Lirene Dermoprogram, Cera Tłusta i Mieszana, Maseczka wygładzająca i zwężająca pory

Maseczka szybko i w widoczny sposób ściąga rozszerzone pory oraz normalizuje gospodarkę tłuszczową skóry.
Maseczka zawiera:
- białą glinkę - usuwa zanieczyszczenia i nadmiar łoju, sprawiając, że skóra jest napięta i gładka,
- wyciąg z lipy i kwiatów arniki - działają oczyszczająco, ochronnie i łagodząco na skórę; kondycjonują i odpowiednio napinają skórę,
- glicerynę - poprawia elastyczność i miękkość naskórka.

Sama nie wiem

Kupiłam pod wpływem promocji za 9.90 zł.
Jest to moja pierwsza maseczka tego typu.
Maseczka dobrze oczyszcza twarz, skóra jest wygładzona, dobrze nawilżona,trochę ciężko się zmywa, ale w miarę dobrze pachnie, szybko zastyga, skóra jest jaśniejsza, trzeba trochę posiedzieć bo z 20-25 minut ale to nie w sumie wieczność, cena tez przystępna.

W sumie nie wiem czy kupię ponownie bo lubię testować nowe kosmetyki, ale kiedyś byc może powróce do niej.

Używam tego produktu od:2 ms

MOCNE 4*, super!

Jak na razie to najlepsza maseczka jaką miałam.
1. Maseczka dobrze twarz oczyszcza (nawet przez pewien czas skóra jest jakby wybielona).
2. Mam ogromne pory, przy regularnym stosowaniu peelingu i maseczki Lirene (2 razy w tygodniu), pory są oczyszczone oraz mniej widoczne! (nareszcie)
3. Po zmyciu maseczki, buzia jest odżywiona, wygładzona, dobrze nawilżona, czuję jakby była odetkana i oddychała. I o to mi chodziło! Troszkę ciężko się zmywa ale nie narzekam. Maseczka ma miły zapach i fajowy kolor:) Stosuję ją po pilingu gruboziarnistym z Lirene.
Kosmetyk pomógł mi poprawić cerę. Moja cera stała się mniej problematyczna. Jestem zadowolona.
MOCNE****!!!

Używam tego produktu od:2 tygodni

Nie działa :(

Na wstępie chciałam zaznaczyć, że mam dość rozszerzone pory i niestety mało który kosmetyk na nie działa.

Plusy:
+ miły zapach
+przyjemna konsystencja
+ cena w normie

Minusy:
-Niestety nie widzę żadnej poprawy ( używam ją 2 razy w tygodniu od miesiąca)

godna polecenia

Twarz jest praktycznie doskonale oczyszczona,faktycznie trzeba posiedzieć tak sobie z nią gdzieś z 30 minut no ale warto :)
gładka jak u niemowlaka :) cud, miód :)

Używam tego produktu od:2008

świetny

Uwielbiam go.
Mam rozszerzone pory i to jest najwiekszą zmorą. Nie oczekuje od maseczki, że załatwi sprawę na zawsze, ale na pare godzin świetnie się sprawdza. Gdy mam "wielkie wyjście" zawsze jej używam.
Wysychając nie ściąga skóry.
Po użyciu:
- skóra jest jaśniejsza, wygładzona, delikatnie naciągnięta (w pozytywnym znaczeniu), odświeżona
- pory mniej widoczne.
Na kłopoty z jej zmyciem mam sposób: najpierw moczę całą twarz wodą, a potem maseczka już delikatnie sie zmywa gabeczką.

Używam tego produktu od: 3-4 lat

bez rewelacji

Nieźle oczyszcza, rozjaśnia skórę, niestety nieco ją naciąga i wysusza.Ładnie się rozsmarowywuje, niestety po wyschnięciu tworzy się twarda, ciężka do zmycia skorupka. Nie polecam do skóry podrażnionej.

moze byc

maseczka ogolnie ladnie oczyszca pory ale dopiero po kilku uzyciach pory tez minimalnie mi sie zwezyly , ale niestety efekt oczyszczenia utrzymuje sie bardzo krotko wiec trzeba powtarzac , nie za dobrze sie zmywa z twarzy ... ogolnie jednak jestem z niej zadowolona bo przynajmniej daje minimalne efkety a pozostale maseczki nie dawaly takiego efektu ...

Używam tego produktu od:miesiaca

nie dla mnie

maseczkę zakupiłam oczywiśce sugerując się opiniami na wizażu.
po jej zastosowaniu nie zauważyłam polepszenia stanu skóry niestety- żadnego wygładzenia, nie mówiąc o zwężeniu porów. można chyba spróbować, na moją cerę, niestety, nie działa.

Używam tego produktu od:

działa ... na kilka godzin

Typowy średniaczek działający na krótko
Jak na 75ml(starcza na 2 miesiące przy stosowaniu 2-3 razy w tygodniu) przystępna cena
dość gęsta konsystencja sprzyja nakładaniu(maska nie rozjeżdża się po twarzy)
Po 15 minutach na twarzy powstaje skorupa której błyskawicznie niestety nie da sie zmyć, ale powoli gąbeczką jest to możliwe bez większych problemów.
Owszem po zastosowaniu cera się nie błyszczy i ma matowy wygląd ale ja dla mnie za matowy, skóra jest dziwnie ściągnięta i tylko nałożenie dobrego kremu nawilżającego daje pożądany efekt
Skóra jest po niej raczej szorstka i tylko po kremie robi sie przyjemniejsza w dotyku
Niestety efekt utrzymuje się tylko przez pare godzin i na następny dzień wraca się do tego co było
Pory może i ściągnięte ale w stopniu minimalnym

Raczej już po nią nie sięgnę - nie sprawdza się tak jakbym chciała

Podobny efekt z matowieniem daje krem garniera (matujący)już wole jego stosować bo jest mniej problemowy w użyciu

Używam tego produktu od:miesiąca

Nie dla mnie.

Zalety:
1. zwęża pory
2. oczyszcza skórę
3. skóra jest gładka w dotyku
4. nie jest aż tak droga w porównaniu z maseczkami w saszetkach, których cena wynosi 3-4zł za opakowanie po kilka ml

Wady:
1. Odnośnie punktów 1,2 i 3 z zalet: efekt utrzymuję się kilka godzin, może ze 4, nie dłużej
2. po częstym stosowaniu (3 razy w tygodniu) wysusza skórę
3. ciężko zmyć ją ze skóry, trzeba użyć ciepłej wody (co dla mnie nie jest na rękę, gdyż mam naczynka)

Używam tego produktu od: ok. 2óch miesięcy

Oczyszcza, ale na krótko

Efekt tej maseczki jest rzeczywiście fajny - pory są oczyszczone, choć moim zdaniem nie zwężone. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że efekt utrzymuje się tylko kilka godzin. Używałam jej dość długo licząc na to, że przy dłuższym stosowaniu efekt będzie się utrzymywał dłużej, ale nic z tego, muszę jednak poszukać czegoś lepszego. Samo stosowanie nie jest specjalnie przyjemne, maska bardzo ściąga skórę, ciężko się zmywa, po zmyciu twarz jest wysuszona, potrzebuje dużo kremu. Jest bardzo gęsta, przez co mało wydajna.

Ilość zużytych opakowań:4-5

Dobra, marketowa maseczka ;>.

Lubię ją. Na wstępie zaznaczam że używam ją tylko w strefie T (mam cerę mieszaną - tłustą i z trądzikiem w tej strefie i skłonną do podrażnień/przesuszeń na policzkach). Spisuje się b. dobrze. Dobrze oczyszcza pory i zwęża je lekko, wysusza zaskórniki, lekko ściąga twarz (konieczny jest tonik/krem), matuje na parę godzin, wygładza, lekko rozświetla buzię - jest taka świeża ;). Jedyne co jej mogę zarzucić to to, że nie lubię tej skorupy na twarzy po jej wyschnięciu i ma trochę za gęstą konsystencję.
Często nakładam ją punktowo na pojedyncze wypryski na noc. Tutaj ta powstająca skorupa jest plusem ponieważ nie brudzę chociaż pościeli ;).
Ogólnie polecam do cer tłustych, na upór do mieszanej, ale na pewno nie do suchej.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: a trakcie 3