Lirene Dermoprogram, Cera Tłusta i Mieszana, Tonik odświeżająco - matujący

Lirene Dermoprogram, Cera Tłusta i Mieszana, Tonik odświeżająco - matujący

Tonik dba o doskonałą kondycję Twojej skóry, dzięki formułe o wyjątkowo skutecznych składnikach matujących i odświeżających. Idealny dla cery tłustej i mieszanej, w codziennej pielęgnacji oczyszczającej. Tonik zachowuje naturalne pH skóry.
Podstawa skuteczności:
- salicylan sodowy – stymuluje i wspomaga naturalny proces złuszczania naskórka,
- wyciąg z szałwii – działa antybakteryjnie, normalizuje gospodarkę tłuszczową skóry.

Super!

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego toniku. Używam wraz z żelem do mycia twarzy i kremem Lirene. W ogole ostatnio polubiłam ta markę. Ten tonik jest moim faworytem.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

IDEALNY!!!

Najlepszy tonik jaki dotąd miałam! Nie uczula, skóra po nim się nie świeci i jest idealnie matowa i odświeżona. Wydajny i najlepszy. Zapach też nie jest najgorszy. Polecam!

Używam tego produktu od:miesiąca

Ideał

Dla mnie tonik to najważniejszy kosmetyk, który wylewam na siebie jak wodę. Najchętniej kąpałabym się w toniku, teraz wiem, że byłby to Lirene.

Przez kilka lat oczyszczałam twarz Garnier Czysta Skóra i chyba się od niego uzależniłam, dlatego rozstanie z nim było decyzją trudną. Wydawał mi się najlepszy, ale mama przytargała mi Lirene i byłam do niego nastawiona sceptycznie, ale...

Pierwszym zaskoczeniem był cudowny zapach, przyjemny i delikatny, nie aptekarski jak to zwykle bywa w przypadku toników, z przyzwyczajenia po Garnier zamykałam oczy podczas przecierania twarzy aby uniknąć pieczenia;)

Po dłuższym stosowaniu skóra jest cudnie delikatna i miękka, świeża, a twarz wygląda niezwykle zdrowo. W moim przypadku jest matowa, ale zapewne jest to efekt zastosowania kremu Pure Zone. Mam cerę mieszaną, ale nie mam problemów z nadmiernym przetłuszczaniem, nie wiem jak tonik sprawdza się przy cerach naprawdę tłustych, ale w moim przypadku odpowiada.

W najbliższym czasie nie mam zamiaru wymieniać go na inny, bo lepszych efektów nie potrzebuję.

Polecam osobom o cerze lekko-mieszanej.

mój ulubiony

Świetnie oczyszcza, lekko matuje, nie podrażnia (z wyjątkiem pierwszego użycia; potem wszystko jak ręką odjął), nie wysusza, uspokaja stany zapalne, nie powoduje "wysypu", ma przyjemny zapach.

ed. 23.3.2010: Od dwóch lat mam KWC - jest nim Sensibio H2O Biodermy.

Świetny!

Już sam zapach jest cudny :D Wygładza, odświeża skóre i lekko matuje. Po jego stosowaniu miałam nieskazitelną cere. Coś mnie podkusiło i kupiłam tonik z Nivea Visage. Źle zrobiłam i napewno znowu kupie ten z Lirene. Buzia po nim jest taka aksamitna i cudowna :) Gdyby bardziej matowił dałabym mu pięć gwiazdek, ale i tak jest bardzo dobry! polecam

oczyszcza, ale nie matuje

Tonik bardzo ładnie pachnie, bardzo miły w użyciu, powoduje, że skóra jest gładsza. Mnie jednak zachęciło do zakupu to, że miał być matujący... Niestety, choć działa lepiej od większości wypróbowywanych przeze mnie toników, to wciąż nie daje porządanych efektów...

Używam tego produktu od:1 miesiąca

na plus

Mimo, że mam cerę normalną, używałam wielokrotnie tego toniku. Jest naprawdę dobry: nie ściąga skóry, nie wysusza, bardzo dobrze oczyszcza i nadaje skórze fajny zapach. Polecam:)

Używam tego produktu od:

Bardzo dobry tonik. Nie zawiera alkoholu wiec nie podraznia i nie wysusza cery. Ladnie odswieza cere, w czasie jego uzywania zauwazylam znaczna poprawe skory, dziala rozjasniajaco, twarz po jego uzyciu wyglada jakos tak promiennie. Delikatny, niedrazniacy zapachto kolejny plus.

Ogolnie bardzo dobry produkt, podobnie jak maseczka z tej samej serii.

Używam tego produktu od:roku

byłam zadowolona

Tonik godny uwagi:) Bardzo wydajny, w polaczeniu z zelem do mycia twarzy z tej samej serii pomaga utrzymac cere w bardzo dobrym stanie.
Zapach neutralny, nie uczula, lagodzi podraznienia.
Moglby tylko dawac efekt lepszego nawilzenia, ale i tak jest OK!

Ilość zużytych opakowań:dwa

fajny i delikatny

Delikatny, nic nie podrażnia, ładnie oczyszcza. Ładnie pachnie, nie klei się. Duża buteleczka i przystępna cena. Lubię go używac, w duecie z żelem z tej samej serii bardzo dobrze się sprawuje.

Delikatny, łagodny skuteczny

Złuzyłam juz kilka opakowań po tym jak eksperymentowałam z innymi tonikami. Lubiłam Dermike i Oriflame do cery tłustej i mieszanej ale w koncu zdecydowałam sie postawić na coś łagodnego, bez alkoholu, który nawet moja tłustą cerę bardzo podraznia i wysusza. Nie zawiodłam sie na Erisie. PolecamUżywam tego produktu od:kilki miesięcy

u mnie się sprawdza

Tonik nie wysusza za bardzo, dosyć dobrze matuje i oczyszcza. Nie powoduje u mnie żadnych niespodzianek. Jest wydajny. Ma fantastyczny zapach! Cena też nie jest wygórowana. Warto wypróbować. Ja jestem mu wierna.

Używam tego produktu od:co najmniej roku