreszcie odżyły
+ wydajna

A teraz o minusach:
- wysusza skórki - niby nic, ale jest to irytujące.
- niepomalowane nią paznokcie łamią się TRAGICZNIE. Nawet spiłowany prawie do zera paznokieć potrafi mi się złamać \'pionowo\', co jak wiadomo powoduje okropny ból.
- tragicznie rozdwajają mi się paznokcie. Jasne, wcześniej też czasem tak bywało, ale nie na taką skalę! W tym momencie mogę sobie zdjąć wierzchnią warstwę paznokcia mniej więcej do połowy długości płytki - koszmar.

Niestety, jestem zmuszona ją odstawić i ratować moje paznokcie aptecznymi specyfikami.

Dodam, że odżywkę kupiłam też mamie (żałuję) i mama również nie jest nią zachwycona.

Swietna

Odzywke kupilam teoretycznie jej nie potrzebujac :) Paznokcie rosna mi generalnie szybko ale ostatnio przez stresy, zabieganie i czas zimowy, paznokcie staly sie oslabione, czasem sie rozdwajaly i ogolnie nie wygladaly tak ladnie, jak wiem,ze moga :) Tak wiec zaopatrzylam sie w ta wlasnie odzywke i oceniam ja jak nastepuje:

Plusy:
+ dziala bo przyspiesza - jak juz (specjalnie) wspomnialam, paznokcie same z siebie rosna mi szybko ale z tym preparatem w doslownie 5 dni mam widocznie dluzsze paznokcie
+ wzmacnia - mam twardsza plytke, nawet gdy zmywam odzywke
+ ladnie wyglda na paznokciu
+ nie odpryskuje i nie schodzi platami - stosuje ja raczej jak zaleca producent czyli codziennie (zmywam calkowicie i maluje od nowa) ale czasem zdarzylo sie,ze jedna warstwe mialam na paznokciach po 3 dni i nic nie schodzilo, moze odrobine na koncach
+ mozna ja taniej kupic w internecie
+ wygodny pedzelek
+ jesli wstrzasniemy ja przed uzyciem (jak napisane jest na buteleczce) rozprowadza sie idealnie
+ nie ma w skladzie formaldehydu!

Minusy:
- nie stwierdzono

Reasumujac, to naprawde dobry preparat, ktory wzmocni plytke paznokcia ALE rownoczesnie nalezy dbac o dlonie i paznokcie poprzez zbilansowana diete, noszenie rekawiczek zima, natluszczanie paznokci (nawet zwykla oliwka dla dzieci), odpowiednio pilujac i nie palac papierosow! Sama odzywka, nawet najdrozsza i najlepsza sprawy nie zalatwi.

Formaldehyde resin to nie jest to samo co formaldehyd! Jest to laminat, na bazie formaldehydu ale gdy w reakcji chemicznej otrzymamy formaldehyde resin nie posiada on juz szkodliwych wlasciwosci "golego" formaldehydu.

Używam tego produktu od: miesiaca

świetna

Właśnie czekam na przesyłkę z kolejną buteleczką. prawdziwy wybawiciel moich od dzieciństwa obgryzionych paznokci. pierwsze efekty zauważyłam po 2 tygodniach. Paznokcie są dużo twardsze i rosną szybciej. Nareszczcie mam nadzieję, że pokonam nawyk obgryzania.
Mały minusik to fakt, że dość szybko gęstnieje, ale ceny na allegro są przystępne, więc nie ma co narzekać.

Moje paznokcie zazwyczaj w opłakanym stanie. Zawsze próbowałam zapuszczać ale były zbyt słabe. Dzięki tej odżywce są postępy. Jeśli jest używana regularnie(!) daje duże efekty. Używam jej także jako bazę pod lakiery. Gdy jej używam paznokcie są mocniejsze i się nie rozdwajają.
Jedynym minusem jest to, że paznokcie nie rosną szybciej jak to jest obiecane przez producenta(dlatego odjełam gwiazdkę).
Plusem jest także dostępność. Orginalną odżywkę na allegro można kupić za nie wiele ponad 20zł.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Świetna, ale ... nie ideał.

Znowu wracam do "złotej" odżywki Sally Hansen. Patrząc wstecz na naszą znajomość dochodzę do wniosku, że od 3 lat zawsze jest gdzieś w pobliżu. Mogę jej nie używać przez 2 miesiące ale i tak stoi zawsze na moim biurku.
Po kolei. Moje paznokcie mają niestety tendencję do rozdwajania się i pękania. Nie jest może to aż tak nasilone, ale zapuszczenie paznokci dla mnie to nie lada wyczyn (zwłaszcza u prawej dłoni -_-).
Co do samej odżywki - bardzo ją lubię. Rzeczywiście sprawia, że moje paznokcie stają się mocniejsze i szybciej rosną ... o ile pamiętam by stosować ja regularnie i dodatkowo dokładniej je pielęgnować.
Odejmuję jedna gwiazdkę za to, że ma tendencję do szybkiego gęstnienia co po pewnym czasie utrudnia jej szybką aplikację oraz pół gwiazdki za to, ze czasami (nie wiem dlaczego) ma tendencję do schodzenia ... całymi płatami :P Może za dużo jej używam ...

rewelacja

rewelacyjny preparat do paznokci ktory spowoduje wzrost naszych paznokci. naprawde dziala. przezroczysta konsystencja. szybko schnacy lakier. paznokcie rosna szybciej, wygladaja ladniej. ja nakladam dwie warstwy co 3 dzien od 3lat. dzieki temu produktowi mam piekne paznokcie. polecam dla osob majacych problem z zapuszczeniem paznokci.

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: 8opakowan

dobra

Odżywkę kupiła moja siostra kiedy była w Anglii jakieś 5 lat temu i była w 100% oryginalna. To wtedy pierwszy raz jej użyłam i stosowałam pare razy. Efekt był naprawdę imponujący. Patrząc na cenę to odżywka musi być lepsza od tych z drogerii za 10zł i tak jest choć dla mnie zdecydowanie za droga.
Niestety nastepnym razm dostałam ją na gwiazdkę w tamtym roku i to już nie było to samo. Była kupiona na allegro. Śmierdziała zmywaczem i tanim lakierem jakby ją rozcieńczano. Nie radzę kupować na allegro, bo można się niezle przejechać, przy tym tracąc pieniądze na coś w ogóle nie pomaga.

plusy:
- wydajna
- wygląda jak bezbarwny lakier
- zmniejsza żółknięcie paznokci
- paznokcie są twardsze
- mniej się łamią i rozdwajają

minusy:
- zdecydowanym i najwiekszym minusem tejże odżywki jest jej wygórowana cena, gdyby nie to, że ją dostałam to nawet bym się nie pokusiła o jej kupno. Zdecydowanie za droga, choć MOŻE w tym przypadku jakość=cena.
- po jakimś czasie zaczyna się ciągnąć i wysychać mimo trzymania jej w lodówce.

Używam tego produktu od: 4miesiące
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Bez rewekacji, pazurki rosną ale nadal są słabe

Zachęcona opiniami na wizaz.pl kupiłam odżywke, w 100% oryginalna, cena mhhhh wysoko, paznokcie faktycznie rosną szybciej ale nadal się kruszą i są łamliwe może dlatego że piorę ręcznie,sprzątam bez rękawiczek itp...Wcześniej uzywałam nail tek intensive therapy i pazurki były super mocne więc mysle ze połaczenie nail tek i sally bedzie dla mnie strzałem w 10!!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

niezła, ale.........

Zachęcona opiniami kupiłam tę odżywkę i używam jej regularnie od 2 miesięcy. Jestem w trakcie 2 opakowania.
plusy:

- wydajna (przy codziennym stosowaniu)
- nie gęstnieje (należy dobrze zakęcać buteleczkę i używać zgodnie z zaleceniem producenta)
- rzeczywiście przyspiesza wzrost paznokci

minus
- zauwazyłam, ze paznokcie troszke po niej żółkną (nie używam cimnych lakierów)

ogólnie uważa, ze to dobry produkt
(chociaż nail tek jest dla mnie najlepszy)

Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

DZIAŁA CUDA! :)

Zacznę od tego, że w grudniu 2011r. zdjęłam akryl z moich naturalnych paznokci. Były w opłakanym stanie. Łamały się na potęgę, wyginały jak papier, miały brzydki kolor, ogólnie - istna masakra. Stosowałam wiele odżywek domowych i sklepowych, by je odratować i nie pomogła żadna. Dopiero Sally Hansen ożywiła moje paznokcie. Zaczęły pięknie rosnąć, były zdrowe, białe, odżywione, twarde jak diament. Efekty widać przy systematycznym używaniu po. ok 2-3 tygodniach, po kilku miesiącach paznokcie są tak silne, że nawet jest mi je ciężko uciąć obcinaczem do paznokci! Jeśli chodzi o szybszy wzrost płytki, to u mnie się to sprawdziło, jednak dopiero po 2-3 miesiącach regularnego używania preparatu. Odżywka pozostawia delikatny połysk na paznokciach, zapach średni, ale mało agresywny, wygodna buteleczka i pędzelek. Osobiście kupuję na Allegro od sprawdzonego użytkownika i jestem przeszczęśliwa, że teraz moje paznokcie są zadbane.
1 buteleczka wystarczyła mi na ok. pół roku przy częstym stosowaniu.
POLECAM! :)

najlepsza

Przetestowałam kilkanaście odżywek do paznokci - mniej lub bardziej znanych.
Przez 10 lat sukcesywnie obgryzałam paznokcie, niemalże do żywego mięsa. Nadszedł jednak dzień, kiedy postanowiłam je zapuścić i to jedyny produkt, który mi to umożliwił!
Osłabione wieloletnimi torturami paznokcie najpierw malowałam wg instrukcji na opakowaniu: codziennie po jednej warstwie przez kilka dni, potem zmywałam i od początku. Paznokcie właściwie natychmiast po nałożeniu są twarde i ładnie błyszczą. Po jakiś 2 tygodniach widać już znaczne wydłużenie.
Kiedy osiągnęłam w miarę zadowalającą długość zaczęłam używać odżywki jako bazy. Nie zabezpiecza jakoś szczególnie przed odbarwieniem płytki, ale nie taka jest jej rola. Poza tym, w roli basecoatu sprawdza się znakomicie.:)
Zauważyłam też, że w przeciwieństwie do wielu innych odżywek, w przypadku niestosowania jej jakiś czas paznokcie i tak są twarde, nie kruszą się, nie łamią. Obecnie używam jej zawsze, bez względu na okoliczności, ale jakiś czas temu, kiedy mi się skończyła, a mi było nie po drodze, żeby zamówić następną buteleczkę, nie zauważyłam szczególnie złośliwego pogorszenia się paznokci.
Piszę, że "nie po drodze było mi z zamówieniem", ponieważ kupuję ją wyłącznie z allegro-wraz z przesyłką płacę 23zł, a nie ponad 50, jak w sklepach stacjonarnych...
Dodam jeszcze, że produkt jest wydajny, ma rzadką konsystencję, nieduży pędzelek (za co plus, bo mam wąską płytkę paznokcia), długo nadaje się do użycia. Gęstnieje właściwie na samej końcówce, kiedy naprawdę trudno wydobyć ją z buteleczki.

Mój absolutny KWC! Poleciłam wielu osobom z mojego otoczenia-wszystkie były zachwycone tempem, w jakim udało im się wyhodować ładne, zdrowe paznokcie.

Ilość zużytych opakowań: dwa, w trakcie trzeciego