Sally Hansen, Nailgrowth Miracle (Preparat pobudzający wzrost paznokcia) (stara wersja)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Pojemność 13,3 ml

Białko sojowe nawilża płytkę paznokciową, wzmacniając, wydłużając i jednocześnia ją uelastyczniając. Keratyna pomaga zabezpieczyć paznokcie przed rozdwajaniem i pękaniem. Kolagen i zestaw witamin stymulują zdrowy i szybki wzrost paznokci. Wg producenta otrzymasz 30% dłuższe i piękniejsze paznokcie w 5 dni!!!

Paznokcie rosną jak na drożdżach

Odżywka działa dokładnie tak jak zapewnia producent. Paznokcie rosną jak oszalałe. Nie łamią się.
Sama odżywka jest świetna jako baza pod lakier lub sama jako lakier bezbarwny.
W moim przypadku jest znakomita.
Jedyną wadą jest cena jak dla mnie zbyt wysoka, chociaż odzywka jest wydajna więc jakoś da się wytrzymać

Używam tego produktu od: wielu lat (kiedyś starszej wersji)
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

jedyna skuteczna

Walczę o moje paznokcie od 10 lat i przetestowalam już wsyztskie odżywki dostępne na polskim rynku. tylko ta jedna pozwala panokciom rosnąć i się nie rozdwajać, z nią płytka wzrasta do 0.7cm (a bez niej 0.01cm i się rozdwaja pęka) Ale ma minus, jeśli tylko przestaję jej używać wszytsko wraca do popzredniego stanu rzeczy.

Używam tego produktu od: 2008
Ilość zużytych opakowań: zużyłam 5 odżywek, jestem w trakcie szóstej

całkiem niezła

Jak dla mnie bardzo dobra, na pewno nie zaszkodziła, a pomogła moim paznokciom.
+ odżywia
+ wzmacnia
+ paznokcie są twardsze
+ nie wysycha szybko (przynajmniej moja^^)
+ ładnie się rozprowadza po paznokciu
+ w miarę szybko schnie

- jakoś nie zauważyłam żeby specjalnie szybciej mi rosły paznokcie ;)

Niemniej jednak polecam, ten kosmetyk zasłużył na swoją pozycję na półce z odzywkami :)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

bardzo dobra odżywka, tylko trzeba kupic oryginał

Na pewno kupiłabym tą odżywkę ponownie, miałam już ja 2 razy i byłam generalnie zadowolona. :) Na pewno widac ze paznokcie są wzmocnione, szybciej faktyczine rosną. Odżywka jest bardzo dobra, ale cena jeszcze lepsza, dlatego neistety muszę odjąc 1 gwiazdkę. Mimo, że odzywka fenomenalna jest, to jednak cena za jaką można ją kupic (oryginalną) to 42-50 zł. to za dużo.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Jak dla mnie SUPER!!!

Moje paznokietki od wielu lat męczyłam różnymi odżywkami i nigdy to nie dawało za wiele efektu ale wierzyłam że lepiej nałożyć odżywkę pod kolorowy lakier niż sam kolor na paznokcia.

Aż w końcu zaczęłam się rozglądać i trafiłam tutaj na recenzje złotej odżywki było tak dużo pozytywów że uznałam że trzeba spróbować :) no i jak dla mnie trafiłam w dziesiątkę!
Zaczęłam ją stosować w lutym zeszłego roku początkowy efekt był taki że po zastosowaniu były twardsze i tak się nie gieły. Brak rozdwajania i ich ciągły wzrost zauważyłam gdzieś po dwóch do 3 miesięcy stosowania ciągłego, ponieważ nigdy nie zostawiam moich paznokci bez odżywki i zawsze są pomalowane :) choć czasem tak mi się nie chce ;P

Plusy są takie że:
nie mam już rozdwojonych paznokci,
są długie i wytrzymałe,
szybko schnie to rewelacja zawsze nakładam dwie warstwy i nie ma problemu żeby później zrobić coś innego,
na allegro można kupić ja o wiele taniej niż w drogerii,
nadaje ładny błysk paznokciom.

Minusem jest to że odżywka zaczyna gęstnieć i trzeba odpowiednio wcześniej zamówić kolejną. (za to pół gwiazdki zabieram) Nie zauważyłam jej schodzenia płatami, a ostatnio jak się wymoczyłam na termach to schodziła mi paseczkami...

W między czasie postanowiłam również wypróbować srebrną niestety efekt był beznadziejny paznokcie zrobiły się miękkie a do tego jeszcze zrobiły się żółte fe...

Teraz jestem na gruntownej terapii po żelach, które miałam założone na miesiąc z powodu ślubu, choć wszyscy mi mówili że mam tak ładne paznokcie że szkoda je niszczyć, no i mieli rację! Teraz małymi kroczkami dzięki Sally wracam do normy :)))
Już zamówiłam następną i jedną na zapas teraz już nie mogę bez niej żyć hihi :))

Polecam !!!!!!

Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

Uwielbiam !!!!!!!!!!!!

Moje paznokcie to była zawsze jakaś istna masakara.
Słabe porozdwajane, krótkie i łamiące się każdym kroku. Nie wierzyłam, że cos jest mi wogóle w stanie pomóc.
Ta odżywka sprawiła że teraz od 6 mies. mam długie piękne i zdrowe pazurki !!!!

Miałam odżywkę Nail Tek i nwet w 10% nie była tak dobra jak Sally.

Napewno kupię ją kolejny raz, teraz nie mogę bez niej żyć.

Używam tego produktu od: ponad pol roku
Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

Paznokcie rosną, ale..

Co z tego że rosną. Nie poprawiają kondycji paznokcia. Owszem, paznokcie zaczęły szybciej rosnąć, ale łamią się jak cholera i rozdwiajają, mam wrażenie że są słabsze niż przed używaniem tej odżywki :/, a używam już dobry miesiąc, więc powinna zadziałać. Sama nie wiem:/ dieta taka sama, więc raczej nie zwaliłabym tego na niedobór witamin. Może to przesilenie jesienne:/ chyba przerwę stosowanie i spróbuję czegoś innego, wtedy będę w stanie powiedzieć czy to napewno ona taki szkodnik. A szkoda, bo cena, no i Sally Hansen, to przecież nie byle co :P I następny minus, tak jak już wspominały poprzedniczki, schodzi płatami. nieestetycznie to wygląda. Schnie szybko, lekko nabłyszcza paznokcie. Nie podoba mi się też to, że opakowanie nie jest przezroczyste, nie wiem ile jej zostało.

Miracle! :-p

Do odzywek Sally Hansen wracam co jakiś czas i nie zawiodły mnie, no może poza jedną odżywką nawilżającą do paznokci rozdwajających się. To była pomyłka. Kiedyś miałam odżywkę diamentową i była bardzo dobra. Teraz zdecydowałam się na tę przyśpieszającą wzrost paznokci i jestem z niej zadowolona. Już po kilku dniach stosowania płytka paznokciowa jest nieco dłuższa, mocniejsza i odporna na uszkodzenia. Po dwóch tygodniach systematycznego stosowania i nieużywania lakieru kolorowego jest wyraźna poprawa kondycji paznokci i ich wzrost jest szybszy. Co dwa dni trzeba odżywkę zmyć i nałożyć nową warstwę. Wadą tego produktu jest to, że schodzi z paznokci płatami pod wpływem częstego moczenia lub mycia rąk :-( Uważam, że jest warta swojej ceny. POLECAM.

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

beznadzieja

"odżywka" schodzi mi z paznokci płatami, czasem tuż po nałożeniu, a czasem dopiero następnego dnia. i nie jest to wina paznokci bo inne odżywki/lakiery się tak nie zachowują. zużyłam połowę, drugie pół nie nadaje się już do wyjęcia z buteleczki bo nabrało konsystencji przyschniętego betonu. paznokcie nie są ani trochę mocniejsze, ładniejsze ani nie rosną lepiej. słowem- kasa wyrzucona w błoto. nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pół, reszta się nie nadaje, no i nie warto

Wybawienie :)

Kupiłam tę odżywkę pod wpływem pozytywnych opinii na Wizażu.Odwlekałam trochę tę decyzję bo przyznać trzeba że owa odżywka do najtańszych nie należy,ale jednak w przypływie gotówki w końcu ją kupiłam.
Odkąd pamiętam miałam mocne i zdrowe paznokcie,które nie łamały się i w przyzwoitym tempie rosły.Niestety od jakiegoś roku ich stan diametralnie się zmienił. Zaczęły się łamać i koszmarnie rozdwajać .
Nie było mowy o żadnym ich zapuszczeniu.Musiałam je obcinać tak krótko jak tylko się dało. Zdesperowana używałam wielu odżywek ale nie pomagały.
Przyznam się że na początku nie używałam tej odżywki regularnie i wgl nie widziałam żadnych efektów.Byłam zła.. I na jakiś czas odstawiłam ją w kąt.
Wróciłam do niej po miesiącu i postanowiłam wrecz obiecałam sobie,że będę jej używać sumiennie.
Stosowałam i nadal stosuję ją pod lakier. Po około 2-3 dniach zmywam wszystko i nakładam od nowa.
Stało się to moim rytuałem i już nie wyobrażam sobie malowania paznokci bez tej odżywki jako bazy.
Po ok 1-2 msc moje paznokcie się bardzo wzmocniły i urosły strasznie długie. :o
Jestem naprawdę zadowolona z efektu. Co prawda jeszcze trochę się rozdwajają i od czasu do czasu jeden się złamie,ale intensywność tych zjawisk jest o wiele mniejsza niż przedtem.
Dziś cieszę się długimi zadbanymi paznokciami. :)
Stosuje ją mniej regularnie ale kondycja mych pazurków się nie pogarsza. Mam ją od 5 miesięcy i używam dosyć często,a odżywka zgęstniała tylko trochę i nadal cieszę się z jej użytkowania :D
Ponadto przedłuża trwałość lakieru jest mega wydajna mam jeszcze pół buteleczki.
Jestem zachwycona tym produktem!
Naprawdę bardzo mi pomógł :)

Używam tego produktu od: 5 msc

nie bardzo

taki był zachwalany więc się skusiłam, nie jest zła bo naprawdę działa ale żałuję wydanych 50 zł, kupiłam raz i już nie kupię, bardzo szybko zaczęła się ciągnąc, owszem paznokcie rosły ale nie w takim tempie jak obiecuje producent
dla mnie to zwykła odżywka, nie żadne cudo

Używam tego produktu od: marca
Ilość zużytych opakowań: połowa

Najlepsza odzywka do paznokci jakiej uzywalam

Ta odzywka na prawde dziala.
Paznokcie sa po niej twarde, nie lamia sie i nie rozdwajaja. Ja uzywam najczesciej pod lakier i do tego na lakier jako utwrdzacz i nablyszczacz w jednym (przedluza trwalosc lakieru dzieki temu). Dzieki Bogu mozna ja kupic taniej na Ebayu dzieki czemu moge sobie pozwolic na hojne porcje.
Nie ma innej odzywki, ktora zdzialala by takie cuda dla moich paznokci niz ta wiec pozostaje jej wierna.
Polecilam wielu znajomym i u kazdego dziala tak samo.
Jest wydajna, ma dlugi i wygodny pedzelek.
Minusow brak.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: wiele