Lirene Dermoprogram, Cera Tłusta i Mieszana, Tonik odświeżająco - matujący

Lirene Dermoprogram, Cera Tłusta i Mieszana, Tonik odświeżająco - matujący

Tonik dba o doskonałą kondycję Twojej skóry, dzięki formułe o wyjątkowo skutecznych składnikach matujących i odświeżających. Idealny dla cery tłustej i mieszanej, w codziennej pielęgnacji oczyszczającej. Tonik zachowuje naturalne pH skóry.
Podstawa skuteczności:
- salicylan sodowy – stymuluje i wspomaga naturalny proces złuszczania naskórka,
- wyciąg z szałwii – działa antybakteryjnie, normalizuje gospodarkę tłuszczową skóry.

Ok.

Tonik ma bardzo przyjemny zapach:) Jest wydajny-myłam nim buzię rano i wieczorem a starczył naprawdę na długo. Radził sobie ze zmyciem makijażu. Nie podrażnia ani nie wysusza. Jest tani.

Niestety matuje słabo:( a szkoda... Mimo tego jest godny polecenia:)

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1.

swietny :-)

bardzo dobry tonuik,stosuje go razem z mleczkiem z tej samej serii i musze przyznac ze ten komplet siwetnie sie sprawdza na mojej mieszanej cerze :-) Ale wracajac do toniku :

+ladny zapach

+daje uczucie swiezosci

+koi skore i matuje ja na kilka godzin

+nie podraznia i jest bardzo wydajny

+pomaga zwalczac niechciane krostki i przyszcze :-)

Same plusy-nic dodac nic ujac w dodatku jest niedrogi a jakoscia znacznie przewyzsza drozsze marki !

Używam tego produktu od:4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:polowa pierwszego :-)

Zdecydowanie nie!

Mam cerę mieszaną- tłustą na linii T i normalną na policzkach.
Kupiłam ten tonik bo chciałam coś odświeżającego na lato i to był mój błąd.
Tonik owszem ładnie pachnie i daje uczucie odświeżenia, ale w moim przypadku zero efektu matowienia, skóra błyszczała się niemiłosiernie, a na nosie ściągneła się i szczypała nieprzyjemnie przy każdej aplikacji. Czyżby to ten alkohol w składzie?
Dodatkowo niestety nie oczyszcza za dobrze i po ok 2 tygodniach stosowania na mojej twarzy pojawił się czerwony, bolesny maczek.
Nie tego oczekiwałam!

Zalety: zapach i uczucie odświeżenia, cena

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pół

najlepszy

Chyba nie przesadze jeżeli napisze, że uzywałam juz kiludziesięciu różnych toników-jedne były gorsze, inne lepsze ale żaden mnie w 100% nie zachwycił. do czasu aż poznałam ten :) Jest po prostu rewelacyjny.
Kiedyś, żeby czuć porządne odświeżenie musiałam uzyć toniku z alkoholem, po tonikach bezalkoholowych czułam sie niedomyta. A ten tonik odswieza rewelacyjnei mimo iż jest bardzo delikatny. Nie podraznia skóry, bardzo dobrze oczyszcza i pieknie pachnie zieloną herbatą. Ma ładne, wygodne opakowanie i jest bardzo wydajny.
Zdecydowanie KWC wśród toników.
Polecam.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Absolutnie nie !

Albo ja mam kiepską cerę albo trafił mi się kiepski egzemplarz. Używałam go podczas ciąży i pogorszenie cery zrzuciłam właśnie na ciążę ale po porodzie przestałam go używać, mimo tego, że jeszcze go miałam i cera wróciła do siebie. I znów myśl, że ciąża się skończyła więc cera w porządku. Ale jakie było moje zaskoczenie, gdy wróciłam do niego pół roku później i na drugi dzień totalne pogorszenie cery jak wcześniej, użyłam jeszcze ze dwa razy i to samo a po jego odstawieniu spokój. To pogorszenie cery objawiło się maleńkimi wągrami na twarzy, które znikały dosłownie po zaprzestaniu używania tego toniku. Wylałam resztę i nigdy więcej nie kupię niczego z tej serii!!!

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: połowa

dobry do mieszanej cery

plusy:
-dobrze oczyszcza
-nie podrażnia
-starcza na długo
-cera po nim jakby bardziej promienna
-nie wysusza
-ładny zapach
-niska cena

minusy:
-matowi na krótko :(, ale nie znalazłam toniku który matowiłby sfere T na długo...

Ojj tak!

Dotychczas trwałam wiernie przy ogórkowej Ziai, ale że efekty były conajwyżej w miarę zadowalające, postanowiłam wypróbować czegoś innego.
Postawiłam na Lirene, bo używam też innych produktów z serii do pielęgnacji twarzy (mleczko do demakijażu, żel).
I co tu dużo mówić... tonik się sprawdził. Potwornej rewelacji nie ma, ale chyba zdeklasował Ziaję (może nie pod względem ceny, ale pod względem działania na pewno).

Ma cudowny zapach, świetnie oczyszcza i odświeża skórę. Eliminuje niektóre jej niedoskonałości. Jak na moją twarz, odporną na wszelkie specyfiki to i tak jest całkiem nieźle.

Polecam :)

Nie sprawdził się

Niestety tonik ten jest kolejnym kosmetykiem Pani Eris, który nie sprawdził się niemal pod żadnym względem. Jedyne plusy jakie mogę mu przypisać to to, iż nie uczulił mnie, nie wywołał żadnego wysypu czy alergii. A poza tym: wcale dobrze nie oczyszcza, nie matuje, nie wpływa na istniejące zanieczyszczone pory ani też nie powstrzymuje powstawania nowych, no i co najgorsze wysusza skórę i to dość mocno, choć alkohol benzylowy ma daleko w składzie. Stosowałam go na twarz, dekolt i plecy, i wszędzie wywołał ten sam efekt zmarszczonej, wysuszonej skóry.
Dodam, iż mam 31 lat, cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania i nielicznych zmian trądzikowych.

Używam tego produktu od: prawie 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 butla

nie matuje

Bezalkoholowy? Od kiedy "Benzyl Alcohol" (podany w składzie kosmetyku) nie jest alkoholem? Może gdyby ten tonik był bezalkoholowy, sprawdzałby się jako preparat matujący. Zresztą, matowienie cery to powód, dla którego go kupiłam. A brak matowienia to powód, dla którego niek upię go więcej. Nie mówiąc już o tym, że po przetarciu twarzy czuję, jakbym miała na skórze jakiś lakier, tyle że ładnie pachnący. Właściwie to jedyna jak dla mnie jego zaleta. I niestety, bardzo szybko moja twarz zaczyna się po nim świecić.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 i więcej nie będzie

Bardzo dobry!

Naprawde dobry tonik do cery tłustej! Odświeża, oczyszcza, matuje, ładnie pachnie ( trzeba tylko pamietac zeby po przemyciu osuszyc twarz chusteczka- z reszta jak przy kazdym toniku). Cera wyglada na świeża i zdrową, niestety efekt jest dosc krotkotrwały. Panie oczekujace cudów moga byc niezadowolone (tonik nie wpływa na ilosc wyprysków i tylko troszke zmniejsza przetłuszczanie, bez spektakularnego efektu).

Używam tego produktu od:2 miesiecy

niespecjalnie

Zachwycona maseczką z tej serii matującej Lirene postanowiłam sprawdzić czy tonik jest równie dobry.

Niestety - do maseczki się nie umywa.

Plusy:
+ nie uczula
+ jest wydajny
+ jest niedrogi
+ przez kilka sekund odświeża
+ nie ściąga buzi
+ przyjemnie pachnie

Minusy:
- nie matuje, a wręcz zostawia coś na twarzy
- szybciej przetłuszcza twarz
- bez użycia kremu, po kilku minutach od zastosowania czuję jakbym miała ciężką maskę, nie wiem skąd to wynika
- zawierza alkohol - co prawda w małej niewyczuwalnej niemal ilości ale zawsze

Raczej już nie kupie, chyba że mi się jeszcze odmieni, to może na zimę wrócę do niego i będzie lepszy, bo jeszcze mi duuużo zostało.

Używam tego produktu od: pótora miesiąca (1 dziennieprzed spaniem)
Ilość zużytych opakowań: 20% zuzycia z pierwszego

bardzo dobry

Cenię go przede wszystkim za delikatność, skuteczne odświeżanie i oczyszczanie. Używam go, kiedy tylko mogę, kilka razy dziennie. Rozumiem, że "matowanie" zawarte w nazwie jest tylko wyrazem zachęcenia do zakupu, bo tonik ten nie matuje. Mimo to jest świetny dla trzydziestoletniej, przetłuszczającej się skóry